ליבת TBRED - מתי בחנויות? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליבת TBRED - מתי בחנויות?

DJO

Recommended Posts

היא הוכרזה כבר לפני חודשיים (?), נכון שבהתחלה התגובות היו קרות אבל אחרי שראינו סטפינג יותר מתקדמים ראינו שיש למעבד הזה פוטנציאל לאוברקלוקינג, הוא יכול להגיע יותר גבוה, לוקח פחות חשמל ופחות חם.

זה לא דיון על העם הליבה הזו זה משהו חסון או לא.

אני רק רוצה לשאול מתי נראה אותה בחנויות... בארה"ב כבר ניתן לקנות אותה? אני לא מדבר רק על ה 2200 אלא גם על 1600/1700 עם הליבה הזאת.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא הוכרזה כבר לפני חודשיים (?), נכון שבהתחלה התגובות היו קרות אבל אחרי שראינו סטפינג יותר מתקדמים ראינו שיש למעבד הזה פוטנציאל לאוברקלוקינג, הוא יכול להגיע יותר גבוה, לוקח פחות חשמל ופחות חם.

זה לא דיון על העם הליבה הזו זה משהו חסון או לא.

אני רק רוצה לשאול מתי נראה אותה בחנויות... בארה"ב כבר ניתן לקנות אותה? אני לא מדבר רק על ה 2200 אלא גם על 1600/1700 עם הליבה הזאת.

תודה

קודם כל טעית וכותבים - האם... :P

שנית, למיטב ידיעתי עדיין אין בחו"ל T-BRED מתחת ל-2200+.

אבל, במפת דרכים של באתר שלהם, כתוב ש-TBRED יצא כבר ב-H1 2002 כלומר ב-חצי הראשון של 2002 שעבר כבר מן הסתם.

עוד דבר - TBRED יתחיל מ-1700 ולא מ-1600. אין כבר 1600+ בחנויות.

אני חושב שהוא יגיע עם 2 בספטמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך כך: קודם כל הוציאה אותו במהירות של 2100 ו2200, היא הבטיחה שהיא תוציא אותו גם במהירויות נמוכות יותר. הבעיה: המעבד הזה עדיין לא הגיע לארץ הקודש(מעניין למה...), לפחות לא ע"י היבואן הרשמי. לעומת זאת, אפשר להשיג 2200 או 2100 באקסלנט אם זכרוני אינו מטעה אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל טעית וכותבים - האם...

צודק, תודה רבה.

בחתימה שלך, נהוג לומר עליית מחירים או ירידת מחירים לא עלייה במחירים או ירידה במחירים. יש רווח מיותר בין הראשונה ו - שבה. זה פשוט לא נכון (פלונטר שלחה אימייל היום שהיא הוריה את המחירים אחרי ש הודיעו על זה לפני כמה ימים.

במפרט שלך אין כזה דבר WIN98 ENB, יש ENA שזה הקיצור של ENABLED.

:-\

ולעניין,

פנטזיה נחמדה, מאיפה הבאת את זה? מקורותייך בנוידיה ו AMD?

עדיין לא הגיע לארץ הקודש(מעניין למה...),

שהחנויות יספיקו למכור את המלאי 0.18 שלהם? :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע !!

במכתב שהגיע מחברת אקסלנט ,היום . רשום שהגיע המעבד הזה ... ראה תמונה שגזרתי מהמכתב ( בתקווה שאצליח )

d:\download\tb-exlnet-29-7-02

מופיע גם באתר שלהם :

AMD processor 2200+ with QuantiSpeed architecture

the first desktop processor based on its 0.13

process technology

המחיר - 1663 ש"ח

:jump:

האתר שלהם : http://www.exlmarket.co.il/index-new.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל טעית וכותבים - האם...

צודק, תודה רבה.

בחתימה שלך, נהוג לומר עליית מחירים או ירידת מחירים לא עלייה במחירים או ירידה במחירים. יש רווח מיותר בין הראשונה ו - שבה. זה פשוט לא נכון (פלונטר שלחה אימייל היום שהיא הוריה את המחירים אחרי ש הודיעו על זה לפני כמה ימים.

במפרט שלך אין כזה דבר WIN98 ENB, יש ENA שזה הקיצור של ENABLED.

:-\

ולעניין,

פנטזיה נחמדה, מאיפה הבאת את זה? מקורותייך בנוידיה ו AMD?

טוב...קיבלתי את התיקונים תודה לך... ;) :biggthumpup:

אני מניח שה- 2 ייצא בחו"ל, וזמן קצר אחר כך יגיעו המעבדי T-BRED כי פשוט ה- 2 תומך רשמית במעבד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל צ'יפסט עובד עם הצ'יפים האלה, הבאים עובדים בטוח:

KT333 - כל לוח.

KT266A - לאחר עדכון .

סבירות טיפה יותר נמוכה, וצריך לעקוב ע"פ הספספיקאציה של יצרני הלוחות, ולשים לב טוב לRevision של הלוחות:

KT266 - כמעט בטוח.

AMD 760 - צריך לבדוק עדכון ביוס, ותאימות של הRevision של הלוח.

הבעייה שיכולה להווצר בשני הלוחות מהקבוצה השנייה נובעת מכך שהם עשוים להיות בלוחות "טיפה" ישנים, והVoltage Regulator שלהם לא יכול לספק מתח מספיק נמוך בשביל המעבד.

סבירות נמוכה מאוד, אבל אם כי אפשרית היא עם KT133A בלבד!(לא KT133 בלי A כי הוא ישן מאוד ולא תומך אפילו במהירות אפיק של 133). פה צריך לשים לב טוב מאוד לRevision של הלוח ולעדכוני הBIOS של היצרנים. לדוגמא, מדגם A7V133 Rev 1.05 בלי שום נקודה - יכול לעבוד עם TBred לאחר עדכון הBIOS לגרסא 1009 או גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...