Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

כן אבל הם לא נגמרים

כל הזמן באים עוד ועוד

אני אוסף ארגז אחד וישר חוזר לעזור לו אוסף עוד אחד וחוזר לעזור לו

עם כל הארגזים האלה הוא בסוף מת לי >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחח נכון זה ממש דפוק

האדיוט לא יודע לקחת COVER.

הוא עומד באמצע איזור פתוח לגמריי וחושב שלא יפגעו בו

תסתתר מאחוריי איזה מכונית יא אדיוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אני חושב שאני זוכר איך עברתי, בהתחלה תהרוג את כולם ואז מהר מהר מהר תעלה את הארגז (כי לוקח להם כמה שניות עד שהם באים) ואז שוב, תהרוג את כולם ומהר מהר תעלה עוד ארגז, ככה עשיתי רק תשתדל לא להתעקב עם העזרה שלו, בפעם הראשונה שעשיתי את זה, בידיוק העמסתי את הארגז האחרון והוא מת לי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מנת לעבור את המשימה אתה צריך לקחת את המכונית בשלב הראשון,לנסוע איתה לנקודת ,ואז לתחרות בLow Rideing על מנת לעבור את המשימה אתה צריך להקיש על הלחצנים שרצים בתחתית המסך(בעזרת המקשים בצד הכי ימני של המקלדת איפה שיש מין כפתור enter וכפתורים נוספים,בחלק הזה של המקלדת)

עדכון קטן:

שיקחתי במשחק ולא שמתי לב שזה לא שלח את התגובה ונוספו 12 הודעות חדשות בכול מקרה,תמיד שמח לעזור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מצליח לעבור את המשימה של BS עם הרכבת!! אני נוהג מושלם אבל תמיד נשאר לפחות אחד בחיים! זה בלטי אפשרי!! אחרי שעולם לגיבהה אתם ממשיכים לרות בהם מצד שמאל? או עוברים בחזרה לצד ימין??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשימה עם הרכבת לא קשה מדי רק צריך כמה ניסיונות כדי להרוג :silly:

ד"א אני צלם, עיתונאי, אחד שנמצא במקום הנכון ובזמן הנכון, אני הורג אנשים ומצלם אותם מתים :smile1:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...