F.E.A.R - זהו, הדמו כאן, פנקו במידע/תמונות/בחורות/זה...! - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

F.E.A.R - זהו, הדמו כאן, פנקו במידע/תמונות/בחורות/זה...!

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 339
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא כתב שלא עבד לו, אז הוא התחיל את ההורדה מחדש מאותו האתר. תוריד גם אתה משם, GAMERSHELL, מורידים על 80KB.

לפי מה שהבנתי, מקומות חדשים מתפנים שם כל הזמן.

אני לא מבין למה מתלוננים פה על מהירות כלומר במקום שתורידו על 20 30 80 וכו תורידו מהאתר הזה אני הורדתי וזה היה קבועה על 137 או משהו כזה ועכשיו אני מתקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שקיימת איזושהיא בעיה חומרתית אצלי...אחרת הדמו פשוט מאכזב ברמות!

ישר כשנכנסתי שמתי את ההגדרות על Maximum כדי לראות איך הכרטיס המזדקן שלי סוחב (Radeon9800se), והגרפיקה פשוט על הפנים..

ז"א, יחסית לדור שלפני FarCry היינו אומרים שזו גרפיקה מהממת...אבל חוץ מתאורה דינמית שדיי מכבידה על הכרטיס, אין שום דבר יפה! המודלים ככה ככה (לא מתקרב בכלל לדום 3) אין כל כך אפקטים...וזה כל כך רחוק ממה שהראו לנו בסקרינשוטס!

ועוד משהו, לא היה אצלי כמו שצריך, בסרטים לא שמעתי את הדיבור של האנשים...אני אבדוק מה קורה עכשיו ונראה אולי דפקתי משהו בהגדרות..

עוד מעט תמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fileplant ידוע כאתר איכותי, אז אין לך מה לדאוג בנוגע לטיב ההורדה. רק שונא את האתר הזה כי זמני ההמתנה בתור הם תמיד ארוכים!

שוב יש לך את GAMERSHELL שכל חמש דקות מתפנים כמה מקומות והורדה על 80KB (לפחות לי). אז למה שלא תוריד משם וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...