דייי אני כבר לא יכול יותר !!! כבר שלושה ימיים שאני מנסה לשחק ב Battlefield 2 ! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דייי אני כבר לא יכול יותר !!! כבר שלושה ימיים שאני מנסה לשחק ב Battlefield 2 !

Sting

Recommended Posts

כבר שלושה ימיים שאני מנסה לשחק ב 2 וזה פשוט בילטי אפשרי כל פעם זה יוצא לי עם הודעת שיגאה אחרת ! נראה לי שיש להם שם יותר הודעות

שגיאה מב windows  :s07: , זה התחיל כבר בהתחלה או יותר נכון לפני ההתחלה ... בהתקנה שהודיעה שיש קבצים פגומים , חלק היא הצליחה להתקין לבסוף לאחר כמה לחיצות עצבניות על retry וחלק לא . אחרי זה זה היה הפאץ' שלא הסכים להתקין את עצמו . אחרי זה היה את ה "...unmodified content" .

אחרי זה את בעיות עם הפאנק באסטר...

וכל הבעיות חוזרות על עצמם ! החלק הכי עצוב זה שאחרי חרישה בפורומים דרך בניסיון נואש לפתור חלק מהתקלות הבנתי דרך אנשים אחרים שחוו את הבעיה, שלEA אין פיתרון ! והם לא יודעים מה לעשות

נאמר שם שכל המשחק דפוק מיוסדו לדוגמה ההתקנה שלא הולכת טוב (וזה לא הCDROM שלי) והפאצ'ים שלמרות שאומרים אפילו (אם הצלחתם להגיע לרגע הזה) שההתקנה הצליחה היא לא ויש כל מיני קבצים חשובים שלא הותקנו טוב מה שגורם לבעיה אחרת (מלבד קריסות של המשחק ומפות שלא עובדות) שהיא ה "...unmodified content" הנ"ל שנגרמת כתוצאה מכך שהסרבר כניראה מתוך כוונה לזהות צ'יטרים מוצא אי התאמה בין הקבצים בהתקנה של הלקוח לבין מה שכביכול אומר להיות ואז הוא מעיף מהסרבר , העיניין הוא שאין דרך כמעט לעקוף את זה בגלל שההתקנה והפאץ' לא מצליחים להתקין את עצמם כראוי   :kopfpatsch:

אחרי שבמזל הצלחתי לסדר את זה צצה לי הודעת שגיאה חדשה שאומרת שהפאנק-באסטר לא טוב , ניסתי לעדכן אותו אך זה לא עוזר ואחרי שלושים שניות אני עף

מהמשחק אם בכלל הצלחתי להגיע לשלב הזה ולהתחמק מכל ההודעות שגיאה האחרות

ואני כבר לא מדבר על באגים זניחים כמו שאם אני מצטרף לצד מסויים ולא מצטרף ישר לאיזה צוות אני יכול להזדהות בתור אוייב ואז החברים שלי ירו עלי ויקבלו מין הסתם TK ואז גם הם יכולים לעוף מהסרבר כתוצאה מכך. עזבו את זה גם שדיי קשה להבדיל בין שתי הקבוצות במיוחד במימדי המפות של

זה ועוד עשרות באגים והודעות שגיאה... כבר שלושה ימים שלמים שאני מנסה לשחק משחק אחד נורמלי (אתם יודעים לנסות להנות מהמשחק סוף סוף :screwy:) ללא הצלחה

ואתם יודעים מה החלק הכי עצוב ? אני הורדתי את המשחק ... מהמדף בחנות כך שיש לי אשקרה זכות מלאה להיות עצבני על EA !!!  :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ראשית, וודא שברשותך הדרייברים העדכניים ביותר לצ'יפסט שבלוח האם, לכרטיס המסך והקול וכמובן, גירסת דעיירקט איכס 9.0 סעי.

עכשיו לסרט :

1. תסיר ת'משחק לחלוטין. להכחיד כל זכר לספריה האחרונה בה היה מותקן המשחק ורצוי גם לתת אותה בריסטערט לפני ההתקנה חוזרת.

2. תתקין אותו בספריית ה Default מחדש או בספריה/כונן אחרים שתראה לנכון, רק ללא הסלעש בסוף... כלומר, אם בחרת להתקין את המשחק בכונן D, בספריית Abash'ha, הדבר צריך להיראות כך -> D:\Abash'ha\BF2 בלי \ נוסף בסוף!!! :nono:

3. וודא שיש'ך מספיק מקום פנוי בכונן C/D/E/F/Z/T/FDS/FSDF/SDF/SDF/DAS/FASDA... (מה זה מספיק?... מעל 3 ג'יגה בכל אחד מהכוננים/פרטישנים)

4. תריץ את פעץ' 1.02 ותתפלל לאיכות.

5. אם שלבים 1-4 עברו בהצלחה, אתה אמור להתחיל לשחק בכיף, אם לא... Well... תפרמט ! ! !

6. אם שלב 5 לא עבר בהצלחה, פתח את חוברת ההוראות של המשחק ותתחיל לקרוא מעמוד 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נוב ! עשיתי את הכל כבר ועוד כל מיני דברים שהציעו באתרים אחרים , היו שם גם כאלה בעלתי תארים במחשבים שאמרו שניסו את הכל ושום דבר לא הצליח בוודאות :P

ד"א התקנתי את המשחק לפחות 9 פעמים ופרימטתי לפני יומיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל'ידע, ככל הנראה שאינך משו קשורה, או שיש לך בעיה חומרתית. עשרות אלפי אנשים הצליחו, אין סיבה שאתה לא תיהיה אחד מהם. :nono:

אני לא נתקלתי בתקלה אחת מרגע ההתקנה של המשחק, מדי פעם נתקלתי בניתוקים לא מוסברים מסרברים בחו"ל ובעיות עם גירסאות ה PunkBuster, מה שגם אני מאמין שכל אלו אינן בעיות ברמת המשתמש, חוץ מזה באמת שלא אמורה להיות לך בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נוב ! עשיתי את הכל כבר ועוד כל מיני דברים שהציעו באתרים אחרים , היו שם גם כאלה בעלתי תארים במחשבים שאמרו שניסו את הכל ושום דבר לא הצליח בוודאות  :P

ד"א התקנתי את המשחק לפחות 9 פעמים ופרימטתי לפני יומיים

אם הכל ניסית נשאר רק דבר אחד...

בעיית חומרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב תקין ! אם זה היה רק אצלי אז גם אני היתי חושב שהבעיה היא אצלי אבל נתקלתי בהמון פורמים עם עשרות אנשים שחוו את אותן הבעיות למשל כבר בשלב ההתקנה שלא ניתן להעתיק קבצים מסויימים ואמרו שם שמה שבטוח זה לא הCDROM מה גם שבגרסאות פרוצות עם כוננים וירטואלים

ישנם אותן הבעיות , עם הפאץ' אני יודע בוודאות שיש גם לעוד מלא אנשים בעיות איתו ולא סתם הוציאו לו ישר HotFix ל 1.2 מה שעדיין לא סידר חלק מהבעיות

הפאנק-באסטר למרות שעידכנתי אותו הוא חוזר עם אותה הבעיה שוב ושוב

בשום משחק אחר לא חוויתי כל כך הרבה בעיות יסודיות כאלה , כל המשחקים האחרים עובדים בלי שום בעיות ... החומרה יחסית חדשה ואיכותית כפי שאתם יכולים לראות בחתימה

תחזיר תמשחק לחנות

זאת יכולה להיות המחאה היחידה שלך...

היתי עושה את זה אם היתי יכול לקבל את הכסף בחזרה... המשחק הזה פשוט גורם ליותר מידי עצבים , אני כבר מתגעגע לCS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם יביאו לי את הכסף מזומן אני יעשה את זה כבר מחר .

ד"א זה לא קצת אידיוטי אחרי שיש לי את ה CD-Key ? אתם יודעים...

אחי שמע זה 100% משו שאתה עושה לי המשחק עובד מעולה והמפרט שלי תאמין לי בחיים לא מתקרב לשלך.

9600xt 128mb

intel 2.8 mb

256mb x 4

ובקיצור עובד מעולה אחי יש לך בעיה במחשב או איזה משהו שאתה לא עושה נכון נסה לעשות הכל מהתחלה וטוב וגם אני קניתי את המשחק ואני יכול להגיד לך בלב שלם שאני מרוצה עד השמים משחק פשוט מעולה שממצא כל שקל ששילמתי עליו שיחקתי גם CS CSS אלף לייף 2 פארקרי דום ומה שאתה לא רוצה ופשוט המשחק הזה לא דומה להם חבל להפסיד אותו מש שציפיתי לו קיבלתי פי 10 יותר טוב ואצלך בכלל חבל למה יש לך מפרט שיכול להריץ את המשחק כ"כ טוב שאתה לא תרצה לצאת מהבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי שמע זה 100% משו שאתה עושה לי המשחק עובד מעולה והמפרט שלי תאמין לי בחיים לא מתקרב לשלך.

9600xt 128mb

intel 2.8 mb

256mb x 4

ובקיצור עובד מעולה אחי יש לך בעיה במחשב או איזה משהו שאתה לא עושה נכון נסה לעשות הכל מהתחלה וטוב וגם אני קניתי את המשחק ואני יכול להגיד לך בלב שלם שאני מרוצה עד השמים משחק פשוט מעולה שממצא כל שקל ששילמתי עליו שיחקתי גם CS CSS אלף לייף 2 פארקרי דום ומה שאתה לא רוצה ופשוט המשחק הזה לא דומה להם חבל להפסיד אותו מש שציפיתי לו קיבלתי פי 10 יותר טוב ואצלך בכלל חבל למה יש לך מפרט שיכול להריץ את המשחק כ"כ טוב שאתה לא תרצה לצאת מהבית.

חחח... איזו הגזמה אני חושב שCS:S וHL2 לא רואים את המשחק הזה אבל כל אחד דעתו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...