מה עדיף בשביל משחקים? 2.1 איכותי או 5/4.1 בינוני? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף בשביל משחקים? 2.1 איכותי או 5/4.1 בינוני?

DXT

Recommended Posts

אני כנראה קונה סט רמקולים ואני מתלבט אם לקנות 2.1 איכותיים כמו ה ATP3 שאני שומע הרבה תשבוחות עליהם או איזה 5/4.1 זולים כמו ה

Hercules XPS 510 או ה Z540 4.1? מה כדאי? זה בעיקר למשחקים ואני לא קפדן באיכות הצליל במוזיקה, העיקר שיהיה צליל נקי וברור ואני לא זקוק לעוצמה גבוהה במיוחד או משהו.

תודה למי שיעזור לי, כי ביננו, אין לי שמץ של מושג בסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לדעתי יותר יעיל לשחק נגיד CS עם 5.1 או 4.1 כי אז שומעים מאיפה בא כל דבר וכו'...

השאלה באמת כמה זה טוב...

אני גם חושב לקראת ה ATP3 כי בשביל לעשות לי 4.1 אני צריך לקנות מתלים או איכשהו לסדר את החדר מחדש כי המחשב שלי הוא בפינת החדר ואין ממש מקום אידיאלי לתלות את הרמקולים, שלא לדבר לשים מקלות ארוכים על הרצפה (סטנדים) מאחורי בחדר שהוא כבר לא כזה גדול, ומבולגן :P

וגם אני שומע פה ושם אנשים שלא כל כך מתלהבים מה ATP3 לאחר ששומעים אותם ואומרים שה Hype גדול מדי. האם אלא באמת ה 2.1 הכי טובים שיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורר לחלוטין שה-ATP3 הם לא ה-2.1 הכי טובים שיש, ולא מתקרבים להגדרה זאת.

אם לדייק אלו הרמקולים 2.1 עם התמורה הגבוהה ביותר המציגים את הפשרות המעולות ומתאימים עצמם למרבית הצרכים של המשתמש הממוצע - גבוה. בצורה מושלמת מבלי לשדוד את הכיס.

נ.ב, אני לא דיברתי ספיציפית על ה-ATP3, אינ פשוט אומר שלדעתי תמיד עדיף איכות על-פני עוד אחוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

ונחזור לשאלה, מה עדיף איכות 2.1 מצויינת או להתפשר במידה מסויימת על האיכות (אין לי מושג בדיוק כמה) וללכת על 4.1?

עוד מישהו? <חבל שאתם לא מבינים התלוצצויות>

נ.ב: יש עוד איזה מערכות 4.1 זולות או 2.1 טובות שאני צריך לקחת בחשבון (+ ביקורות אם אפשר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתם חושבים על ה XPS 510, יש להם גם סנטר שזה יתרון, לא?

(עוד רגע itayze קופץ...)

איך ידעת ;)

כמו שקראת בתגובות קודמות שלי , אני חושב שהם מאוד איכותיים­ (זה נהיה הרגל ) ומשתלמים .

בקשר לסנטר , אני חושב שבסרטים זה מאוד חיוני וקרה כבר פעם אחת שהוא התנתק לי והרגשתי שיש הבדלים אבל אני לא יודע אם זה נשמע כמו 4.1 רגיל .

אני לא חושב שכדאי 2.1 לא משנה כמה הם איכותיים , סראונד מהם אתה לא תקבל , עדיף כבר 4.1 או 5.1 בינוני ( ההרקולס הוא לא בינוני ) .

לא הייתי פה לכן התגובה המאוחרת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי פה לכן התגובה המאוחרת ;D

אני לא מפקפק בכך ;)

השאלה היא אם אני אקנה את ה Z540 אשר לפי מה שאומרים פה יותר איכותי מההרקולס, כמה אני ארגיש את החוסר של הסנטר? כי מאד לא נראה לי שאני אראה במחשב שלי סרטים... כי.. זה... מחשב... לא עדיף + TV?

אז השאלה היא מה החשיבות של רקמול סנטר בכלל ובמשחקים בפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שקראת בתגובות קודמות שלי , אני חושב שהם מאוד איכותיים­ (זה נהיה הרגל ) ומשתלמים .

בקשר לסנטר , אני חושב שבסרטים זה מאוד חיוני וקרה כבר פעם אחת שהוא התנתק לי והרגשתי שיש הבדלים אבל אני לא יודע אם זה נשמע כמו 4.1 רגיל .

אני לא חושב שכדאי 2.1 לא משנה כמה הם איכותיים , סראונד מהם אתה לא תקבל , עדיף כבר 4.1 או 5.1 בינוני ( ההרקולס הוא לא בינוני ) .

למרות שלדעת DXT התשובות שלי מיותרות, אני אענה. :jump:

ראשית, נתחיל מזה שהרמקולים של הרקולס נכנסים לקטגוריה הנמוכה ברמקולים, ולא משנה מה.. איכותיים הם לא.

אולי ניתן לתאר אותם שהאיכות בהם מאוד סבירה ביחס לסכום שהם עולים, אבל להגיד על כאלו שהם איכותיים מאוד, זה כלל לא נכון.

שנית, ברור שאתה שמת לב שהרמקול שלך התנתק, בגלל שהוא קיבל ערוץ 5, נפרד, מרכזי. אשר אחראי לדיבורים בסרט (לרוב).

בעצם הסנטר נמצא שם לדיאלוגים וכאלה, השאלה היא אם המחסור ברמקול נפרד לדיבורים ושימוש ב-DownMix בתצורת 4.1 לזוג הרמקולים הקידמיים יספק אותך.

לדעתי בחור אשר לא מחזיק את המחשב שלו לשימוש מרכזי של צפיית הערוץ ה-5 הינו מיותר.

אך אל נא תחשוב שאני מזלזל באותו סנטר, הערוץ החמישי ותצורת 5.1 לאט לאט תהפוך לסטנדרט הבא גם בתחום המשחקים.

אך בכל זאת אני חושב שהלוג'יטק איכותיים יותר ומשתלמים יותר לשימוש אותו הוא הגדיר, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעת DXT התשובות שלי מיותרות

מה? לא נכון! אתה אמרת שלדעתך עדיף איכות על פני יותר , לקחתי זאת בחשבון והמשכתי לבדוק את האפשרויות שלי... זה שלא הסכמתי עם דעתך (מה שלא לגמרי נכון) זה לא אומר שאני חושב שהתגובות שלך מיותרות. ואם אתה מתכוון להלצה הזאתי מקודם אז זה היה בצחוק, בנאדם!

נחזור לנושא, עוד לא החלטתי אם עדיף 2.1 או 4.1 אבל אני נוטה לכיוון להתפשר באיכות לקנות את הלוגיטק בשביל חווית משחקים אולטימטיבית. ובתור אחד שבחיים לא התנסה במערכות סראונד (ואני מקווה לעשות כן בחנויות) כל מערכת 4.1 או 5.1 תראה לי בטח מדהימה ומצויינת.

אגב, האם תהיה בעיה לאחת מהמערכות הנ"ל להתחבר ל Fortissimo II שאני אקנה בשביל המערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...