gigabyte ga 7n400 pro 2 - בעיות התחממות של המעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gigabyte ga 7n400 pro 2 - בעיות התחממות של המעבד

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי את הלוח הנ"ל ועליו מותקן אתלון 2500 הלוח מאוד נחמד אבל תמיד כשאני בודק טמפרטורות - אם זה בביוס או באוורסט תמיד הטמפ' היא בסביבות ה 63-69 מעלות. כשאני מפעיל את המחשב כשהוא קר ונכנס ישר לביוס הוא מראה על טמפ' של 59 מעלות - גם לא הגיוני.

מורכבת לי מערכת של SPIRE היטסינק מאלומיניום עם סנפירים עבים, ומאוורר שמסתובב ב 4200 סל"ד - מהירות נשלטת ע"י הביוס.

אני יודע שהטמפ' גהוהה מדי אך האם היא אמיתית או ש הלוח מזייף? עדכנתי את הביוס לגרסא הכי חדשה, יש לי 4 מאווררי מארז: קדמי שמכניס אויר וגם מקרר את ההארדיסקים, אחורי מוציא + אחורי מכניס וצדדי מוציא.

כל זה לא עזר ונשאלת השאלה אפשר לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בערב את הטמפ' במצב קר - ישר עם ההדלקה - הסנסור אמר 56-57 מעלות והמדחום שהבאתי מדד 35 מעלות לאחר עבודה קצרה והרצת 2001 באופן מלא הטמפ' בקושי היתה 45 מעלות.

** יש לציין שאת הטמפ' מדדתי ע"י הנחת המדיד על חלקו התחתון של גוף הקירור באיזור הכי קרוב למעבד אז תיתכן סטייה של כמה מעלות לכאן או לכאן , תקנו אותי עם אני טועה ובדיקה של גוף הקירור אינה מהווה אינדיקציה טובה ונכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...