התלבטות בנוגע לכמה מצלמות - עזרה בפנים :) - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בנוגע לכמה מצלמות - עזרה בפנים :)

adamginz

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה? :-X

לאף אחת אין מייצב תמונה, הפוג'י גרועה והאולימפוס נחמדה סה"כ.

שתי המצלמות משתמשות ב-xD

הבדל נוסף הוא בסוללות: ליטיום באולימפוס וסוללות AA בפוג'י.

:s05:

תריץ חיפוש אודות המצלמות האלו בפורום למידע נוסף וכן התווך מחירים שלך הוא בין הנפוצים בפורום כך שהוצעו אלטרנטיבות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי קצת ורוב התראדים הם ללא תגובה.

דווקא נאמר לי שהפוג'י מצלמת באיכות גבוהה יותר , וגם העיצוב שלה מאפשר צילום טוב יותר ( היא יותר נוחה להחזקה )

ההתלבטות שלי קשה מאוד :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני אגיד לך משהו.

מצלמה דיגיטלית בשביל מה אתה קונה?

וידאו או תמונות?

ובקשר למייצב תמונה, אתה יכול לפתור את הבעיה בעזרת חצובה.

אם ממש חשוב לך המייצב תמונה בטווח המחירים אתה יכול לקנות Minolta Z 2/3 אני לא יודע איך היא בהשוואה לפוג'י או אולימפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו שהתלבטתי לגבי מצלמות צילמתי עם הפוגי 5500 ולא התלהבתי ... דבר ראשון הגריפ לא נוח כמו שאתה חושב , יש לה בעיות עם הפוקוס והאיכות תמונה דווקא לא משהו, אם אתה חייב אולטרא זום לך כבר על אס1 באותו מחיר (למרות שמייצב לא משפר הרבה) באולימפוס לא צילמתי אז אני לא יכול להגיד לך אבל ראיתי אותה והיא ממש ממש קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Konica Minolta Z20 ממש לא מצאה חן בעיניי .

הכפתורים והפלסטיק ממש זולים, ואני שונא את האחיזה שלה, זה כל פעם מחליק, וכל פעם שרוצים להחזיק אותה (לאו דווקא לשם צילום) צריך להשתמש בשתי ידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יהיה לך קשה לצלם בזום 10 בלי חצובה

שטויות בזמן חשיפה שנמוך מתחת ל-1/30 לא בעיה לצלם בזום 10 (מה שגם לא כל יום מנצלים את הזום 10 הזה)...

ביום שופע שמש גם לא בעיה לצלם במהירויות נמוכות מ-1/30...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

אפשר לשאול כמה עלתה המצלמה?

בטח .

קניתי בחנות רואים עולם מצאתי אותם בזאפ וזה דיי קרוב והם נראו לי מקוצעיים . המחיר שלהם למצלמה הוא 1607 ועוד 2 אחוז למזומן יצא לי 1575

אז יצא לי סבבה... היום אני הולך לקחת אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות בזמן חשיפה שנמוך מתחת ל-1/30 לא בעיה לצלם בזום 10 (מה שגם לא כל יום מנצלים את הזום 10 הזה)...

ביום שופע שמש גם לא בעיה לצלם במהירויות נמוכות מ-1/30...

ביום שופע שמש אתה צודק

אבל לדוגמה במשחק כדורגל (הייתי שנה שעברה ב-3 המשחקים של מכבי ת"א באלופות) כשצריך חשיפה של יותר מ1/30 והייתי חייב לצלם עם כל הזום 12 שיש לי אז בלי חצובה ובלי מייצב לא יצא כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...