סוף סוף זה כאן - הפתרון הסופי לבעיית ה-VPU Recover !!! - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף זה כאן - הפתרון הסופי לבעיית ה-VPU Recover !!!

BneXt

Recommended Posts

חשבתם אולי שיש אצלכם בעיה ספציפית? לי ה VPU מופיע אך ורק כאשר אני באובר קלוק  ומריץ דברים כבדים, ברגע שביטלתי את זה, המסך נתקע לכמה שניות והכרטיס חוזר למצב סטוק.

הייתי מציע לבדוק את הכרטיס שלכם במחשבים אחרים לפני שאתם זורקים טענות באוויר

להוא שכתב שהוא שלח מכתב מלא קללות, אתה מרגיש גבר? :nono: אתה יודע שבגלל אנשים כמוך  חוסמים ישראלים מכל מני מקומות בעולם? (הייתה איזו חנות בארה"ב שפעם שלחה לישראל דברים אבל בגלל שאיזה ישראלי דביל התחיל לקלל אותם, הם הפסיקו לתת שירות לישראלים, סוף מעשה במחשבה תחילה)

באמת נראה לך שהם קוראים את המכתבים שלנו

ובאמת נראה לך שהם שמים תשומת לב לזה?!

במקומי אתה לא הייתה מקלל הייתה הולך אם רובה צלפים ויורה לבעלים בראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

6800GT :-X

6200 בלחץ כרגע.

בכל מקרה, גם אני לא מבין את ההתנגדות מצד כמה אנשים כאן לנטוש את ATI ולעבור ל-NVIDIA! בסופו של דבר כל אחד מעוניין לקבל את הטוב ביותר (שזה כולל בין השאר 0 תקלות ידועות), וכשיש תקלה כמו ה-VPU RECOVER בכרטיסים של חברה מסויימת, תקלה שגורמת להמון בעיות עם משחקים והמון תיסכולים אז לא צריך לקנות את המוצרים הבעייתיים של החברה עד שלא תתקן אותם! מה שהיא לא מנסה לעשות אפילו אגב.

יכול להיות כתוצאה מהתנגשות של דריוורים. בכל מקרה, אני בטוח שיש הרבה מאד דרכים לפתור את זה מאשר לשלוח ל ATI מייל מלא בקללות

הוא עשה טעות בניסוח המכתב ששלח, אבל בכל מקרה אין אפשרות לתקן את הבעיה הזאת. יש כאלה שיש להם מזל שמצליחים לתקן את התקלה מדי פעם בעצות/מדריכים שמשתמשים אחרים כתבו, לעומת הרוב שנשארים תקועים עם משחקים לא עובדים או תקלה חוזרת ונשנת באמצע משחק שיכולה לשגע את השכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות כתוצאה מהתנגשות של דריוורים. בכל מקרה, אני בטוח שיש הרבה מאד דרכים לפתור את זה מאשר לשלוח ל ATI מייל מלא בקללות

לא אין מצב

כל פעם שאני מתקין דריבר חדש אני מסיר את הדריבר אם DRIVER CLINER PRO ואחר כך מוחק אותו לגמרי מהמחשב

ומה אתם נתפסים על זה שרשמתי ל ATI שיש להם דריברים מזדיינים

זה באמת ככה סך הכל אמרתי להם את האמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם בהייפ של הקרוספייר זה למה

ומותר לך לקלל את ATI

אני רוצה לשרוף את חברת סיס כי סבלתי מבעית ריסטרטים לא נורמלים כתוצאה מהתנגשות עם הצ'יפסט המחורבן שלהם ופתרתי את זה שהבאתי עם צ'יפסט של VIA שהיה אצל דוד שלי בבית שמישהו השאיר לי שהוא עבר לa64

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...