מאווררים 120 מ"מ במארז Compucase CI-6A19 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאווררים 120 מ"מ במארז Compucase CI-6A19

lharpaz

Recommended Posts

שלום,

המארז שלי:

?HEC Compucase CI-6A19

יש לי 2 מאווררים 120 מ"מ, הקדמי מכניס אוויר והאחורי מוציא.

נראה לי שהם קצת חלשים, אבל אין לי מושג בדברים האלה אז אני לא יודע למה להשוות אותם.

1. מישהו יודע איך המאווררים שמגיעים עם המארז הזה? זה משהו קבוע ש-compucase שמים או שזה תלוי בחנות שקניתי ממנה?

2. יש איזו דרך לבדוק מה העוצמה של המאווררים? ואת הרעש?

3. איך יודעים אם צריך להחליף למאווררים רציניים יותר או שהקיימים מספיקים?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מישהו יודע איך המאווררים שמגיעים עם המארז הזה? זה משהו קבוע ש-compucase שמים או שזה תלוי בחנות שקניתי ממנה? לפי מה שאני יודע, קבוע

2. יש איזו דרך לבדוק מה העוצמה של המאווררים? ואת הרעש? הגורמים תלוים אחד בשני, והאווררים הם נשלטים על ידי הטמפ', אני אישית עשיתי להם מוד ל12וולט

3. איך יודעים אם צריך להחליף למאווררים רציניים יותר או שהקיימים מספיקים? לא יודעים, אתה רוצה יותר שקט אז אפשר להחליף, אתה רוצה יותר אז אפשר להחליף, אתה מחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם החלפתי את שלי במאווררים טובים יותר(THUNTERBLADE של TT).

אם אתה לא מעוניין להשקיע עוד כסף יש דרך טובה לשפר את הביצועים:

לחתוך את החיישן חום המעפן ולקצר בין החוטים.

לחבר את המאוורר ישירות לספק(תחבר אותו למולקס).

אני עשיתי את זה שבוע שעבר כשהרכבתי מחשב לקרוב משפחה וזה עובד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אז אני חוזר עם עוד שאלות לאחר בירורים נוספים:

הסתכלתי באתר היצרן של המאווררים, ולפיו המאווררים שיש לי במארז מספקים 88 CFM ועושים רעש של 40 dB.

האמת היא שאין לי כל כך הערכה, לא לרעש ולא לזרימת האוויר.

המאוורר הקידמי של המארז מחובר ישירות לספק הכוח (אז אני מניח שאין פה חיישני טמפ' בעסק), וכשחיברתי באמת יכולתי להרגיש בעליה בעוצמת הרעש שמגיע מהמארז (אין לי מושג כמה זה 40 dB ).

מבחינת זרימת האוויר - 88 CFM זה הרבה או מעט?

כי כשאני שם יד אז מרגישים את הרוח של המאוורר, אבל זו לא רוח חזקה במיוחד...

אני גם החלפתי את שלי במאווררים טובים יותר(THUNTERBLADE של TT).

באתר היצרן כתוב שהם עושים 78 CFM ומרעישים בעוצמה של 21 dB. אם זה באמת ככה, אז אולי הם עדיפים מבחינת הרעש על המאווררים המקוריים, אבל לא יהיה שיפור בזרימת האוויר, אלא להפך.

אולי מישהו יודע האם אפשר לסמוך על נתוני היצרן של המאווררים המקוריים? איך אמור להרגיש 88 CFM ? זו רוח חזקה? כי אם כן אז שלי בהחלט לא מספק את המובטח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אז אני חוזר עם עוד שאלות לאחר בירורים נוספים:

הסתכלתי באתר היצרן של המאווררים, ולפיו המאווררים שיש לי במארז מספקים 88 CFM ועושים רעש של 40 dB.

האמת היא שאין לי כל כך הערכה, לא לרעש ולא לזרימת האוויר.

המאוורר הקידמי של המארז מחובר ישירות לספק הכוח (אז אני מניח שאין פה חיישני טמפ' בעסק), וכשחיברתי באמת יכולתי להרגיש בעליה בעוצמת הרעש שמגיע מהמארז (אין לי מושג כמה זה 40 dB ).

מבחינת זרימת האוויר - 88 CFM זה הרבה או מעט?

כי כשאני שם יד אז מרגישים את הרוח של המאוורר, אבל זו לא רוח חזקה במיוחד...

באתר היצרן כתוב שהם עושים 78 CFM ומרעישים בעוצמה של 21 dB. אם זה באמת ככה, אז אולי הם עדיפים מבחינת הרעש על המאווררים המקוריים, אבל לא יהיה שיפור בזרימת האוויר, אלא להפך.

אולי מישהו יודע האם אפשר לסמוך על נתוני היצרן של המאווררים המקוריים? איך אמור להרגיש 88 CFM ? זו רוח חזקה? כי אם כן אז שלי בהחלט לא מספק את המובטח...

אחי אתה יכול לתת ישור לאתר היצרן?

גם לי יש מארז כזה

ואין לי כוח ליפתוח אותו סתם

תודה מראש!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך להסביר כמה מרגיש 80CFM

אבל מה TT שקרנים כשזה מגיע לDBA וכולם יודעים את זה

רק רציתי לדעת אם אני אמור לצפות לאיזו רוח עצבנית מהמאוורר, או לאיזה משב רוח קליל שבקושי מרגישים.

אז יכול להיות שהיצרנית של המאווררים המקוריים סתם אומרת 88 CFM כשבעצם זה חצי מזה?

(פשוט אני לא רוצה סתם לזרוק 70 ש"ח על מאוורר שעושה את אותו הדבר כמו המאוורר שכבר יש לי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעיות של טמפרטורה במארז? או בעיות של רעש?

אם לא, למה בכלל להתעסק עם זה?

3 סיבות:

1. כשחיברתי את המאוורר הקידמי חלה עליה מורגשת ברעש. למעשה זו המוטיבציה העיקרית.

2. מארז מאוורר יותר זה תמיד יותר טוב. אולי איוורר טוב יותר יוריד עוד קצת את הטמפ' (בעיית הטמפ' שלי היא רק בכרטיס המסך אז אני לא יודע אם יהיה איזה-שהוא שיפור בכלל).

3. מציק לי שאני לא יודע אם המאוורר שיש לי שם הוא מעפן או שהוא בסדר... (פשוט ציפיתי לרוח חזקה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... אני לא מכיר את המאווררים שמגיעים עם ה 6A19, אבל יש לי בבית את ה 6A21, והוא מגיע עם מאוורר שקט מאוד אבל גם חלש.

אני החלפתי ל 2 מאווררים TT ThunderBlade, אמנם הם חזקים מאוד, אבל הנתונים של TT לגבי מידת הרעש שהם עושים, ממש לא נכונים.

הם מרעישים הרבה יותר ממה שהם מוצהרים. אז שמתי אחד שיעבוד על 7V ואחד על 5V. הם עדיין זורקים כמות נכבדת של אויר, ואי אפשר לשמוע אותם במצב כזה.

במקומך, לא הייתי שובר את הראש יותר מידי, והולך על מאוורר 120מ"מ של Glacialtech...

http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=6228

הם נחשבים שקטים מאוד (לא יצא לי לשמוע אותם), וגם יותר זולים מה Thunderblade של TT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...