משחק האסטרטגיה הטוב ביותר!!!!!!!!! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק האסטרטגיה הטוב ביותר!!!!!!!!!

LIOR42

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

C&C

Red alert

Tiberian sun

אחלה משחקים.... שמו דגש על כמויות מטורפות של יחידות...

מהמשחקים היותר חדשים- לדעתי יש רק אחד ששולט והוא ROME TOTAL WAR - עומק מאסיבי למשחק- טירות משונות? נהיה מוזר? או שאר התגובות הבאמת לא מובנות כאן? - כן בהחלט עדיף בניינים בגודל של חיילים- זה הגיוני, ROME TOTAL WAR היחידי שעשה באמת קרבות מציאותיים - חייל בגודל של חייל- פיל בגודל של פיל- ומקדש בגודל של מקדש- החומות נראות כמו משהו עצום ולא חרטא כמו בשאר המשחקים- וקרבות לא נערכים בין 2 "כנופיות" של 20 יחידות כמו ברוב המשחקים- אלא קרבות נראים כמו שקרב אמור להיות נראה- אלךפי יחידות על המסך.

לאנשים שאמרו שזה מסובך? .... לא כזה מסובך האמת- פשוט שמים שם דגש להכל הכל הכל הכל ברמה הדיפלומטית, ברמה הקרב , בהכל- יש כאלה שזה מסובך להם- תמשיכו לאסוף עצים ולבנות מזה "עצום" של 4 וחצי יחידות ותכבשו איתן את העולם.... אין על TOTAL WAR בטקטיקה בויזואליות- ברמה ההיקף...

ועוד משהו סופר חשוב- שלצערי מאוד זנוח במשחקי אסטרטגיה- הMODים למיניהם- ושוב גם כאן ROME TOTAL WAR חוגג עם כל כך הרבה מודים שפשוט כמעט ומשנים את החוויה לחלוטין כל פעם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד למשחק רומא אבל לדעתי הוא משחק מגעיל לחלוטין

אני חושב בניגוד לכמה אנשים כאן שאם יצרנית המשחק היתה רוצה היא היתה בונה את תנאי

השטח בקרב קצת יותר מצאותים ולא איזה משטח עם דשא

כמובן יש פלוסים לדוגמא שאפשר לבנות יחידות עם סוסים או סתם לוחמים אבל יש הרבה דברים לשפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני אהבתי את רד אלרט 2 מאוד אבל רד אלרט 1 העברתי עליו מלא מלא מלא זמן זה היה משחק כל כך שולט  :yelclap:

ורדאלרט2 כן שיפרו את הגרפיקה הם עשו מה שאני קורה לו מזוייף שלא כמו ברדאלרט1 שפני השטח ישרים כאלה שם זה עם גבעות כאלה ואפשר לראות שהטנק משנה זווית או מה שזה לא יהיה...

ג'נרלס זה המשחק הכי גרוע שיש בסדרה של C&C.

ומה זה C&C הראשון? זה שהיה עם חלליות כאלה? אם כן גם שחקתי בזה דיי הרבה  :D

C&C הראשון דומה מאד ל רק אלרט 1 רק יותר ישן ולדעתי יותר יפה במקום מגדל חשמל יש לייזרים.

זה ממש דומה ל טיברין סאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Starcraft נקודה.

אחריו Warcraft 3(לדעתי גם 2 היה מעולה)

ומקום שלישי אצלי אממ..Red Alert 1

ובטח 50 אחוז פה יכירו 50 לא לדעתי משחק אחד הטובים...Netstorm...באמת משחק מהנה ומאתגר מאוד, מ-97 עד היום לא הצלחתי לעבור אחרי שלב 6 בלי צ'יטים(18 שלבים סה"כ)

אגב החברה נטשה את המשחק וכמה מפתחים לקחו אותו בידיים ולא מזמן יצא פאטצ' חדש שתיקן והוסיף כל מיני דברים שלבים וכו'

ניתן להוריד את המשחק מפה

http://netstormhq.com/news.php

יש גם מולטי שפעילים בו כיום כ-100 שחקנים סה"כ..

ואי נטסטורם! משחק אסטרטגיה נטו, מינימום שליטה ביחידות הכל חשיבה אסטרטגית, מהמשובחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

C&C הראשון דומה מאד ל רק אלרט 1 רק יותר ישן ולדעתי יותר יפה במקום מגדל חשמל יש לייזרים.

זה ממש דומה ל טיברין סאן

בסדרת C&C (לא כולל Generals והרחבתו) יש שתי סדרות, סדרת Command & Conquer המקורית שכוללת את המשחק הראשון ואת Tiberian Sun שכולל את המלחמה בין ה-GDI ל-NOD וסדרת Red Alert המפורסמת שהיא כמובן המלחמה בין בעלות הברית למעצמה הסובייטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחקן בWC3 בגרסאת הרחבה בWC2 וWC

וSC וSC גרסאת הרחבה...

אני יכול להגיד שאין על במשחקי אסטרטגיה.

ובכלל ה BATTLE מעולה... אף פעם אין בעיות כמו שאר המשחקים...

אולי חוץ מWOW שקורס הרבה אבל זה משחק די מיוחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי נטסטורם! משחק אסטרטגיה נטו, מינימום שליטה ביחידות הכל חשיבה אסטרטגית, מהמשובחים

זה לא תפקידים?

אהבת את זה??

אני לא מאמין שסוף סוף ניסית זאנר שונה  :xyxthumbs:

ותמשיך לנסות ותראה שיש גם משחקי-פעולה\אסטרטגיה שיכולים להיות טובים בדיוק כמו משחקי תפקידים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אכן :)

sun barricade וכל סוגי ה-Towers (במיוחד ה-Wind) הם דוגמה מצוינת לכך שזה משחק של חשיבה אסט' והיחידות הגנה תורמות המון במשחק, לאחר הפאטצ' הוסיפו כמה שלבים שלדעתי ממש עוזרים בפיתוח המחשבה איך להתקיף בצורה חכמה, שלב אחד רק עם Sun Bars ו-ManOwars..

ועוד כל מיני דברים כאלה שאין לכם התקפה חזקה במיוחד ואתם צריכים להשתמש באמצעי הגנה..

רוצה לארגן מחר משחק ב-Multi ?

במחשב החדש שלי הקרב ובא אני יודע שאני לא ייגע במשחק הזה..ככה לגמור כמו שצריך עם משחק מולטי מרובה משתתפים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת על המשחק של C&C אבל בג'נרלס אהבתי רק את הגראפיקה, את המשחק עצמו ממש לא אהבתי חרא של משחק אין עלילה ואין כלום...

לעומת זאת רד אלרט1 ו-2 ונקמתו של יורי אלה משחקים שווים! למרות שהגראפיקה לא משהו כי זה ישן מאוד! אבל עלילת המשחק מעניינת, קשה ומאתגרת!

warcraft למינהם לא אהבתי... וזהו.

עכשיו אני בעיניין של משחקי תפקידים...שזה דבר שמי שמתחיל איתו לא מסיים כ"כ מהר... (: ממליץ לכם לנסות את המשחק:

Dungeon Sigh II משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת זאת רד אלרט1 ו-2 ונקמתו של יורי אלה משחקים שווים! למרות שהגראפיקה לא משהו כי זה ישן מאוד! אבל עלילת המשחק מעניינת, קשה ומאתגרת!

אנשים פה מפונקים.. למי אכפת מהגרפיקה לעזאזל?!?! המשחקים הישנים הרבה יותר טובים מהמשחקים החדשים.. כבר לא עושים משחקים כמו פעם :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...