Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 127 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

אתה יכול לנסות לעדכן את המשחק ולקוות שיש תיקון לבעיה הזאת

או שאתה יכול לנסות להפעיל את המשחק במצב תאימות לWIN 98 (עובד לי הכי טוב על מצב תאימות ל- WIN98)

קליק ימיני על הEXE של המשחק, כנס למאפיינים, תבחר טאב תאימות (COMPATIBILITY) ותפעיל מצב תאימות לWIN 98 או 2000

תריץ את המשחק ותבדוק שהכל עובד...

ותנסה גם ללחוץ מלא פעמים על ESC כשזה קורה, לפעמים זה משתחרר ושוב אפשר לשלוט במצלמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רכשתי לפני שבוע מסך חדש(LG W22652TQ לצורך העניין)ומאז המשחק לא עובד לי ואני אובד עצות.ניסיתי את כל האופציות ב-Properties,Comptability וגם עידכנתי את הכרטיס מסך ובלאגנים בסגנון ועדין לא עובד.פשוט מראה לי מסך שחור לשניה וחוזר לווינדוס.כל שאר המשחקים במחשב שלי הרבה פחות מתקדמים והם עובדים מעולה עם המסך החדש.הבנתי שמה שיפתור את הבעיה הוא אולי פאצ',אבל היות והמשחק לא מקורי הפאצ' מהאתר של רוקסטאר לא עובד לי.למישהו יש אולי פתרון?אני ממש ממש נואש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי המסך לא יכול להציג את הרזולוציה שבחרת..

תכנס לMY DOCUMENTS/GTA SAN ANDREAS USER FILES ותמחק את הקובץ gta_sa.set

זה יאפס לך את ההגדרות במשחק. ואל תדאג בנוגע למחיקה.. כשתדליק את המשחק הקובץ יווצר מחדש.

כשהמשחק יעלה (אם בכלל) תכנס להגדרות ותבחר את הרזולוציה הטבעית של המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי,אלף תודות.אתה גאון פשוט.לא להאמין שהכל התנקז למחיקה של קובץ אחד.אני והטכנאי שלי ישבנו שעות וניסינו לפתור את הבעיה ולא הצלחנו.הקטע המצחיק שגם לא יש אותה בעיה ואין לו שמץ גם מה לעשות.lol,אני משער שאת תיקוני המחשב הבאים אני אקבל בהנחה רצינית (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה אבל אני לא מצליח להכנס לסאן אנדרס..

התקנתי את המשחק מחדש החלפתי קראק כלום לא עוזר ):

זה כותב לי "שלח דוח שגיאות"

מה לעשות? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

התקנתי את המשחק מחדש החלפתי קראק כלום לא עוזר ):

...

מצטער לומר לך, אבל לפי חוקי הפורום אין באפשרותינו לעזור לך.

תצטרך לקנות את המשחק.

אם קנית את המשחק ואתה רוצה להפעיל אותו בלי דיסק באמצעות קראק, אז אל תנסה... חבל סתם להשתגע, שחק עם הדיסק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המשחק על מערכת שאמורה להריץ אותו בצורה יחסית טובה -

p4 1.7

512 mb ddr

radeon x1600 pro

אבל מה, המשחק עובד לאט ונתקע כל רגע כאילו חסר לו fps, שמתי על ההגדרות תצוגה הכי נמוכות שאפשר, ועדיין אותם תקיעות כל רגע.

שמעתי שיש פאצ'ים למשחק, מהם והאם הם יכולים לפתור את הבעייה?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...