דייי אני כבר לא יכול יותר !!! כבר שלושה ימיים שאני מנסה לשחק ב Battlefield 2 ! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דייי אני כבר לא יכול יותר !!! כבר שלושה ימיים שאני מנסה לשחק ב Battlefield 2 !

Sting

Recommended Posts

נכון לעכשיו ברוב המקרים המשחק עובד , הבעיות שהיו לי הן בעיות ידועות ודיי שכיחות אצל הרבה אנשים ולפי מה שלמדתי על כל בעיה בדרך לפתור אותה אף אחת מהן לא היתה כתוצאה מבעיה במחשב שלי ובפרט בחומרה אלה במשחק עצמו או בתוכנות נלוות לו כגון הפאנק-באסטר .

החברה עצמה אמרה שיהיא לא עמדה בסטנדרטים של עצמה והודתה שישנם מלא בעיות בתקווה שבפאץ' הבא (1.3) הן יפתרו

עכשיו הבעיה שלי היא למצוא סרברים נורמלים (שבזה אני מאשים דווקא את ספקי האינטנרט בארץ שלא מספקים תנאים נורמלים להתחבר לשרתים בחו"ל), יש לכם המלצות ? לא הצלחתי עדיין להכנס לסרברים מהארץ מכל מיני בעיות שונות

יש לכם IP's לאיזה שהם סרברים ישראלים טובים אולי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק בדמו ויש מלא שרתים עם אחלה פינג (מתחת ל 120),יש כמה עם 90 פינג שזה בכלל סבבה.

בקשר למשחק, זה אחד המנועים הכי עלובים שראיתי בחיים שלי!

נראה כאילו EA החזיקו את המפתחים במרתף ולא נתנו להם אוכל עד שלא יסימו אותו.

קודם כל הוא לא כזה מדהים ועוצר נשימה (ממש לא) בשביל הדרישות המוגזמות שלו, הוא כבד מאוד בלי שום סיבה טובה .

אני למשל כן יכל להפעיל את המשחק עם פילטרים על ה 9500 שלי בהגדרות נמוכות יחסית, בקלות.

אבל אני לא יכל לשחק בהגדרות גבוהות בלי פילטרים :s07:

וגם השטות הזאת שצריך לצאת ממשחק בשביל לשנות הגדרות, אפילו פשוטות כמו רזולוצייה (!), והגדרות מסובכות יותר דורשות לצאת בכלל מהמשחק!

כמובן שבשביל לראות אם יש שינוי בהגדרות צריך לטעון משחק חדש...וזאת הטעינה הכי ארוכה שראיתי בחיים שלי,ב לוקח לי חצי מהזמן לטעון שלב בגודל דומה.

אה ויש בעיות תצוגה עם ATI :-X

אז אני לא מתפלא שיש לך בעיות עם המשחק, האמת אני מתפלא יותר מאנשים שהמשחק כן פועל להם.

יש למשחק מזל שהוא כזה כיף, אחרת היתי כועס ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...