למי שמבין ב- EP-4G4A+ - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שמבין ב- EP-4G4A+

FriXus

Recommended Posts

1.בלוח הזה רשום שיש שני ATA100,

וגם:

Extra IDE Port by HPT372 with Ultra DMA-133 & IDE RAID x 2 (Up to 4 Devices)

מה זה אומר שיש לו גם ATA133?

צריך לחבר משהו שיעבוד עם ATA133?

2.זה לוח טוב לאובקלוקינג, נגיד עם אני שם בו P4 2G,

ו256 PC2100?

אני יכול לשים זיכרון יותר טוב

כמו PC3700 או משהו כזה

והOC יהיה עדיין טוב?

3.אפשר לשים בכלל זכרונות יותר גדולים מ-2100

כי במפרט שלו רשום:

3x -DIMM Slots for PC2100

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא תומך ב

ATA133

כדי שתוכל לאפשר את זה אתה צריך גם כונן שתומך בזה וגם כבל (אין הבדלים גדולים בביצועים)

הלוח לא ממש טוב לO/c גבוה היות והוא לא יציב בדרך כלל עם זיכרונוות מבוססי הציפ' של Rev 1.1 הוא לא יציב. רק בגירסה 2.0 זה יציב ואפשר להגיע לתוצאות טובות בO/c.

אבל בעיקרון מה שחסר בלוח זה המחבר 12V.

אתה יכול לעשים זיכרונות

Pc3200

או

Pc2700

אבל הם יונצלו בתור 2100 אבל אם תעשה O/c קטן תוכל לגרום ללוח אם לעבוד עם הזיכרונות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אבל הם יונצלו בתור 2100 אבל אם תעשה O/c קטן תוכל לגרום ללוח אם לעבוד עם הזיכרונות הללו. "

כלומר אם אני מגדיל את הFSB?

אני לא רוצה משהו גדול במיוחד, נגיד מ 2.0A

ל 2400MHZ

לא יספיק?

:-\

ואני שם זכרונות של , יעבוד טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יכול לשים יחס לזכרונות , 3:4 שיגרום להם לרוץ יותר מהר (ובהתאם לקנות זכרונות מהירים - אפילו PC3200, אתה לא מוגבל ל-PC2100).

בשביל לעלות ל-2.4 אתה יכול להשאיר אתה הזכרונות ביחס ישיר עם אותה מהירות אפיק של הלוח, כלומר 1:1, בגלל שאלו זכרונות PC2100 לדוגמא אמורים לרוץ ב-266 מ"ה, כלומר אם אתה מעלה את ה-FSB ל-133, אז הזכרונות זה FSBx2, כלומר 266.

אם אתה רוצה להריץ אותם יותר מהר (לא ב-1:1) אתה צריך זיכרון יותר מהיר..

כמו שאמרתי בת'רד האחר שלך, FSB יותר גבוה, ביצועים יותר טובים - לכן עדיף לקחת מעבד 1.8.

הזיכרון של בסדר גמור ולא צריך להיות בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא תומך ב

ATA133

כדי שתוכל לאפשר את זה אתה צריך גם כונן שתומך בזה וגם כבל (אין הבדלים גדולים בביצועים)

הלוח לא ממש טוב לO/c גבוה היות והוא לא יציב בדרך כלל עם זיכרונוות מבוססי הציפ' של Rev 1.1 הוא לא יציב. רק בגירסה 2.0 זה יציב ואפשר להגיע לתוצאות טובות בO/c.

אבל בעיקרון מה שחסר בלוח זה המחבר 12V.

אתה יכול לעשים זיכרונות

Pc3200

או

Pc2700

אבל הם יונצלו בתור 2100 אבל אם תעשה O/c קטן תוכל לגרום ללוח אם לעבוד עם הזיכרונות הללו.

בעע.... על מה אתה מדבר ?

הוא אחלה ל o/c אלא כן 2.4 מ1.6 נחשב לחלש , לא צריך להסתבך עם הביוס יותר מדי עם הo/c , פשוט מאוד תוציא את הג'מפאר JP1 נדמה לי , תבדוק בחוברת ואז ישר אתה מקבל fsb 133 והזכרונות עובדים ב ddr333 .

אתה לא צריך 3200 אתה יכול להסתפק ב3000 , ו2.0 הוא לא o/c מעולה , עדיף את ה1.8 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שאם הייתי קונה לוח חדש הלוח הזה לא היה הבחירה הראשונה שלי. אולי זאת בעייה רק אצלי כי itayze הצליח של 800MHz ואני בקושי 500, אבל עדיף לא לקחת סיכון. אגב גם של 800MHz לא נחשב גבוה יותר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בעצם בין 2.0A ל-1.8A?

אם אני שם אותם על FSB של 133 מה"צ

ה- 2.0 לא יתן לי תוצאות יותר טובות?

הרי ב2.0 אני אקבל 2660

וב 1.8 אני אקבל 2400

מה ה2.0 מתחמם יותר מהר?

בגלל זה הוא OC פחות טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול יותר , אבל אני לא רוצה לעלות את המתח יותר ממה שהעליתי , עכשיו הוא על 1.65 .

אומרים שהזיכרון מגביל את זה , אני לא יודע ו800 מגה הרץ זה מאוד מכובד , במיוחד שזה בלי נוסף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני לא יודע למה אתה מפחד להעלות את המתחים. אני שראיתי שההמהרה לא הולכת הכי טוב ישר שמתי מקסימום מתח למעבד ולזכרונוץ, וכולה הוא עלה מ-50 ל-56 מעלות. עבד ככה כמה ימים בלי בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...