כן... גם אני צריך עזרה בבחירת כרטיס מסך (מפתיע ;) ) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כן... גם אני צריך עזרה בבחירת כרטיס מסך (מפתיע ;) )

Le-Fay

Recommended Posts

אני לא ממליץ על 9550, מכיוון שעדיף ללכת על כרטיס מהדור החדש ולא לקחת כרטיס שנחשב יחסית ישן, שבקרוב מאוד יהפוך לValue ויהיה לו קשה מאוד להריץ משחקים חדשים בצורה נורמלית..

הכל תלוי בתקציב אם יש תקציב, עדיף ללכת על כרטיס מהדור החדש כמו 6600 או 6600GT ואם אין אז אולי באמת עדיף ללכת על 9550 שעולה בסביבות 400-500 ש"ח.

תתן תקציב שבעזרתו נוכל להתאים לך את הכרטיס שמתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה סדר הגודל של מחיר ה 6600 או 6600GT ?

700-800 ש"ח?

אני לא ממש יודע מה ההבדלים החשובים בניהם... ככה שקשה לי להחליט אם 300 השקלים הנוספים האלה מנוצלים היטב.

אולי אני צריך לחזור למדריכים...   :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה סדר הגודל של מחיר ה 6600 או 6600GT ?

700-800 ש"ח?

אני לא ממש יודע מה ההבדלים החשובים בניהם... ככה שקשה לי להחליט אם 300 השקלים הנוספים האלה מנוצלים היטב.

אולי אני צריך לחזור למדריכים... :s05:

כן זה שווה את ה300 שקל והם מנוצלים טוב מאוד יש הבדל ענק בינהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם זיכרון?

ראיתי 9550 עם 256, ו 6600GT עם 128.

על מה אנחנו מדברים כאן? על 128?

ונאמר שהלכתי על ה 6600GT יש חברה מסויימת שכדאי לקנות כרטיס שלה או שללכת על מה שיוצא יותר זול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שיקול חשוב,

יש דברים היום שלא ירוצו לי על ה 9550? או שזו השקעה לעתיד?

כי יכול להיות הגיוני יותר לקנות אותו היום בחצי מהמחיר של ה 6600GT. ובעוד שנה כ 6600GT יהפוך למיושן לקנות אותו באותו המחיר.

כך שאני פורס את הסכום הזה על שנתיים ועדיין לא מפסיד שום דבר.

ואני לא מדבר על ביצועים קצת פחות טובים... אני שואל אם יש משחקים שממש לא יסכימו לרוץ על ה 9550.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שיקול חשוב,

יש דברים היום שלא ירוצו לי על ה 9550? או שזו השקעה לעתיד?

כי יכול להיות הגיוני יותר לקנות אותו היום בחצי מהמחיר של ה 6600GT. ובעוד שנה כ 6600GT יהפוך למיושן לקנות אותו באותו המחיר.

כך שאני פורס את הסכום הזה על שנתיים ועדיין לא מפסיד שום דבר.

ואני לא מדבר על ביצועים קצת פחות טובים... אני שואל אם יש משחקים שממש לא יסכימו לרוץ על ה 9550.

1. 6600GT עוד שנה לא יעלה כמו 9550 היום- לא ממהרים לדת במחירים דוגמה-תבדוק כמה עולה 9800XT כרטיס שני דורות אחורה- עולה במחיר כרטיסים חדשים עם ביצועים כפליים משלו)

2. זה לא ביצועים קצת פחות טובים- זה ביצועים הרבה הרבה פחות טובים- לשחק משחקים ב640X480 בלי שום אפקטים זה לא ביצועים טיפה יותר גרועים אלא זה כבר עולם אחר לגמרי.... קח את זה בחשבון- 6600GT לעומת 9550 זה עולם וחוויה אחרים לגמרי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...