איך קשורים הזיכרונות לאוברקלוק של המעבד? ועזרה באוברקלוק למעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך קשורים הזיכרונות לאוברקלוק של המעבד? ועזרה באוברקלוק למעבד

mardona

Recommended Posts

אני התלבטתי איפה לשים את ההודעה כאן או בפורום 'מעבדים לוחות אם וזיכרונות' אם זה לא שייך לכאן אני מצטער להעביר

עכשיו לשאלה:

לא הבנתי איך זיכרונות מגבילים את המעבד באוברקלוק

ולמשל מה ההבדל בין מעבד שהוא כבר  במהירות של 2.8 ג"ה לבין מעבד שהוא 2.0 ג"ה והוא באוברקלוק ל 2.8 ג"ה

למה אז הזיכרונות מגבילים?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להעלות את מהירות המעבד (בהנחה שהמכפלה שלו עומדת על המקסימום) הי אהעלאה של הFBS. מכיוון שגם הזכרונות עובדים דרך הFBS, הם גם מושפעים מכך. אפשר לפתור זאת ע"י הקטנה של היחס בין הFBS ליח סהזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להעלות את מהירות המעבד (בהנחה שהמכפלה שלו עומדת על המקסימום) הי אהעלאה של הFBS. מכיוון שגם הזכרונות עובדים דרך הFBS, הם גם מושפעים מכך. אפשר לפתור זאת ע"י הקטנה של היחס בין הFBS ליח סהזכרונות.

אם אתה תוכל לתקן את השגיאות אני ישמח

ומה בנוגע לשאלה השניה שלי

אני ישמח אם תפרט יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה תוכל לתקן את השגיאות אני ישמח

כדי להעלות את מהירות המעבד (בהנחה שהמכפלה שלו עומדת על המקסימום) היא העלאה של הFBS. מכיוון שגם הזכרונות עובדים דרך הFBS, הם גם מושפעים מכך. אפשר לפתור זאת ע"י הקטנה של היחס בין הFBS ליחס הזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.השאלה שלי הייתה למה כאשר יש מעבד במהירות 2.8 ג"ה הוא יכול לעבוד גם אם זיכרונות VALUE פשוטים

וכאשר יש מעבד 2.0 ג"ה אז כאשר מבצעים ל 2.8 הזיכרונות מגבילים?

2.היחס אצלי הוא 4:5

החלפתי ל 256 מעפן שסתם היה זרוק לי בארון והיחס התשנה ל 1:1 בלי ששניתי כלום בביוס

ואני לא מוצא איפה לשנות את היחס

לא קשור אבל

ניסיתי להעלות את המהירות של הזיכרון ל 400 מ"ה והמחשב לא מעלה בוט

הורדתי תיזמונים הורדתי ל T2 לא משנה מה אבל המחשב לא מעלה בוט

ויש לי אפשרות להעלות את ה FSB עד גבול מסויים אבל איפה שמשנים אז נגיד רשום 133/37 משהו כזה

מה הכוונה?

אהה ואני לא יכול להוריד את המכפלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.השאלה שלי הייתה למה כאשר יש מעבד במהירות 2.8 ג"ה הוא יכול לעבוד גם אם זיכרונות VALUE פשוטים

וכאשר יש מעבד 2.0 ג"ה אז כאשר מבצעים ל 2.8 הזיכרונות מגבילים?

כי מעבד שמגיע בסטוק עם 2800 מגה הרץ אז המכפלה שלו היא 14 ועם FSB או HTT של 200 מקבלים 2800 מגה הרץ עם מהירות זכרון של 200

מעבד שמגיע בסטוק עם 2000 מגה הרץ אז המכפלה שלו היא 10 וכדי להגיע למהירות 2800 יש להעלות את הFSB או HTT ל280 ואז גם מהירות הזכרון עולה בהתאם, ועם זכרון חלש יש צורך במחלקים.

2.היחס אצלי הוא 4:5

החלפתי זיכרון ל 256 מעפן שסתם היה זרוק לי בארון והיחס התשנה ל 1:1 בלי ששניתי כלום בביוס

ואני לא מוצא איפה לשנות את היחס

איזה לוח יש לך? ומה רע ב 1:1 ?

לא קשור אבל

ניסיתי להעלות את המהירות של הזיכרון ל 400 מ"ה והמחשב לא מעלה בוט

הורדתי תיזמונים הורדתי ל T2 לא משנה מה אבל המחשב לא מעלה בוט

המעבד/הלוח או הזכרונות לא עומדים בזה (ואולי אפילו הספק)

ויש לי אפשרות להעלות את ה FSB עד גבול מסויים אבל איפה שמשנים אז נגיד רשום 133/37 משהו כזה

מה הכוונה?

אהה ואני לא יכול להוריד את המכפלה

במעבדי המכפלה נעולה למעט ב XE

[/quote]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.תודה רבה

אבל HTT זה לא טכנולוגיה רק של AMD?

2.יש לי לוח P4S8X של אם צ'יפסט מסריח של SIS

אין שום רע בתיזמונים של 1:1 להפך זה מצוין אבל שהחלפתי את הזיכרון המחלקים השתנו בלי שנגעתי בכלום

בזיכרון שלי של 512 המחלקים הם 4:5 ובזיכרון של ה 256 המחלקים הם 1:1 וזה כברירת מחדל

3.הספק לדעתי כן עומד הרי המערכת שלי כמעט ולא צורכת חשמל ו 300ART-F נקרא חזק אפילו בשביל המערכת שלי

אני לא מאמין שהמעבד שלי עד כדי כך מסריח לאוברקלוק שהוא לא מצליח להעלות 100 מ"ה

הלוח אולי

4.תודה!

ועוד שאלה למה מתי שאני משנה את ה FSB זה מתחלק באיזה מספק למשל 133/37 וכן אלה זה כל כמה אופציות זה עולה

והביוס נותן לי עד גבול מסוין להעלות את ה FSB!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...