rdram או ddram - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

rdram או ddram

DJ Avishay

Recommended Posts

דבר ראשון כמו שאמרו זה תלוי באיזה מהירות את קונה לדוגמא יש ב- את המהוריות הבאות: 226

366 ו- 400 mhz כמו כן ב- rdram יש את המהוריות הבאות: 800 1066, mhz אבל מחירם הרבה יותר גבוה ביחס לזה של והבצועים לא שווים את תוספת המחיר ואם אתה עושה oc ל- הוא יכול לעקוף את מהירות ה- rdram

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר למה יותר טוב, אפשר להגיד שDDR הרבה יותר נפוץ ויש רושם שזה יהיה הזכרון ה"שולט" בשוק בזמן הקרוב. קראתי איפושהוא שאינטל יפסיקו ליצר את הציפסט שלהם לRDRAM בקרוב (850).

אם זה יותר נפוץ זה בד"כ אומר יותר התפתחות לטכנולוגיה, ירידות מחירים, חלפים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ותחפש בכל הכתבות כאן - תגיע להשוואות שנעשו ( באתרים אחרים אך ההפניה היא מכתבות כאן ) .

מכל ההשוואות - למרות ש- עובד על 64 ביט וה- RDRAM ב- 32 ביט ( סמסונג כבר הוציאו ויש לקנות לוח 533 של אסוס עם זכרון RDRAM 32 ביט בודד ללא צורך בזוג ) - עדיין רוחב תחבורת הנתונים עובד לטובת ה- RDRAM בצורה משמעותית - ויקח זמן עד שיצאו זכרונות שיעברו אותו ( למרות שנתקלתי בכתבה שטוענת שיש כאלו ) .

אז נכון שאף אחד מאיתנו לא בונה חלליות וההפרש לא כזה משמעותי שיהיה שווה את הכסף - אבל למי שלא מתכנן OC עדיף לטעמי RDRAM .

באותה מידה ראיתי השבוע בדיקה שנעשתה על ג'י-פורס 3 טיטניום 128 מגה והוא עדיין מתפקד מעולה ועונה על כל הצרכים של כל המשחקים הקיימים - גם החזקים ביותר שבהם .

תלוי תמיד מה מתכננים לבצע עם המחשב - וכן חשוב לזכור - כדאי להתאים את כל מערכת המחשב שאתה קונה לכלל היכולות - ז"א - עם אתה קונה מעבד של באס 533 ( 2.26 וכ"ו ) - אז אתה צריך גם לוח 533 וכדאי גם 1066 RDRAM - אבל בהחלט ניתן להסתפק במערכות מחשב אחרות שיתנו תוצאות לא פחות טובות - חשוב לכן תמיד לראות את כלל ההרכבה ושכל החלקים יהיו מתואמים - ולא לקלקל את כל ההשקעה כי בחרת רכיב שמצריך ממך להשתמש רק בחלק מיכולות המערכת !

מקווה שעניתי לגבי ההתחלה ולא בלבלתי יותר מדי את המוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה טובה אבל חלק מהשיקול, לדעתי, צריך להיות מה יותר נפוץ ומה יהיה יותר נפוץ. אף אחד לא אוהב להיתקע עם שכבר לא נתמכת.

חוץ מזה: אני נכנס פה לנושא שלא נגמר לעולם אבל בכ"ז: צריך לזכור שמהירות הגישה לRAM היא רק חלק אחד מביצועי המחשב. כמו שאמר פה קודמי, צריך לראות למה ישמש המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב משמש בעיקר למשחקים אז לפי מה שאמרתם כדי rdram

המחשב הוא פנטיום 4 1700 socket 423

256mb sdram

אני רוצה לשדרג אותו תציעו לי איזה כדי ובאיזה מהירות לקנות אותו ובאיזה לוח אם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך אבל נדפקת קשות.

אין לך שום דרך שדרוג.

המעבד שלך הוא מהראשונים שנוצרו - הוויליאמט סוקט 423.

משום מה קצת אחרי זה אינטל החליטו להגדיל את מספר הפינים ל-478, ובהתאמה הלוחות שיתאימו נקראים סוקט 478.

כמובן שמעבד שיש מתחתיו 423 פינים, לא מתאים ללוח עם סוקט שיש בו 478 חורים.

אני לא מאמין שכבר מוכרים לוחות עם סוקט 423 בכלל, כמו שלא מוכרים מעבדים כאלו יותר.

איך שלא יהיה, אין לך תמיכה ל-RDRAM PC1066 ולכן כל הדיון הזה מיותר.

אולי תמצא לוח ישן כמו ה-Asus P4T (לא גירסת ה-E, זאת סוקט 478), או TH7 (לא TH7-II - כנ"ל).

ואז תוכל לקנות זוג זכרונות RDRAM PC800 לפי הכמות שאתה רוצה.

פתרון לסוקט 423 לא נראה לי קיים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...