מבקש הצעות מודינג לפרונט של המארז עדכון בתגובה מס' 9 - בחירת פונט - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש הצעות מודינג לפרונט של המארז עדכון בתגובה מס' 9 - בחירת פונט

gigabot

Recommended Posts

יש לי הצעה לכפתורים של הריסט ופאוור.

הכפתור כיבוי והדלקה יהיה מתג נלחץ , כאשר תפתח את דלת המארז המחשב ידלק , כאשר תסגור המחשב יכבה.

רעיון נחמד, אבל הוא בעייתי משהו (אלא אם כן אני מפספס משהו):

קודם כל, מתג ה-on/off של המחשב הוא לחצן. כשהדלת תסגר, תהיה לחיצה ארוכה, כשבעצם צריך לחיצה רגעית.

ומה אם הוא רוצה לסגור את הדלת כשהמחשב פועל?

ועוד משהו לגבי הסגירה - בד"כ מכבים את המחשב דרך מערכת ההפעלה. כך שבעצם המחשב יסגר (דרך "כיבוי" למשל), וכשהוא יסגור את הדלת הוא יפתח מחדש. או זה, או שהוא יחליט שהוא סוגר את המחשב רק דרך המתג, וזה כבר סיפור אחר.

אני הייתי הולך על משהו אחר - להעביר את כפתור ה-on/off לדלת, אבל להשאיר אותו כלחצן. מה הכוונה? אם להשתמש בסרטוט שלך, הפין שאמור ללחוץ על המתג נשאר, אבל במצב רגיל הוא לא מגיע לכפתור עצמו. מאחורי הפין יהיה אזור לחיץ, שאם ילחצו עליו הפין יזוז לכיוון המארז ויעביר את הלחיצה לכפתור ה-on/off.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ההצעה האחרונה שלך באמת הגיונות..

הלחצן האדום שברטוט, לא רגיש ללחיצה ריגעית... כמו של כפתור מחשב רגיל..

הוא פשוט מדליק בלחיצה פשוטה ונכבה בלחיצה פשוטה..

מה שאתה אומר בעצם זה שהדלת תוכל להיסגר רגיל.. ורק שאתה ממש לוחץ אליה, זה יגע במתג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ

האמת, התכוונתי שבאמת יהיה כפתור מאחורי המקל האדום, אבל גם מה שאתה אומר אפשרי - להשתמש בלחצן כמו שעושים בכונני stealth - לחיצה על הפנל נוגעת גם במתג שמאחורה. צריך רק לדאוג שהדלת תוכל להתכופף מספיק פנימה - לחיצה על on/off היא יותר עמוקה מלחיצה על מתג של כונן אופטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא יעבוד ככה...

במקרר יש מתג, מפסק. במחשב יש לחצן. מה ההבדל?

מתג - on/off קבוע - כל הזזה משנה מצב.

לחצן - on/off - רגעי - קצר/נתק לזמן הלחיצה וחזרה למצב הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...