כן... גם אני צריך עזרה בבחירת כרטיס מסך (מפתיע ;) ) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כן... גם אני צריך עזרה בבחירת כרטיס מסך (מפתיע ;) )

Le-Fay

Recommended Posts

הגיעה העת לשדרג את כרטיס המסך, ועל אף שניסיתי לקרוא ביקורות/המלצות/וכו' בפורום אני עדיין לא ממש בטוח מה אני צריך.

עד היום סיפק אותי די טוב ה GeForce4-MX440 שלי. אבל לאחרונה כמה משחקים התלוננו שהוא לא מוצא חן בעניהם ונפלה ההחלטה להחליף אותו.

אתם בטח יכולים להניח שאני לא כזה גיימר אם הסתפקתי עד עכשיו בכרטיס הזה...

לעומת זאת כרטיס המסך הוא הדבר האחרון שמפריד בין המערכת שלי למערכת המשחקים המושלמת (נראה לי).

יש לי כאן:

מעבד: +Athlon 64 3200

לוח: 8KDA3J

זכרונות: 1Gb Geil PC400 3200

עם זאת משחקים מעולם לא היו המטרה הראשית שלי.

בקיצור, אני מחפש כרטיס מסך שלא יהיה ממש כרטיס value אבל גם לא הכרטיס הכי חדש ואיכותי שקיים.

אני רוצה כרטיס ממוצע, במחיר יחסית נמוך, שנותן תמורה טובה למחיר שלו ושיאפשר לי לשחק את מרבית המשחקים. אבל לא בהכרח את החדשים והטובעניים ביותר.

עזרה מישהו?

תודה מראש  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שעדיף לך ללכת על 6200. אני פשוט אוהב את הכרטיס הזה , הוא זול ועם קצת מזל אתה יכול לעשות לו oc עד השמים...

אבל אם תתן לנו סדר גודל של תקציב זה יהיה נחמד... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוהא...

יצאתי מכאן לאיזה שעתיים ואני שמח לראות שהת'רד עדיין פעיל  ;D

למען האמת, אכן, יש מדריך לקניית כרטיס מסך, ולכן לא ציפיתי שמישהו בכלל יגיב.

עם זאת, כפי שכבר כתבתי. לפעמים דווקא לאחר קריאת כל חוות הדעת והמדריכים אני מרגיש מבולבל יותר. וקיוויתי שמישהו יתן לי כיוון ממוקד יותר.

בנוגע להשתלטות העויינת ;) של מר פיין על הת'רד... נו... לא נורא. באמת עדיף משני ת'רדים מיותרים.

ובונגע אלי... אני לא מחפש כרטיס דווקא בסדר גודל מסויים של מחיר. אני מחפש את הכרטיס שיתן את התמורה הטובה ביותר למחיר שלו.

זה אומר לא כרטיס משוכלל ביותר ויקר בצורה לא הגיונית, ולא כרטיס שבתוספת של 100 שקלים אפשר למצוא כרטיס טוב פי 2 ממנו.

זו באמת לא הגדרה מדוייקת, ויש פה גם עניין של דעה. אבל דעה מושכלת תספיק לי.

לא חשוב לי שיהיה הכי מהיר והכי חזק (תמיד אפשר לעשות OC) אלא שיכיל כמה שיותר מהפילטרים הדרושים ויתמוך בטכנולוגיות הנפוצות.

אז, מה אתם אומרים? עדיין 9550 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...