בעיה עם driver_irql_not_less_or_equal, לחוץ בזמן - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם driver_irql_not_less_or_equal, לחוץ בזמן

niv0us

Recommended Posts

תנסה להתקין את הווינדוס מדיסק שיש בו כבר SP1 עדיף SP2. אולי זה יעזור.

בכל מקרה אם הדרייבר שני שייך לכרטיס קול מובנה לבנתיים הייתי מכבה אותו בביוס רק כדי שתוכל להתקין את הווינדוס.

לדעתי דרך אגב יש בעיה יותר רחבה במחשב. יכול להיות שהספק או לוח האם נדפקו קצת. ספק יותר קל לארגן אז אני ממליץ לנסות לעבוד עם ספק של חבר ולראות מה קורה.

אני גם מציע לבדוק שוב את הקבלים על לוח האם. לא תמיד רואים את כולם ויכול להיות שפיספסת משהו.....

התקנתי את הווינדוס מדיסק שכולל גפ sp1 ו-sp2, אז זה לא קשור.

דבר שני בדקתי את הקבלים, והכל מחובר (גם ככה לא נראה קשור).

ואני לא מבין איך הספק קשור לכל זה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לציין שמהחשב נקנה לפני פחות משנה, ולכן על כך חלקיו יש עדיין אחריות.

אם הבעיה היא בלוח אם אני יכול ללכת לקאי.אס.פי שיחליפו לי את לוח האם!

האם הבעיה נובעת מלוח האם, ואם כן להחליפו? לוח האם (epox 8kda).

אנא הענו בהקדם. (אני מתגייס והאחריות נגמרת עוד פחות משבוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הווינדוס מדיסק שכולל גפ sp1 ו-sp2, אז זה לא קשור.

ואני לא מבין איך הספק קשור לכל זה???

לפי המשפט DRIVER_TRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

אני מוכן להתערב שזה הספק. לפני שאתה מתחיל בכלל תנסה להשאיל מחבר - אין לך מה לפספס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי. אין לי מאיפה להביא עכשיו ספק, והאחריות שלי נגמר עוד שבוע.

אני חייב לדעת מה גורם לזה. כי לספק יש לי אחריות לעוד חצי שנה

אבל ללוח אם האחריות ניגמרת עוד שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בהודעה שנובעת מחומרה ב98% מהמקרים

בדרך כלל מדובר בזכרון פגום

ובמערכת שכל החלקים תקינים אז חוסר יציבות במערכת (נובע מ OC , חום , ספק לא יציב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי. אין לי מאיפה להביא עכשיו ספק, והאחריות שלי נגמר עוד שבוע.

אני חייב לדעת מה גורם לזה. כי לספק יש לי אחריות לעוד חצי שנה

אבל ללוח אם האחריות ניגמרת עוד שבוע.

שבוע זה דיי ויותר. חנות הגונה אם תלך אליה ותבקש ממנה לראות אם זה לא הספק - לחבר ספק אחר זמנית, אני בטוח שהיא תתן לך.

אמרתי לך שזה יכול להיות גם חלק אחר אבל לפי כל מה שהצגת פה זה הכי נשמע כמו ספק.

וחוץ מזה, אם יש לך אחריות מה אתה בכלל מבזבז פה את הזמן שלך? לך לחנות ממנה קנית, תגיד להם את הבעיה שלך ואני בטוח שהם ישמחו לעזור.

אל תשכח לומר להם שאתה חושד בספק כוח שלך.

כשאני מטפל במחשבים עם הודעת ארור זהה לשלך שקורה ביום בהיר אחד - הדבר הראשון שאני עושה זה להחליף ספק. והפלא ופלא 90% מהפעמים זה באמת הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התבצע שום oc, ואין בעית טמפ'.

ע"פ ההודעות שגיאה האם ניתן לדעת איזה חלק מן החומרה פגום?

אני חושב שאמרו לך כבר מס' פעמים. אם אתה אומר שלא עשית OC בלי להעלות מתחים / בדקת(!!!) טמפ' וראית שהן בגבול אז זה לרוב הספק... חבל על הויכוח. ומה הקשר להתקין גירסא אחרת של (SP1/SP2)?!!??!? אם הייתם קוראים טוב הייתם שומעים שזה קרה לפני הפירמוט - אז למה סתם להטעות :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה היא שקניתי את הספק ואת הלוח אם משתי חנויות שוות. אם אתה אומר שכנראה זה הספק אז אני קודם אלך לזיג זג שם קניתי את הספק.

אשמח לשמוע דעה נוספת לגבי הסיבה לבעיה, כלמר האם יתכן שזה הלוח אם או משהו (ומה הכי סביר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להביא זכרון חדש או להוציא חלק מהסטיקים

ותתקין על בלי SP בפנים

בחלק מהמחשבים זה מתחיל לפתח בעיה או הדיסק או המחשב קרה לי שניהם עם אותה בעייה כמוך driver_irql_not_less_or_equal

ובסוף להתקין עם NOSP עבד אבל זה לא החזיק הרבה זמן

הבעיה הייתה בזכרונות כנראה שה SP's לוקחים יותר וזה מפיל אותו

אז תתקין בלי SP בכלל ותראה אם פועל מה יש לך להפסיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש קשר ל-sps.

יש לי במחשב שני סטיקים של 512, האם להוציא אחד ולנסות להתקין שוב את , או שזה לא ממש קשור.

ואם נאי מחליף את הספק, יש לי ספק 480 של טרמלטייק, עדיף לי להחליף לספק/חברה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש קשר ל SP. יש ועידכונים בחבילות השירות שיפתרו בעיות . זה לא נפוץ אבל זה לפעמים זה עוזר. לא צריך לשלול אפשרויות.

דבר שני נראה לי שלא הבנת אותי נכון. קבלים הם לא כבלים שהם "החוטים" שמחברים דברים. קבלים הם רכבים אלקטרוניים שנועדו כדי להחזיק עליהם מטען חשמלי. לפעמים בגלל סיבות שונות הם נדפקים וגורמים לכל מיני בעיות. בסטיקי יש איך קבל נראה ומה צריך לחפש בקבל לא תקין.

ספק זה אופציה די טובה פה אבל ממש לא הראשונה. מן הסתם צריך לבדוק אותה אבל הייתי בודק דברים אחרים קודם במיוחד כשיש לך ספק רציני ולא ג'נרי .

ובקשר לשאלתך, כן לעבוד רק עם סטיק אחד זאת התחלה טובה. צריך לעבוד עם מינימום חלקים בכזה מצב! יכול להיות כל מיני דברים מפגרים שיגרמו לזה ואתה צריך להעיף כל מה שלא חיוני בהכרח למה שאתה בודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מופיע כל הזמן אותו מסך כחול עם אותה הודעת שגיאה בדיוק, סימן שמשהו ספציפי לא תקין. בעיה בזיכרון או בספק יגרמו לשגיאות אקראיות.

לפי הקובץ, כמו שנאמר, מדובר בבעיה שקשורה ל CD-ROM/צורב/DVD. אני הייתי מתחיל בבדיקת כבל ה IDE (שמחובר כמו שצריך משני הצדדים, שהוא לא קרוע וכו'). אם יש לך אפשרות, תחליף את הכבל כולו. בנוסף תבדוק את חיבור המתח - שהוא מחובר טוב, לא קרוע, ואם הכל תקין - תחליף גם אותו באחד אחר (בד"כ יש כמה כאלו פנויים).

אח"כ נסה להפעיל את המחשב כאשר כונן ה CD מנותק. ייתכן שהבעיה היא בכונן עצמו.

כמובן ייתכן שיש בעיה בלוח האם (כנראה בבקר ה IDE), ואם יש לך אפשרות - העבר את ה CD לבקר IDE אחר.

מהעובדה שגם בזמן ההתקנה הייתה קריסה כזו ניתן להסיק שמדובר בבעיה חומרתית ולא תוכנתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המשפט DRIVER_TRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

אני מוכן להתערב שזה הספק. לפני שאתה מתחיל בכלל תנסה להשאיל מחבר - אין לך מה לפספס.

אין שום קשר למידע שמצויין בהודעה הנ"ל לספק כוח.

הוא לא התכוון לכבלים, הוא התכוון לקבלים:

capblown_10.jpg

ואני לא מבין דבר אחד, למה אתה מבזבז את הזמן שלך פה כשבקרוב האחריות שלך הולכת להיגמר?

תן לחנות לשבור את הראש ולהחליף חלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...