בעיות עכבר.... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עכבר....

MATOK

Recommended Posts

יש לי עכבר של

(basic optical mouse) שהוא כמובן

באמצע המשחק התמונה מתחילה להסתחרר בעיגולים ל-2 שניות ורק כאשר

אני נוגע שוב בעכבר התופעה מפסיקה.

אומנם זה קורה לעיתים די רחוקות אבל זה מפריע מאוד.

זקוק לעזרתכם....תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העכבר הזה הוא פשוט חרא של עכבר ...

תנסה לעבוד על דף לבן , או משטח חלק כלשהו , תוודא שזה לא זכוכית , ושהשולחן שלך חלק לגמרי .הם עובדים ממש רע על פורמייקה , ציפויים פלסטיים למיניהם .

הייתי ממליץ לך בחום להחליף את העכבר בכל מקרה , זה בערך הדבר היחיד שימנע את הקפיצות האלה .יש לך עכברים ברמות של 70 ~ 80 שקל שעושים עבודה הרבה יותר טובה .

אם אתה לא רוצה להחליף , פשוט קבל את העיוותי האפילפסיה האלה בתור משהו שישנו ואין מה לעשות נגדם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העכבר הזה הוא פשוט חרא של עכבר ...

תנסה לעבוד על דף לבן , או משטח חלק כלשהו , תוודא שזה לא זכוכית , ושהשולחן שלך חלק לגמרי .הם עובדים ממש רע על פורמייקה , ציפויים פלסטיים למיניהם .

הייתי ממליץ לך בחום להחליף את העכבר בכל מקרה , זה בערך הדבר היחיד שימנע את הקפיצות האלה .יש לך עכברים ברמות של 70 ~ 80 שקל שעושים עבודה הרבה יותר טובה .

אם אתה לא רוצה להחליף , פשוט קבל את העיוותי האפילפסיה האלה בתור משהו שישנו ואין מה לעשות נגדם .

שטויות...העכבר הוא איכותי למרות שהוא בסיסי (לא שזה נוגד אחד את השני)

כנראה שפשוט צריך גם פד לעכבר אופטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי יותר מדי פידבקים שליליים על העכבר הזה מהרבה מאוד לקוחות , זה מאוד תלוי במשטח שעובדים עליו .

פד בדרך כלל רק גורם לבעיות האלה לגבור , למרות שייתכן שאם תשים אותו על func או כל משטח אחר איכותי , אולי הבעיות יפתרו ...

אבל לא נראה לי שמישהו הולך לקנות פד לעכבר שעולה מעל 100 שקל , כשעכבר עצמו שווה 50 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...