CS סם ? ממכר ? גם לכם הרס תחיים ? אתם לא לבד ! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CS סם ? ממכר ? גם לכם הרס תחיים ? אתם לא לבד !

ExploiT

Recommended Posts

למרות כל הדברים שאמרו פה אני חייב להגיד שלמרות שאני משחק קאונטר זה לא הורס לי את החיים... בזמן בצפר נגיד אני משחק איזה שעתיים בשבוע, ולמשל עכשיו בחופש קצת יותר. בכל מקרה כנראה שמי שרשם פה שזה הרס לו את החיים היה מכור כבדד תאמינו לי אני מכיר סיפורים יותר קשים כמו למשל איזה אחד בן 22 שמרוב שהוא היה מכור לא היה לו כוח להוציא את האוכל שהוא חימם לעצמו במיקרו, לכל אלה שלא מפסיקים לשחק בזה: זה לא איזה סמים, אפשר לשחק פעם ב...

לפי דעתי בנאדם שמעדיף לשחק קאונטר במקום לעשות משהו כיף (כמו ספורט\חברים\בנות) הוא בנאדם דפוק... דרך אגב אני משחק איזה 3-4 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משחק כבר איזה 4 חודשים...אבל אני לא חורש...משחק ביום 2-3 שעות (בחופש משהו כמו 4 שעות..)

אבל לפעמים נימאס לי אז אני לא משחק...זה לא שאני כל היום על זה...

לפני שבועיים חבר שלי קנה את המשחק ומאז הוא לא יצא מהבית הוא משחק כל יום 10 שעות :screwy:...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כאילו יש לכם חוסר שליטה מוחלט??

אני משחק בזה קרוב לשלוש שנים והיו תקופות של ביצפר שחודשים לא שיחקתי אתם במצב חמור אם אתה לא יכולים בלי לשחק..

מתי שמשעמם או שחברים קוראים לך אני משחק תכלס בזכות המשחק בכרתי הרבה חברה חדשים בוינטרילו ואני לא חושב שיזיק לHW לקנות כמה שרתי ונטרילו לאתר שהחברה יכולו לדבר אחד עם הדני זה יעלה את רמת השיח זה בטוח אולי אני יפתח על זה תארד הצעה...(דרך אגב אם אתם צריכים שרתים תמיד ניתן לפנות אלי חחח..)

אני משחק מתי שבא לי ולא כל שניה אני ממש לא מרגיש זמן מבוזבז...

אם אני לא משחק אני לא מת זה סתם עוד דרך להפיג שיעמום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יתנתק מהמשחק לא יהיה לי מה לעשות ביום כי חם ואין ממש מה לעשות בבית פשוט אין לי מושג מה אנשים אחרים עושים אבל אם היתה לי תעסוקה בכיףף היתי יוצא מהמשחק ומהמחשב בכלל אני משחק כל היום פשוט כל היוםזה חרא הורס ת'חיים ההורים שלי כבר לא נותנים לי הגבלות על המחשב בגלל שזה לא עוזר... :kopfpatsch:

בסוף אני יהיה :screwy: חחחח ראבאק זה מעצבן כי משעמם אין מה לעשות : \

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sof 2

4 שנים

הרס לי ת'חיים גם את הלימודים

בן 18.8

ישן נונ סטופ גם אם זה לא קשור למשחק ! :sleep: אולי ירשתי את זה :kopfpatsch:

וסוף סוף נפטרתי מהמשחק אחרי פורמט כללי של כל המחשב !

אבל יש לפעמים ת'קטעים האלה שאני מחפש מה לעשות פתאום עולה לי הנושא לראש מאיפה אני ישיג עכשיו סופ 2 כדי לשחק ( בדר"כ אני מביא מחבר שלי שרק הגירסא שלו עובדת אצלי ) בקיצור אני מנסה להיגמל ..ו- CS לא שחקתי הרבה למרות שהוא נאחס :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כל משחקי הרשת ממש ממש ממכרים..

והסיבה היחידה שאין למשחקים האלה סוף.

ומי שמשחק יותר מ3 שעות ביום הוא מכור!

ואם הוא משחק כ 3 שעות ביום או יותר אז בטוח שאין לו חיים,

אני מציע לכל מי שמכור למשחק ויש לו רצון להנות מהחיים (במיוחד אנשים בתיכון)

תעשו פורמט למחשב ותעיפו את הדיסק של המשחק. ותתחילו לחיות!

במקום הזמן שאתם מפסידים כאשר אתם משחקים במשחק (והוא לא תורם לכם כלום) תהנו בזמן הזה עם חברים ודברים שבאמת

תהנו מהם..

ותתנתקו מהמחשב.. דבר שאני מנסה לעשות . לפעמים אני מצליח להיות רק שעה ביום ככה ולפעמים זה נגרר עד הלילה..

ואני מצטער על זה..

השימוש הכי טוב שיש במחשב אלה תוכנות המסרים, שבאמת שווים את הזמן ועוזרים לך גם להיפגש עם אנשים ולא היות תקוע מול המסך בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק :\

פעם קרעתי שמה שממכר בסיאס הוא האין סוף אפשריות לדברים שם

למשל כאילו כול פעם אתה תפגוש אויב או כמה במקום אחר וכול פעם שתהרוג אותם בצורה יפה או כמה בכמה וככה אתה תרגיש סיפוק ותרצה עוד דרך אגב זה דבר בתת מודע של המוח האנושי שהוא רעב למצבים שונים

למשל למי שיש עדין קונטאר שיקנה ak dgl ושילחץ q זה יחליף בין הנשקים

ותרגישו מעין סיפוק כזה משהו משחרר

ואל תשקרו "לא" וככה תנסו ותראו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימוש הכי טוב שיש במחשב אלה תוכנות המסרים, שבאמת שווים את הזמן ועוזרים לך גם להיפגש עם אנשים ולא היות תקוע מול המסך בבית.

תוכנות המסרים הם אחד הדברים שאנשים מתמכרים במיוחד, במיוחד אלו שבבלוג TV המקום בו האנשים הכי מוזרים נמצאים.

דור שלם של ילדות מתמכרות לזה :P.

יש לי חבר שכמה פעמים לא רצה לבוא עם החברה בגלל הדברים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...