מה זה סטפינג E6.?? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה סטפינג E6.??

Yaron-Cohen

Recommended Posts

קראתי בהרבה פורומים שמגיעים איתה ל2700MHZ בקירור אוויר ב 1.35V שזה ממש טוב .

חוץ מזה זה לא נראה לי הכי הגיוני לשלם יותר על מעבד שפשוט גירסא חדשה יותר של אותה הרי כשימכר המלאי אז לא יקבלו שוב את הE3 אלה יקבלו את ה E6 נראה לי טריק דיי מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בהרבה פורומים שמגיעים איתה ל2700MHZ בקירור אוויר ב 1.35V שזה ממש טוב .

חוץ מזה זה לא נראה לי הכי הגיוני לשלם יותר על מעבד שפשוט גירסא חדשה יותר של אותה הרי כשימכר המלאי אז לא יקבלו שוב את הE3 אלה יקבלו את ה E6 נראה לי טריק דיי מגעיל.

זה שראית אחד בXS לא אומר כלום

ובכל מקרה - הוא גם E3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל מקרה - הוא גם E3

נכון, הe6ים שראיתי ממש לא טובים לoc, הם גרועים כמו הe3ים האחרונים שהציגו ביצועי oc ירודים......

אין שום סיבה לשלם עוד כסף בשביל לקבל e6 בטח כאשר אפשר לקנות e6 בksp ללא תוספת מחיר.....(בלי קשר לפרסומת לksp, פשוט הלכתי אליהם וראיתי e6 ללא תוספת מחיר.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הe6ים שראיתי ממש לא טובים לoc, הם גרועים כמו הe3ים האחרונים שהציגו ביצועי oc ירודים......

אין שום סיבה לשלם עוד כסף בשביל לקבל e6 בטח כאשר אפשר לקנות e6 בksp ללא תוספת מחיר.....(בלי קשר לפרסומת לksp, פשוט הלכתי אליהם וראיתי מעבדים e6 ללא תוספת מחיר.....)

נכון מאוד !

אין שום הבדל בOC בין וE6 מאותו שבוע וסטפינג (יש הבדל אינדיבידואלי קטן שלא קשרו ל E )

העניין עם השבועות האחרונים זה לא שכולם עלובים אלא רק 50% עלובים לעומת איזה 95% בשבועות 15-17

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל מקרה - הוא גם E3

תסביר את עצמך בבקשה.

בכל מקרה כמו שאמרתי זה טריק דיי עלוב כי זה אותו מעבד ובעוד חודש בכל מקרה במלאי שלהם יהיה מוכל רק ממעבדי E6 פשוט ב KSP כבר חידשו מלאי ובגלל זה הם קיבלו בעלי STEPPING E6

עריכה: בכל מקרה עכשיו עדיף לקנות E6 בלי קשר ל OC כי ישנם שיפורים בבקר זיכרונות כמו שציינו פה מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...