איזו גירסה של Delphi עדיפה? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו גירסה של Delphi עדיפה?

borg

Recommended Posts

מה ההבדל בין Delphi 2005 Architect ל-Delphi 2005 Enterprise?

מה הגודל של כל גירסה ב-MB?

איזו גירסה עדיפה, במידה ואתה מעוניין בכמה שיותר אפשרויות, אבל רוצה להימנע מהסתבכויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Architect זו הגרסא הכי 'רחבה'. אם לא עבדת עד עכשיו ברצינות בדלפי, אין שום סיכוי שבאמת תצטרך אותה.

למען האמת, גם רוב הסיכויים שבגרסת ה- enterprise אתה לא תשתמש. אתה יכול להסתכל ב- feature matrix

שלהם ולראות.

אם אתה רק רוצה להוריד ולשחק עם זה קצת, מה רע בגרסת ה- personal?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי מזמן על Delphi 4 בגירסת ה-Client/Server.

אני רוצה לחזור לעבוד על Delphi, ולצורך כך להתקין את הגירסה החדשה.

ה-Feature Matrix קצת מסבך אותי. השאלה שלי היא לגבי קלות העבודה עם הממשק. כלומר, GUI לא כבד מדי שקל להתמצא בו.

יש לך מושג כמה מקום תופסות הגירסאות השונות על הדיסק הקשיח וב-CDs?

אם יש לך אפשרות, אז אשמח לקבל בתמצות את עיקרי ההבדלים בין הגירסאות השונות בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל עבודה עם sockets, גם גרסת הפרו מספיקה לך.

גרסת ה- Enterprise מוסיפה כלים לניהול קוד (מיועד בעיקר לעבודה בצוותים), קומפוננטים לאפליקציות database מתקדמות, וכלי XML מתקדמים.

גרסת ה- Architect מוסיפה כלי תכנון מבוססי UML שמאפשרים בעצם לכתוב חלקים גדולים של האפליקציה פשוט ע"י זה שמתכננים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, נראה לי באמת שגירסת ה-Pro תספיק לי. השם המלא של הגירסה הוא Delphi 2005 Professional?

יש לך אולי מושג כמה מקום כל אחת מהגירסאות השונות תופסת בדיסק הקשיח וב-CDs?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אהה... Delphi 2005 זה גירסה 9?

מישהו אחר יכול אולי לענות לשאלה שלי?

כן, זה גרסא 9 בעיקרון.

מותקן אצלי Delphi 2005 Architect והוא תופס כ700 מגה בדיסק הקשיח, לא כולל Common files שהוא מתקין. בכל מקרה יש לך בחירה מה להתקין ומה לא. ואם אתה מתחיל בדלפי הייתי מציע לך לעבוד עם גרסא 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי בעבר עם Delphi 4 Client/Server.

בכל אופן, השגתי של Delphi 2005 Architect בגודל של 1.4GB, אבל עדיין לא התקנתי אותו (אני צריך לפנות מקום).

איך הולכת ההתקנה של ה-Architect? אני אמור לקבל אפשרות האם ברצוני להתקין רכיבים המדמים התקנה של Pro, רכיבים נוספים המדמים התקנה של Enterprise, או התקנה מלאה של Architect?

איך נראה הממשק הבסיסי של Delphi 2005? האם הוא דומה ל-Delphi 4, או שאני אסתבך איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי בעבר עם Delphi 4 Client/Server.

בכל אופן, השגתי של Delphi 2005 Architect בגודל של 1.4GB, אבל עדיין לא התקנתי אותו (אני צריך לפנות מקום).

איך הולכת ההתקנה של ה-Architect? אני אמור לקבל אפשרות האם ברצוני להתקין רכיבים המדמים התקנה של Pro, רכיבים נוספים המדמים התקנה של Enterprise, או התקנה מלאה של Architect?

איך נראה הממשק הבסיסי של Delphi 2005? האם הוא דומה ל-Delphi 4, או שאני אסתבך איתו?

הממשק של דלפי 2005 לא דומה בכלל לממשק של דלפי 8 ומטה... הוא דומה הרבה יותר ל Visual Studio .NET.

ההתקנה של דלפי 2005 מתקינה תמיד את גם את סביבת הפיתוח של .NET ואת ה .NET Framework.

אני חושב שהרכיבים של PRO מותקנים תמיד, אבל יש לך בחירה האם להתקין/לא להתקין דברים שקשורים במסדי נתונים, תוכנות נלוות וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממשק של דלפי 2005 לא דומה בכלל לממשק של דלפי 8 ומטה... הוא דומה הרבה יותר ל Visual Studio .NET.

ההתקנה של דלפי 2005 מתקינה תמיד את גם את סביבת הפיתוח של .NET ואת ה .NET Framework.

אני חושב שהרכיבים של PRO מותקנים תמיד, אבל יש לך בחירה האם להתקין/לא להתקין דברים שקשורים במסדי נתונים, תוכנות נלוות וכו'...

אהה... אם כך, אני חושב שעדיף לי להתקין את Delphi 8. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...