מחפש תוכנה שתוכל לסרוק כתובות מיילים מפורום מסויים ולשלוח לאותם כתובות מיילים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה שתוכל לסרוק כתובות מיילים מפורום מסויים ולשלוח לאותם כתובות מיילים

IDAN AMRAM

Recommended Posts

שלום לכולם!!

אני מחפש תוכנה לתסרוק לי את כל כתובות המייל בפורום מסויים... נגיד ואני נכנס לפורום בנושא כלשהו אז אני רוצה שהתוכנה תאגור את כל כתובות המייל שמופיעות שם... של משתמשים...

ואז אני צריך תוכנה שתפיץ מייל מסויים לכל כתובות האי מייל שמופיעות במסד הנתונים...

זאת יכולה להיות אותה תכנה או שתי תוכנות שונות... אני יודע שיש אנשים או חברות שמשתמשים בזה כל הזמן ואני צריך המלצה לתוכנה/תוכנות כאלו...

תודה מראש אנשים!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!!

אני מחפש תוכנה לתסרוק לי את כל כתובות המייל בפורום מסויים... נגיד ואני נכנס לפורום בנושא כלשהו אז אני רוצה שהתוכנה תאגור את כל כתובות המייל שמופיעות שם... של משתמשים...

ואז אני צריך תוכנה שתפיץ מייל מסויים לכל כתובות האי מייל שמופיעות במסד הנתונים...

זאת יכולה להיות אותה תכנה או שתי תוכנות שונות... אני יודע שיש אנשים או חברות שמשתמשים בזה כל הזמן ואני צריך המלצה לתוכנה/תוכנות כאלו...

תודה מראש אנשים!!!!!!

קוראים לזה ספאם.

וצריך להשמיד אנשים שעושים דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש לא ספאם....

אני נכנס לפורום בנושא מסויים נגיד פורום .... שאנשים מחפשים שם מידע על אותו הנושא ואני שולח להם אי מיילים על אותו נושא שהם מחפשים עליו.. במקרה הזה ....

אני לא מתכוון להציף אף אחד באי מיילים... או לשלוח תכנים לא קשורים, אלא רק בנושא שעוסק אותו פורום ובו הצעות לדרכי ....

ספאם זה דואר זבל... דברים שלא מעניינים את האנשים המקבלים אותם... אני רוצה לשלוח אי מיילים רק בנושא הקשור לאותם האנשים...

מישהו מוכן לעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי דבר ראשון אני לא שולח את המיילים אז אל תקרא לי חרא...

דבר שני אם יש פורום מסויים שמתעסק בנושא מסויים למה לשלול את האפשרות של עזרה למשתמשים בשליחת אי מייל באותו הנושא..

נגיד פורום בנושא דיאטה... שם המשתמשים מדברים על דרכי דיאטה אפשריות... אפשר לשלוח למשמשים אלו דואל בנושא דיאטה... אני לא הייתי קורא לזה ספאם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נורא מצטער. חשבתי לרגע שאתה ספאמר, אבל מסתבר שאתה צדיק שעוזר לאנשים. טעות שלי.

אם אתה כל כך רוצה לעזור לאנשים לקבל מידע, לפחות תשאל את רישותם. כל דבר אחר זה ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שליחת האי מייל הזה תהיה חד פעמית מי שיראו ערנות לאי מייל הזה יצור קשר בדרך אחרת... האחרים לא יראו שוב אי מייל מאותה הכתובת שנשלחה...

כלומר לאנשים שלא הראו עניין באי מייל הראשון לא נטריד שוב.. אני צריך לצור עניין ראשוני.... זה הכל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא חושב שאתה חברה, אם היית חברה היית יודע מה לעשות מן הסתם.....

אבל אם אתה מחליט לסרוק פורום, לאסוף את כל המיילים שבו, ואז לשלוח לאנשים שם דואר שהם לא רצו או לא ביקשו אז זה ספאם.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נועם יוצא לחופש ואז מגיעים טמבלים כאלו?

(כן, אם אתה לא מבין מה לא בסדר במה שאתה עושה, אתה טמבל)

חבל שיש כאן עוד מפגרים שהחליטו לעזור לך בפרטי.

בכל מקרה,

ננעל.

חוצפן

כבר יש חוקים נגד אנשים כמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...