האם אתם יכולים להמליץ לי לוח אם ל-AMD ATHLON? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם יכולים להמליץ לי לוח אם ל-AMD ATHLON?

Vega

Recommended Posts

שלום, אני רוצה לשדרג את המחשב שלי.. יש לי כרגע פנטיום אבל אני רוצה לעבור ל-AMD (ATHLON).. האם אתם יכולים להמליץ לי על לוח אם טוב של Asus/Gigabyte/Chaintech/etc? חיפשתי הרבה מאוד ולא מצאתי.. ה- KX7-333 מצא חן בעיניי.. אבל אף אחד לא מוכר את זה בארץ :-( .. אני רוצה לוח טוב שיחזיק להרבה זמן.. RDR או ראם..

--Vega

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל נמכרים רק עם ddr ולא עם RDR (חוץ מבלוחות הישנים שאז יש sdram)

שנית.... מה התציב שלך? מה הדרישות? אתה רוצה oc?

ולבסוף רק רציתי להודיע לך שהabit kx333r כן נמכר בארץ

ד"א איזה מעבד אתה קונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר כסף.. קיבלתי איזה 5000 ליום הולדת :saint: ..אני פשוט מחפש משהו טוב.. בסיבות ה500-800 (גמיש)... מחיר ה"רגיל" אפשר להגיד.

השימוש שלי בחמשב הוא בעיקר למישחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ב OC אתה לא מעונין, בסדר.

אני לתקציב שלך הייתי ממליץ על ה 7VJL APOGEE של CHAINTECH כי לפי הביקורות הוא לוח מאד מהיר וגם אתה מקבל איתו הרבה דברים נוספים כגון כבלים מעוגלים, אוזניות סראונד, פאנל USB וכו' כך שאתה מקבל, לדעתי, תמורה מלאה לכסף שלך.

אם אתה לא מעוניין בו הייתי אומר לך לך על ה 7VRXP של שיש לי - לוח אמין, יציב ומהיר מאד. גם ה KT3 UltraARU לוח מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמין מהאינטרנט..... לא חסרות חנויות טובות

ד"א גם אני חושב שכדאי לך ללכת על הapogee לוח לא מבית כל כך טוב אבל אחרי הלוח הספציפי הזה המוניטין שלהם השתפר אצלי......

הבנדל כפי שצויין הוא מעולה והלוח עצמו לא יקר המיוחד ומהיר מאוד.

ולמעבד תדאג לקירור חשוב

המעבדים מהסדרות הגבוהות של יש נטייה להתחמם יותר מהסדרות הנמוכות שלהם

ככה שקירור זה חלק חשוב מאוד פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף להמלצה על MSI KT3 ULTRA ARU הוא לא יקר ונותן המון תמורה: USB2, RAID וגם "כרטיס קול" לא רע בכלל על הלוח שתומך ב6 ערוצים + יציאה דיגיטלית. יש אפילו הכנה לBLUETOOTH.

לMSI אין עדיין את המוניטין שיש לחברות כמו ASUS וכו' אבל בשורה התחתונה הם מספקים את הסחורה. תעשה חיפוש לפי השם שרשמתי ותמצא המון מידע. תתחיל מ:

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.html?i=1636

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ביחס ללוחות הספציפיים האלה עדיף על האסוס, הם איבדו מזמן את המוניטין היוקרתי שלהם וחבל שכך.

בקשר לסאונד - :nono: עדיף לך איזה 128PCI על הזבל שבא על הלוח.

ו SpiritKnight, אתה לא חושב שמיצית את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...