בעיה עם driver_irql_not_less_or_equal, לחוץ בזמן - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם driver_irql_not_less_or_equal, לחוץ בזמן

niv0us

Recommended Posts

היום בלי שהתקנתי שום חומרה והתקנתי אולי מספר תוכנות, התחיל ליפול לי המחשב ולהודיע הודעה:

A problem has been detected and has been shut down to prevent damage to your computer

DRIVER_TRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

if it is the first time...(not relvant)

technical information:

*** STOP: 0x00000D1 (0x06D6DD0, 0X0000001C, 0X00000008, 0X006D6DD0)

beginning dump of physical memory

קראתי והיה רשום שזה בעיה עם הדרביירים. ניסיתי לסדר את זה ולא הלך לי. אז פירמטתי את הווינדוס (xp אם לא ציינתי עד עכשיו) ולאחר שסיימתי את ההתקנה והתקנתי את הדריברים שלך הלוח אם, כ-10 דקות לך מכן שוב נפל המחשב עם ההודעה הכחולה הנ"ל.

אשמח אם תוכלו לעזור לי בהקדם כי אני מתגייס ואין הרבה בזמן...

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מודם נכון?

מה הקשר? :nixweiss:

זה יכול להגרם ממליון דברים שונים ומשונים. זאת הודעה כללית על כשל חומרה/דרייבר.

כדי שנוכל לעזור לך תכנס לפה ותעשה מה שכתוב בחלק של מסכים כחולים

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.. אבל זה לא עזר... זה לא מספיק ספציפי.

אני לא יודע כנראה שהבעיה היא בחומרה, מכיוון שעכשיו החלטתי לפרמט שוב את המחשב, ופתאום במהלך הפירמוט נפל המחשב, והודיע את אותה הודעה בתוספת של atapi.sys בפירוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.. אבל זה לא עזר... זה לא מספיק ספציפי.

אני מוכן להתערב שהתעצלת ולא קראת את הכל(אם היית קורא את הכל היית מעלה את קבצי ה-dump וגם לא היית אומר שזה לא מספיק ספציפי, משום שמוסבר לך שם בדיוק מה צריך לעשות), אם אתה מעוניין לקבל עזרה תעבור שם על כל השלבים, כי מה שיציעו לך משתמשים כאן אחר כך, רשום כבר שם בהודעה מרוכזת.

אז במקום להיות עצלן, כי אין שום פיתרון קסם לבעיה הזאת, תעבור שם על כל שלב ושלב ותחזור לכאן עם תשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי ניסיתי את כל השלבים ולא התעצלתי, אני יושב על זה כבר יומציים, ואין לי מחשב... אז תאמין לי אין לי מה להתעצל.

עכשיו שהחלטתי לפרמט להתקין את הווידנוס מחדש, במהלך ההתקנה הוא שוב קפץ לי המסך הכחול עם atapi.sys

זה קשור לסי די??? אם אני אנתק את הסי די, זה לא יקרה יותר???

וגם עכשיו הווינדוס שלי לא עולה כי ההתקנה לא הושלמה

ושאני מנסה שוב להתקין, זה עושה לי את המסך הכחול באמצע

אנא תעזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה הנ"ל מראה שיש לך את אחת מארבעת התקלות הבאות:

1. מעבד תקול

2. תקולים

3. לוח תקול

4. ספק ג'נרי מעפאן.

בעיניי, בשלב הראשון תנסה להחליף עם חבר ספק, תראה אם התקלה חוזרת ונישנת. אם אכן זה מה שקורה תריץ memtest86 ותראה שאין שגיאות בזכרונות.

אם זה לא יעזור תנסה גם לאפס ביוס (מישהו נגע באופציות ה-OC והמתחים במקרה?) והפתרון האחרון לצערך יהיה החלפת לוח, למרות שהופעת תקלה זו בבעיית לוח היא נדירה מאוד ולרוב מתבטאת בצורה יותר חמורה.

למרות הכל, הרושם הראשון שלי הוא שהספק מזייף במתחים למעבד ובגלל זה אתה ראית את המסך הכחול הנ"ל. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

atapi.sys,נשמע כמו דרייבר של הכרטיסי מסך .

יש לך במקרה כרטיס מסך של Radeon? אם כן,עדכן אותו.

בכל במקרה,גם אם אין

תריץ חיפוש במחשב של קבצים,חפש את הקובץ הנ''ל[atapi.sys] תראה למה הוא שייך,איפה הוא ממוקם והשאר,ותנסה לעדכן את אותו דרייבר.

זה אמור לפתור את הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

atapi.sys,נשמע כמו דרייבר של הכרטיסי מסך .

יש לך במקרה כרטיס מסך של Radeon? אם כן,עדכן אותו.

בכל במקרה,גם אם אין

תריץ חיפוש במחשב של קבצים,חפש את הקובץ הנ''ל[atapi.sys] תראה למה הוא שייך,איפה הוא ממוקם והשאר,ותנסה לעדכן את אותו דרייבר.

זה אמור לפתור את הבעייה.

ממש לא. זה דרייבר מוכר ושיך ל cd-rom .תעשה חיפוש קצר בגוגל ותראה שהכל שיך לכוננים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ראידון.. אבל לא נראה לי שזה קשור.

איך אני יכול לעדכן את הדריברים, ואיך זה בכלל יכול להיות קשור לדריברים אם פירמטתי את החשב, התקנתי את הווינדוס מחדש.

בנוסף, המסך הכחול הופיע מספר פעמים עם atapi.sys עוד פעם אחת עם ALCXSENS.SYS ועוד מספר פעמים בלי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. זה דרייבר מוכר ושיך ל cd-rom .תעשה חיפוש קצר בגוגל ותראה שהכל שיך לכוננים

אוקיי.

אם אתה אומר,שיהייה.

לגביי alcxsens.sys, קובץ זה הינו דרייבר של הכרטיס קול הנ''ל שלך.

[Realtek AC'97 ,אני חושב.]

מה שזה לא יהיה,זה בטוח דרייבר של הכרטיס קול שלך ,איזה שלא יהיה,תנסה לעדכן אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להתקין את הווינדוס מדיסק שיש בו כבר SP1 עדיף SP2. אולי זה יעזור.

בכל מקרה אם הדרייבר שני שייך לכרטיס קול מובנה לבנתיים הייתי מכבה אותו בביוס רק כדי שתוכל להתקין את הווינדוס.

לדעתי דרך אגב יש בעיה יותר רחבה במחשב. יכול להיות שהספק או לוח האם נדפקו קצת. ספק יותר קל לארגן אז אני ממליץ לנסות לעבוד עם ספק של חבר ולראות מה קורה.

אני גם מציע לבדוק שוב את הקבלים על לוח האם. לא תמיד רואים את כולם ויכול להיות שפיספסת משהו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...