המלצה לנגן בנפח ג'יגה - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנגן בנפח ג'יגה

Yonatan-A

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תסכים איתי שלשלם על נגן 1000 שקל כשיש ב500 זה בעיקר משיקולי מותג..כלומר ללכת על בטוח כביכול למרות שגם חברות איכותיות יכולות להוציא מוצרים לא טובים במחירים גבוהים.

ובוא נגיד שאין לך ממש דרך לבדוק שIRIVER נגיד לא מיוצר באותו מפעל ענק בסין כמו שאר חברות הצ'וקומוקו

הבדל באיכות הסאונד?

אם כבר, אז איכות חלקים בכללי או באנדל שונה ופ'יצרים שונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח כמה שטויות בהודעה אחת, זה מתחיל להיות כואב...

קח איכותיות או רמקולים איכותיים, קח נגן של מותג מוכר (לדוגמא קריאטיב) ושל חברה בינונית (לא צריך ג'נרי לחלוטין, מספיק סאנדיסק), ותרגיש לבד את ההבדל.

זה שמוצרים מיוצרים באותו מפעל לא אומר הכל, קח לדוגמא את עלית גרופ ולוחות ממותגים מוכרים יותר (לדוגמא אביט, אסוס?!) וזלמן מול פריימקולר, שלא רק מיוצרים באותו מפעל אלא גם נראים אותו דבר ובנויים כמעט אותו דבר, עדיין יש הבדלי "ביצועים" שלא קשה לשים לב אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסביבות ה-1150 ש"ח כבר יש לך Micro 4GB.. (בבאג לדוגמא) לדעתי יותר כדאי.. 1GB זה ממש לא הרבה (סביבות ה-200 שירים).

לדעתי מטופש קצת להוציא 1000 ש"ח על נגן 1GB כשאלו המיני עם פי כמה נפח עולים ממש קצת יותר.

יש לך את הסאנדיסק מתחת ל-800 ש"ח, שהוא סביר.. אבל רחוק ממושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח כמה שטויות בהודעה אחת, זה מתחיל להיות כואב...

קח איכותיות או רמקולים איכותיים, קח נגן של מותג מוכר (לדוגמא קריאטיב) ושל חברה בינונית (לא צריך ג'נרי לחלוטין, מספיק סאנדיסק), ותרגיש לבד את ההבדל.

זה שמוצרים מיוצרים באותו מפעל לא אומר הכל, קח לדוגמא את עלית גרופ ולוחות ממותגים מוכרים יותר (לדוגמא אביט, אסוס?!) וזלמן מול פריימקולר, שלא רק מיוצרים באותו מפעל אלא גם נראים אותו דבר ובנויים כמעט אותו דבר, עדיין יש הבדלי "ביצועים" שלא קשה לשים לב אליהם.

[/quote

את האמת שפשוט הבאתי צד עם חשיבה שונה, אני די מסכים איתכם..פשוט רציתי לראות מה תגידו

מאיזו בחינה ארגיש הבדל? סאונד?

מבחינת דברים אחרים נראה לי שזה פחות או יותר אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאיכות זה דבר חשוב מאוד שמדובר בשירים.

אבל חוץ מזה יש גם עמידות של המוצר, ניצול הסוללה (זמן ניגון). נוחות השליטה במקשים, תיקיות\פליי ליסט, כמה שורות המסך.

אבל זה בעיקר איכות הצליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ואת האוזניות אני גם ככה מחליף..אולי למשהו עם איכות לא הכי מזהירה אבל יותר טובה מהאלה שבאות עם הנגנים (רובם לפחות)

יש לך נגן פלאש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל אני אישית מאמין שבMP3 קשה להרגיש בהבדל באיכות כי הקובץ גם ככה באיכות לא משהו

מצטער, אבל זו אמרה טפשית בהחלט. הכל תלוי באיכות הקידוד של הקובץ. ברור שקובץ באיכות של 64kbps או 128kbps יישמעו הרבה פחות טוב מהמקור. אבל כשמדובר באיכויות גבוהות כמו 192 ומעלה מתחיל להשתוות לאיכות של דיסקים (אני כבר לא מבדיל ברמה הזו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vatos אתה אומר מידע שהאיכות של הסנדיסק ירודה משל קריאטיב ? או שמתוך השערה לפי המחיר?

דרך אגב , זה די העלבה להגיד שסאנדיסק הם כמעט ג'נרים ... חברה שמוערכת ב4 מליארד דולר והיתה מחלוצות מדיית הפלש בעולם שידוע בפיתוח כרטיסי הCF וMMC , אבל הם נכנסו לתחום המדיה רק לאחרונה למיטב ידיעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...