האם אפשרי לייצר חמצן במאדים? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשרי לייצר חמצן במאדים?

sherlock1212

Recommended Posts

חשבתי על זה די מזמן...אם עצים צריכים פחמן דו חמצני(שזה מה שיש במאדים-נכון?)והם פולטים חמצן,אז זה אומר שאפשר לשים מלא עצים(אני יודע שזה לא מעשי,אבל בטאוריה)במאדים ואחרי מלא זמן החמצן יחליף את הפחמן הדו חצני(אני מדבר על שטח של כמה קלומטרים ולא כל הכדור ולהביא לשם מים והכל)

כל הדבר הזה הגיוני או שיש בעיות שאני לא יודע עליהם כמו אולי שאי אפשר לגדל עצים בחלל או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:o באמת!!?

מה אתה חושב?

תאמין לי צריכים למנות אותך לנאסא עם הרעיונות האלה

חשבת על זה שעצים צריכים מים?

יש מים במאדים עד כמה שאני זוכר.... וגם אם אין אז אפשר להביא מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצים גם צריכים חמצן כדי לנשום, הם גם צריכים מינרלים מהקרקע וכמובן חיידקים שיעשו את קשירת החנקן וכל החרטא הזה.

אז תשכח מעצים. יש רעיונות של הפשרת הקרח ע"י שימוש באפקט החממה, אבל עדיין לא בטוחים כמה קרח = מים יש שם בכלל.

(אחת מהסיבות ששלחו את החללית החדשה למאדים).

אפילו אם יפשירו את הקרח, ויהיה שם יחסית חם (הטמפרטורות נעות מחום לקור קיצוני כמעט כמו בחלל) ותהיה אטמוספירה יציבה

ייקח עשרות ומליוני שנים עד שהחיים יתחילו להתפתח שם שוב, מהחיידקים הקטנים לצמחיה ואורגוניזמים מפותחים יותר.

אם איכשהו יצליחו לייצר חמצן ויהיה חמצן באטמוספירה וייתאפשרו חיים במאדים. מי בכלל יירצה לגור שם ? הכל חול אבק ואבנים

יותר גרוע מהנגב :\ אה ואם יהיה רק חמצן אז הכל יעלה בלהבות. ייאי.

התקווה הכי גדולה לחיים מחוץ לכדה"א זה בירח של צדק אירופה, עם הימים והנהרות שיש עליו\עליה. בכל מקרה אל תצפה ליותר מדי.

הייתי מציע לנאס"א לחפש מקורות אנרגיה חלופיים ולשמור על החלליות שלהן מלהתפוצץ מאשר לחשב על תכניות הזויות של "איך להפיח חיים על מאדים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה דורש כמויות ענקיות שלאנרגיה -להפריד את ה02 מהC.

נכון מאוד, ולכן השאלה אמורה להיות איך מייצרים מספיק אנרגייה בזול על המאדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...