מחפש המלצה לאוזניות לנגן i pod mini - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לאוזניות לנגן i pod mini

e-d-a

Recommended Posts

יש לי נגן מיני אי פוד והאוזניות התחילו לזייף, אני רוצה לקנות שאני באמת באמת ירגיש הבדל באיכות (ולא סתם יוציא 200-300 שקל על אוזניות).

אני יכול להוציא בסביבות ה300 אני מעדיף שנכנסות לאוזן כי יותר נוח מבחינת תנועה וגם כי רוב הזמן אסור לי לשמוע (אני חייל) אז עדיף שיהיה קטנות ויהיו ממש אכותיות ואם זה ממש ממש חריג אז אפשר הצעות לרגילות (עוצמה לא חסר הנגן הקטן הזה ממש מוציא עוצמה).

בקשר לסגנון אני שומע מזרחית טראנסים ישראלית וMTV.

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הסדר

1. KOSS PORTAPRO

2. PX100

3. AKG K24P זולות יותר ונוחות. איכות ממש טוב כמעט ברמה של הPORTAPRO

אני מאוד מרוצה מהPORTAPRO אני איתם שנה אחלה מדהים ונוחות ברמה ווליום גבוהה

AKG יש לחבר שלי והאיכות מאוד גבוהה יחסית למחיר (הוא קנה ב180) עיקרון הסגירה של האוזניות זה שילוב של הפורטה פרו וPX100. אני חושב שאלא האוזניותה כי משתלמות בתקציב עד 300 ש"ח.

אפילו אם כולם יגידו לך פה ללכת על הPX100. תנסה קודם את הAKG כי גם אני חשבתי שזה מסריח לפני שניסיתי.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לתת לי לינק לאוזניות?

ואולי גם להמליץ על שנכנסות לאוזן?

גם הpx100 נראות לא הכי נוחות כאילו הם יברחו מהאוזן, ראיתי דגמים של שמתלבשות על כל האוזן...

הAKG K24P לא מצאתי איך הם נראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין כלכך ולא התנסיתי באוזניות כפתור אז אני לא יכול להמליץ לך..לחבר שלי יש את הSHURE E2C שנחשבות לאוזניות מאוד איכותיות..באמת סאונד טוב אבל אני לא מסתדר איתן..בכל מקרה זה מעבר לתקציב שלך באיזה 150 שקל..

עכשיו..בקשר לPX100 אני לא ידוע אם זה בורח מהאוזניים אבל לא נשמע לי הגיוני

אני אישית היתי רץ עם הPORTAPRO (עכשיו כבר לא כי בטעות גזרתי את החוט..אני צריך לסדר את זה) וזה דווקא נוח ואין בעיה

ובחודש האחרון גם רצתי הרבה עם הAKG וכמה שזה נראה לך לא נוח זה אוזניות ממש נוחות.. לא בורח ולא כלום. ממש תענוג לרוץ איתן

תמונה http://images.ldlc.com/photosldlc/00/00/41/53/LD0000415357_2.jpg

אני לא יודע איפה באינטרנט אפשר לקנות, אבל חבר שלי קנה בכלי זמר בדיזינגוף (אני משער שיש גם בסניפים ברחבי הארץ) ב180.

את הPORTAPRO אפשר למצוא בדיזינגוף סנטר באחת מהחנויות (לא זוכר את השם..אבל זה בקניון בצד של כלי זמר...באותה קומה גם...זה מן חנות כזאת למוצרי חשמל..נראה לי סנסור אבל אני לא בטוח..) ב300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות פתרון טוב אוזניות כאלה http://www.yardenpc.co.il/product.asp?productid=1784 גם כי הם יכנסו לכיס וגם לא כל כך בולטות בגלל שאין קשת, אם יש משהו של חברה מוכרת (koss ,Sennheiser) ואיכותי אני ישמח לקבל הצעות.

(לא כדי שיהיה אלחוטי גם הם יקרות מידי וגם לא רוצה להתעסק עם טעינה של אוזניות)

אני מנסה למצוא שהם לא in ear כי אמרו פה שהם לא יגיעו לרמה של רגילות, אבל מישהו יכול להגיד לי איך הם בפני עצמם? למשל דגמי הMX של Sennheiser?

ואם הבנתם את הכוונה שלי אני לא רוצה להתפשר על איכות בגלל זה אני כל כך מסתבך במציאת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.tuki.co.il/Product.asp?Pid=517&Cat2Cat1ID=11&Cat2ID=145

זאת המלצתי. יש לי אותן שנה ושומעים פגז.. אם אין לך בעיה עם שנראות קצת חלליות על האוזן (ד.א יש אותם בכחול שקוף מגניב) אז אלה מעולות.

שמעתי עם מלא של חברים וכל פעם אני חוזר לשמוע באלו ונהנה מכל צליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...