שיתוף INBOX ברשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף INBOX ברשת

topgun

Recommended Posts

שלום

יש לי בבית 3 מחשבים מחוברים דרך רכזת - כולם עם pro + SP2.

אני משתמש ב-OE 6 כתוכנת אימייל, והגדרתי לה תיקיה מסוימת על המחשב בתור התיקייה שבה מאוחסן כל הדואר (כל התיקיות של OE - דואר נכנס, פריטים שנחמקו וכו'). עכשיו, הצלחתי לשתף את התיקיה הזאת בין 2 יוזרים על המחשב שלי - כל פעם שאחד מהם פותח את האאוטלוק ומקבל דואר, גם השני יוכל לצפות בו.

השאלה היא איך (אם בכלל) אני יכול לעשות את זה ברשת?

הגדרתי את התיקיה (C:\INBOX) כתיקיה משותפת, סימנתי שכל משתמש ברשת יוכל לעשות בה שינויים וכל זה. כשאני ניגש למחשב אחר ברשת, אני מזהה את התיקיה הזאת דרך "my network places". אני פותח את אאוטלוק, ומשנה את תיקית האכסון ה-default לתיקיה הזו. אני שומר את ההגדרות, יוצא מהתוכנה, אבל כשאני פותח את OE מחדש התיקיית אכסון חזרה להיות התיקיית default שעל המחשב השני.

למישהו יש מושג איך אני בכל זאת יכול להגדיר תיקית אכסון דואר אחת לכל המחשבים ברשת?

תודה מראש.  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לראות שאתה באמת יכול לשנות את הקבצים ב-c:\inbox מהמחשב השני ברשת?

אמממ

אם אני זוכר נכון, אני יכול.

אני אבדוק עוד פעם.

עריכה: בדקתי - אני יכול לשנות קבצים בתיקיה הזאת מהמחשב השני.

לא יותר פשוט להגדיר את החשבונות הדואר שלך בכל המחשבים ברשת ולהגדיר שהאוטלוק ימחק את ההודעות מהשרת רק לאחר כמה ימים?

אולי, אבל זה יוצר כפילויות, וקבצים מיותרים, ובלגן... => לא מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר...

הגדרתי את התיקיה ככונן , ונכנסתי לאאוטלוק כדי להגדיר אותה בתור התיקיית אכסון. אבל משום מה, כשאני לוחץ עליה (על האייקון של הכונן שנוסף), הכפתור של ה-OK נהיה אפור - אני לא יכול לבחור את הכונן הזה (כמו שאי אפשר לבחור כונן דיסקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. באמת להגדיר שהודעות ימחקו מהשרת רק אחרי כמה ימים, וככה תוכל לקבל בכל המחשבים את אותן הודעות

2. אם אתה לא אוהב את הרעיון כי זה יוצר כפילויות , תתקשר לספק שלך, ותשאל כמה עולה תיבת דואר IMAP שבה הודעות נשארות תמיד על השרת, ולעולם לא יורדות למחשב , יש תיבות IMAP בגודל 500 מגה או ג'יגה, עם סינון וסינון ספאם במחירים זולים היום (לפחות בספקית שלי)

אין כמו דואר IMAP אתה יכול לראות אותו מכל מחשב שמחובר לרשת, לנהל תיקיות על השרת, לשמור פריטים שנשלחו, הכל, זה ממש ממש נוח.

בקשר למה שבאמת שאלת על שיתוף והגדרת התיקיה, זה באמת מוזר, אף פעם לא ניסיתי להגדיר לאווטלוק תיקית אכסון ברשת, כי אין לי :) אז קשה לי לענות

אולי חיפוש בגוגל ימצא לך משהו אם כאן לא תקבל תשובה.

וסתם עצ,ה

תגדיר באתר הבית של הספקית שלך, או באתר בדיקת הדואר שלה, שכל הודעה שמגיעה אליך, יישלח אוטומטית עותק לג'ימייל שלך (אחד כזה שאתה פותח במיוחד בשביל זה) וככה אם מחקת משהו בטעות מהאווטלוק, הוא בכל מקרה יהיה בג'ימייל ההוא.

זה מאוד נוח, עזר לי כמה פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההצעות, אבל הן באמת לא רלוונטיות - על כולן חשבתי (או הציעו לי).

אני מנסה ליצור תיקיה אחת - כבר לא משנה איפה - שתשמש כתיקיית השמירה של OE ותהיה משותפת לכמה מחשבים.

יכול להיות שזה לא אפשרי, אבל זאת כבר בעיה אחרת, ובמקרה כזה אני פשוט אשאר עם המצב הנוכחי, שמחשב אחד אחראי על בדיקת הדואר.

נ.ב - גישה לתיבה על השרת מכל מחשב יש לי גם כיום, דרך שירות my-mail של נזק בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...