יש לי i pod חדש ומסתבך בטירוף עם התוכנה i tunes - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי i pod חדש ומסתבך בטירוף עם התוכנה i tunes

e-d-a

Recommended Posts

כמו שאמרתי יש לי נגן חדש (מיני) והתקנתי את התוכנה וממש הסתבכתי איתה

אם למשל רציתי להעביר 4 אלבומים של עמיר בניון בתוך תיקייה אחת עם השם שלו וכל אלבום יופיע תחת השם שלו (למשל "שלכת") אז הכל הופיע ביחד מבולגן והיו גם שירים שלא הופיע כלום מסך ריק אבל אפשר לדפדף שם ולנגן שירים.

ואת השמות של התיקיות הפכתי לאנגלית ובכל זאת זה מופיע בג'יבריש או לא מופיע כלום אבל אפשר לנגן...

מה עושים איך עובדים עם התוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מקפיץ אבל אני צריך עזרה דחוף ממש (אם מישהו שמע על העוצר יציאות שהולך להיות בצבא)...

וגם איך אפשר להטעין את המכשיר מנקודת חשמל רגילה? (לא הגיוני שאפשר רק דרך usb)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עולה המטען ואיפה קונים אותו?

ואני יודע שהוא לא תומך בעיברית בגלל זה הפכתי את השמות של התיקיות לאנגלית אבל עדיין זה הראה בג'יבריש.

וגם איך עושים שאני יוכל להכניס כמה אלבומים תחת אותו זמר

וגם אם אני רוצה להכניס כמה שירים באותו תיקייה איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) אתה צריך לשנות גם את ה ID3 TAGS לאנגלית, כי משם הוא לוקח את המידע, לא משם הקובץ...

ב) יש תוכנה טובה TAG & RENAME שיכולה לעזור בזה.

ג) יש עדכון לא רשמי שמוסיף תמיכה בעברית הפוכה, תוכל לחפש אותו פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למטען מישהו יודע?

אם אני משתמש בעדכון לעיברית אני עדיין צריך להשתמש בTAG & RENAME?

ויש מישהו שיודע איך עושים שאני יוכל להכניס כמה אלבומים תחת אותו זמר

וגם אם אני רוצה להכניס כמה שירים (למשל טראנסים תחת תיקייה שהשם שלה track) באותו תיקייה איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) כן אנו לך.. אתה יכול לקנות בחנות, מטען שצד אחד הוא חשמל רגיל וצד שני ה USB ולהשתמש בו להטעין את המכשיר.

ב) אם אתה משתמש בעדכון, אתה צריך תוכנה אחרת שתהפוך את הכיוון של ה ID3 TAGS (כדי שהנגן יראה אותם רגיל ולא הפוך).

ג) כן, אתה צריך לדאוג שבשירים האלו, ב ID3 TAG שלהם, ה ARTIST (אומן) יהיה זהה, ואז במכשיר הם יופיעו ביחד...

ד) אתה אמור להיות יכול ב ITUNES לעשות SMART PLAYLIST, להגדיר שם למשל שיכנסו רק שירי TRANCE (או שאתה יכול לעשות PLAYLIST רגיל ולגרור את השירים שאתה רוצה)... ואז כשאתה מסנכרן את ה , הם יופיעו שם תחת ה PLAYLIST הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך בחור עזרת לי מאוד

בהתחלה הכל שם נראה מבולגן וקשה להתקין אם היה איזה מדריך מסודר היה הרבה יותר קל (אם היה לי זמן הייתי כותב אחד) אבל אחרי שהבנתי את העניין אני חייב לומר תודה לך ולאיש שהכין הכל בכל מקרה זה ממש מעולה וקל להתעסק עם זה...

ואם מישהו יוכל לקשר אותי למקום שאפשר לקנות את המטען (עדיף שיהיה לא מקורי בשביל שיהיה יותר זול) זה יהיה מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד נראה לי אני יקנה אותו, מכיר אולי מקום שמוכר נרתיק מעור שמתלבש על המיני ואפשר לראות את המסך ולהשתמש בגלגלת אבל הוא לא עם כיסוי עור מעל המסך והגלגלת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...