האיפוד נטען אך לא מזוהה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיפוד נטען אך לא מזוהה

stav_r

Recommended Posts

מה אתה מדבר שטויות?

מטרת החיבור למחשב היא כדי להעביר קבצים מהמחשב לנגן, הטענת המכשיר היא רק אופציה, ומומלץ להטעין את המכשיר דרך המטען כי זה לוקח פחות זמן.

כנראה שהבעיה נובעת מזה שהחבר שלך לא התקין את הדרייבר של האייפוד ולכן המחשב לא מזהה אותו - אז שיתקין אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האי פוד דפוק!

גם לי היה את זה, קניתי אי פוד מיני 4 גיגה בהונג קונג, חיברתי אותו למחשב שלי (XP SP2) וגם הוא לא זיהה אותו ורק הטעין אותו..

ממשתי את האחריות הבין לאומית, (אמרו שהמכשיר מקולקל) קיבלתי חדש, הטענתי אותו וחיברתי אותו וישר זיהה לי אותו (ככונן וגם כאיפוד, גם בלי הדריברים).

אז המכשיר שלך מקולקל, ליתר ביטחון תנסה אותו על מחשב אחר, אם לא תממש את האחריות (בחינם!)

טומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר שטויות

אולי לא הבנת אותי נכון

מטרת החיבור היא להעביר למחשב או להטעין דרכו!

הבנתי אותך...בדרך מאוד מעוותת.

אתה מתכוון שהחיבור משמש גם להטענת המכשיר עם כבל שמחובר למטען (שמחובר לשקע) וגם להעברת קבצים מהמחשב (שבאותה עת המכשיר מוטען מהמחשב).

בכל מקרה, יש להתקין קודם כל את הגרסה האחרונה של ה- updater (שאותה ניתן להוריד מהאתר של Apple), לעדכן את המכשיר, ואז לא אמורה להיות שום בעיה בהעברת הקבצים מהמחשב למכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפטד הוא לא כמו האייריבר!

הוא נטען מהusb ומהusb בלבד..! או עם מתאם לחשמל שנרכש בנפרד בדגמי המיני והוא גם עם יציאת ולא של שנאי כמו של האייריבר..

איזה בולשיט!

יש לי במיני איפוד שנאי נפרד (לא כבל שמתחבל לשנאי) וקיבלתי אותו עם המכשיר.

אז למה לדבר שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...