CS סם ? ממכר ? גם לכם הרס תחיים ? אתם לא לבד ! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CS סם ? ממכר ? גם לכם הרס תחיים ? אתם לא לבד !

ExploiT

Recommended Posts

שניה ה 1.5 עדיין קיים ? כי כשיצא לפני שנתיים בערך ה 1.6 זה לא ירד לי משום מקום. ואחרי זה יצא הסורס. ולא היה לי זמן ל 1.5 ולבדוק

ת 1.6 ותסורס. ועכשיו אחרי שנתיים שנסיתי להפעיל ת 1.5 זה מוצא שרתים אבל לא נכנס לאף 1, אומר לי לעדכן, אבל לא מצאתי כלום לעידכון 1.5

היתי משחק על שתרים עם המוד Warcraft ! זה מוד פצצתי. מי שלא מכיר אתה בוחר בין 3 גזעים נירא לי. בני אלמוות\אלפים\חייזרים

ולכל גזע היה תיכולות שלו והית קונה אותם כשהרווחת כסף. לאלמוות היה דבר טוב שיכולת להתפוצץ בעצמך בעוצמה של מטען חבלה, כמו אלה שאותם צריך לנטרל במפה דאסט למשל. יענו יכולת להתקרב מהפינה לקבוצה יריבה ולהרים לשמיים את כל הקבוצה. וזה יצר מצבים מצחיקים כי לפעמים היריבים

היו בורחים ממך כי לא ידעו איזה גזע אתה ! ברגע שראו יריב רץ לעברם ישר הניחו שאתה אלמוות שבא להתאבד.

והכי אהוב עלי החייזר. שהיה יכול להיות בלתי נירא !! שזה יצר מצבים ממש מותחים היריבים עברו על פניך "שיירה שלמה" של איזה 7 ואתה

מודיע לקבוצה שלך לאן הלכו, ומחסל תאחרון שבקבוצה, ואז מי שהיה לפניו היה שם לב ששותפו נעלם היה חוזר לברר והית מחסל אותו גם. איזה קטע זה היה

היתי מתפס על קירות צדדים שעליהם היריבים בחיים לא חשבו שמישו יערוב להם, ואז מורידים 1 עם משתיק קול, והשאר לא מסתכלים לשם כי לפני זה בדקו ולא ראו אותך שם, ומתחילים לחפש מאחורי פינות פחחחחחחחח

אז איזה גרסאות של קאונטר יש עכשיו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מבין מה הבעיה במשחק הזה....

הייתה תקופה ארוכה שלא שיחקתי (כמה חודשים) והציונים שלי נשארו כמו שהם (בירידה אבל עדיין. :silly:).

חזרתי לשחק בחופש, כשיש לי זמן, בין הטיולים (נוער עובד :P), החברים והמבחנים (יש לי קורס מתמטיקה, אהה גוהסט עם הלינקין פארק [נראה לי] יודע).

אני לא מבין איך הגעתם למצב שאתם מעדיפים את זה על חברים.

אני משתדל לצאת לחברים שלי ולהיות איתם... ואם חבר שלי יגיד "יאללה בו לצאת, לעשות משו" אני אגיד סבבה.

עכשיו נגמר החופש, אז תהיה לנו , אני יוצא כמעט כל יום לשחק כדורעף, למרות שהיה לי CS.

לא מבין מה כל כך ממכר בזה שזה מונע חברים...

מה אני יודע?

מאיפה אני מכיר אותך? כנראה שכחתי....

בכל מקרה, 1.5 זה כבר לא חוקי.

רק 1.6 CZ ו CSS חוקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אני בעל ההתמכרות הכי קשה למשחקי מחשב שיחקתי בMUISRAEL כמעט חודשים כל יום שיחקתי לפחות 3 שעות עם חברים ברשת לבד, זה היה כ"כ נורא אני לא מאמין אחרי חודשים נימאס לי זאת הייתה ההתמכרות הכי הכי קשה שלי, נוראי נכון :'( ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב שלכם טוב..

אני בכלל מכור למחשב.

ל-CS לא הייתי מכור זה משחק באמת טוב וממכר.

אבל בגלל שכל פעם אני מתקין משחקים חדשים אז זה לא מעניין אותי.

אני אומר בלי הגזמנה יש פעמים (כמו היום) שאני יושב איזה 14-18 שעות על המחשב :)

חחח מחשב ממכר אותי אני לא יודע אם לצחוק או להיות עצוב ( :lol:) ( :()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב שלכם טוב..

אני בכלל מכור למחשב.

ל-CS לא הייתי מכור זה משחק באמת טוב וממכר.

אבל בגלל שכל פעם אני מתקין משחקים חדשים אז זה לא מעניין אותי.

אני אומר בלי הגזמנה יש פעמים (כמו היום) שאני יושב איזה 14-18 שעות על המחשב :)

חחח מחשב ממכר אותי אני לא יודע אם לצחוק או להיות עצוב ( :lol:) ( :()

18 שעות מול CRT? מה הפלא שאתה מדבר כלכך הרבה שטויות...  :screwy:

טוב, I STILL CORRECTED.

בכל מקרה, בכל החודש האחרון לא עשיתי כמעט כלום חוץ מלשבת מול המחשב ולחלק את הזמן שלי בין פורומים (בזבוז מוחלט, אבל אתם כבר יודעים), באטלפילד 2 ותכנות. מדהים. , נגיד, לא ראיתי ממש כבר יותר משנה. הדבר הכי קרוב ל"כוכב נולד" שראיתי בשנה היה הפיקסל המת שגיליתי במסך שלי.

זה מעמיד את אובססיות הCS שלכם באור אחר, הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האנשים שמכורים,מה אני יגיד לכם.

פשוט תצאו מזה!

אני הייתי משחק ברשת של במשך שנה, ופשוט הייתי דבוק לזה.

היו לי ימים בחופש שאני פשוט הייתי קם בבוקר, אוכל, משחק COD, אוכל ערב ואז עוד COD ואז הולך לישון.

התדרדרתי בבית ספר, לא היה לי על מה לדבר עם חברים מרוב שאני הייתי כל היום על זה, כל היום חשבתי על המשחק ועל הרגע שאני חוזר הביתה

ומתיישב מול המסך כדי לשחק את זה, התביישתי לספר להם את זה ופשוט החיים שלי היו בחרא.

אחרי שהפסקתי עם זה (וזה היה בכלל שהמחשב שלי היה מושבת למשך תקופה ארוכה...) הרגשתי פתאום שאני מתחיל מחדש ;D

הכל חוזר אליך: החברים, השיחות עם המשפחה :), הציונים עולים פלאים, בקיצור הכל מתחיל מההתחלה.

אני עדיין משחק במשחק לפעמים (בעיקר עם חברים) אבל אני מרגיש ממש מאושר שיצאתי מהבוץ הזה :xyxthumbs:

ולכל מי שהציע לזרוק,לשרוף,למחוק את המשחק- זה פשוט לא ילך.

זה בדיוק כמו להגיד שאם היית מסומם אז הייתי מסוגל לזרוק את הסמים לפח בלי שום בעיה. זה בדיוק אותה נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

18 שעות מול CRT? מה הפלא שאתה מדבר כלכך הרבה שטויות...  :screwy:

טוב, I STILL CORRECTED.

בכל מקרה, בכל החודש האחרון לא עשיתי כמעט כלום חוץ מלשבת מול המחשב ולחלק את הזמן שלי בין פורומים (בזבוז מוחלט, אבל אתם כבר יודעים), באטלפילד 2 ותכנות. מדהים. , נגיד, לא ראיתי ממש כבר יותר משנה. הדבר הכי קרוב ל"כוכב נולד" שראיתי בשנה היה הפיקסל המת שגיליתי במסך שלי.

זה מעמיד את אובססיות הCS שלכם באור אחר, הא?

שטויות ??

למה איזה שטויות אמרתי עכשיו??

ומה זה ה STILL CORRETED המעצבן הזה מה הוא אמור להביע??

ו CRT אין הרבה קרינה כל עוד הוא מעל 75 זה בסדר (ואם 85 אז בכלל)

ואתה לא צריך להתלהב מה LCD שלך שאין לו קרינה (אבל בעצם יש לו אבל היא כמעט אפסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...