הגדרת שיתוף אינטרנט ADSL עם Switch (אייפי פנימי) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת שיתוף אינטרנט ADSL עם Switch (אייפי פנימי)

MasterOr

Recommended Posts

עד עכשיו הייתי מחובר לכבלים בלי חייגן אז כל מה שעשיתי זה לחבר את כל המחשבים לסוויץ' וגם את המודם ככה היה לי לכל המחשבים.

עכשיו עברתי לבזק ואני עם חייגן, חיברתי את המודם לסווץ' התקנתי את הדיסק של המודם במחשב שלי התחברתי הכל עבר טוב יש לי במחשב.

אבל, בשאר המחשבים אין. מה שאני מנסה לעשות בכלל הוא הגיוני? או שאני חייב לחבר את המודם למחשב אחד להתחבר ושהוא ישתף לכולם דרך הסוויץ'?

כי אם ככה יש לי בעיה כי יש מחשב אחד שהוא פועל תמיד ואליו המודם לא יכול להגיע ובמחשב שהוא כן יכול לא פועל תמיד, בגלל זה הפתרון של המודם כבלים עם הסוויץ' סידר לי את הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב שלך עכשיו אני חושב שאתה צריך לשתף את קשר האינטרנט במחשב שעליו מותקן המודם לכל במחשבים.

במבנה רשת כמו שלך מקובל להפוך את המודם לראוטר שישתף לכולם ללא תלות במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.. אז יש לי עכשיו 2 אפשרויות אם אני לא טועה, אחת זה להפוך את המודם לראוטר שאני לא יודע איך אבל אני יודע שיש את אותו דגם מודם כמו שלי רק שהוא מגיע כראוטר. אפשרות שניה זה לקנות ראוטר? אני יכול בתוספת 100 שקל להחליף את הסוויץ' לראוטר אני רק צריך לעבור על הדגמים.

עריכה:

פתרתי את הבעיה הפכתי את המודם לראוטר בקלות יש לכולם הכל חזר לקדמותו בלי חייגן! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה חדשה

עכשיו שהמודם הוא ראוטר והאינטרנט עובר בסוויץ' האייפי שאני מקבל הוא רק פנימי אפילו כשאני עושה ipconfig /all הוא לא מראה לי את החיצוני..

אני מפחד עכשיו שיהיו לי את הבעיות האלה במשחקי שליחה באייסיקיו וכאלה.. הוא אפילו לא נותן לבחור בין 2 האייפים הוא מראה רק את ה

10.0.0.1

יש דרך לשנות אתזה או שאין לי ברירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון לא צריכה להיות לך שום בעיה אם משחקי וכל ייישום

הבעיה היחידה שעלולה לצוץ היא בתוכנות שיתוף הקבצים, אבל גם את זה אפשר לפתור בקלות ע"י הפניית פורטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אין לי בעיה עם זה פתחתי פורטים..

טוב כנראה שנראה כבר בעתיד מה יהיה עם משחקי הרשת..

ראיתי שבזק מוכרים את אותו מודם רק עם 4 כניסות LAN כלומר משמש יש כראוטר ואז אני לא צריך את הסוויץ' שלי בכלל..

זה בתוספת כסף? או איך זה הולך איתם בדיוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להחליף או לשנות את הציוד הקיים שלך. מה שאתה מדבר עליו זה פשוט switch וראוטר באותו מכשיר. אין שום הבדל אם זה לחוד או לא. אני גם עובד ככה אצלי, מודם שהפכתי לראוטר וסוויטץ פשוט. לי בנתיים אין שום טענות והכל עובד בצורה חלקה (טפו טפו טפו....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...