כמעט קניתי את הZ560 עד שראיתי שאני יכול באותו מחיר... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמעט קניתי את הZ560 עד שראיתי שאני יכול באותו מחיר...

Dj_Infernal

Recommended Posts

יש לך כאלה? :)

בכל מקרה, כל 5.1 יהיו יותר טובים מ2.1 אם זה אותו המחיר, נכון? :smoke:

עריכה-

מה ההבדלים בין זה

לבין זה , ובין זה?

השני נראה לי יותר מועדף, אבל הראשון יותר סקסי, ולא הבנתי איך בכלל מפעילים ת'שלישי. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה סתכלו ....מה אתם אומרים על הרמקולים הבאים - לקחו אותם ב 1000 שקל .........ולפי המחירו ןשהם מציגים שם הפ שווים 9500!

http://shopping.walla.co.il/shopmind_portal_heb/auctionprod.asp?auction_id=466284

מה אתם אומרים עילהם? אני לא מכיר את החברה!

איזה בולשיט, זה חרא של ששווים לטוסיק.

אה זה אתה ששמעת את כל הרמקולים בעולם?! זהו זה אתה, ניזכרתי!!! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה סתכלו ....מה אתם אומרים על הרמקולים הבאים - לקחו אותם ב 1000 שקל .........ולפי המחירו ןשהם מציגים שם הפ שווים 9500!

http://shopping.walla.co.il/shopmind_portal_heb/auctionprod.asp?auction_id=466284

אתה מבקש עזרה וככה אתה מתייחס? סבבה, שכח מעזרה ממני לכל החיים שלך.

כל האינטרנס שלי זה לעזור, וכשאני עוזר אני מצפה לטיפה כבוד מהאנשים, אבל מסתבר שממך אי אפשר לצפות מכלום חוץ מיחס של זילזול.

יודע מה? אתה והרמקולים שלך יכולים ללכת לי לעזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה, אפשר עזרה בבקשה? :)

אני רוצה להגיש על זה הצעה, ואני לא יודע על מה ללכת :(

אז אם השלישי הוא בלי סאב, הוא בחוץ.

1 או 2?

עריכה- ללא סאב אי אפשר להפעיל אותו?

מה ההבדל עם\בלי סאב, אם זה לא סותר את השאלה הראשונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפירלס האלו הם בבניה זולה ומגעילה. הם אומרים 11 אלף שקל, אז מה. תמצא אותם בכל חנות ב2000. זה זבל של , שמעתי את אלו (השנים) מול הטאנוי MX2, שהם רמקולי מדף עם אתו רסיבר, במחיר קצת יותר גבוה של הטאונוי, ורציתי לשרוף את הפרלס. אז תגע בזבל הזה. הלוגיטק עדיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבקש עזרה וככה אתה מתייחס? סבבה, שכח מעזרה ממני לכל החיים שלך.

כל האינטרנס שלי זה לעזור, וכשאני עוזר אני מצפה לטיפה כבוד מהאנשים, אבל מסתבר שממך אי אפשר לצפות מכלום חוץ מיחס של זילזול.

יודע מה? אתה והרמקולים שלך יכולים ללכת לי לעזה.

שמע באמת לא התכוותי לזלזל ....ואני לא מזלזל, פשוט יש לך תשובות חד משמעיות .......כמו שאמרת לי בהתחלה "אל תתקרב לפירליס" - מה אני אמור להבין?! לפחות תסביר את עצמך , למה כמה ומתי! ועכשיו בכלל שרשמתי לי "הרמקולים האלה שווים לטוסיק"- היית צריך להגיד למה .....אם שמעת אותם או לא שמעת אותם או ששמעת מבר....אני לא יודע מה!

אני לא מבין בעניין הזה לכן אני פונה אליכם אלה שמבינים.....שיסבירו לי בצורה יותר נירחבת ושלא יתנו לי תשבות חד משמעיות בלי בסיס! באמת לא התכוותי ....אם הרגשת זילזול אני ממש מיצטער ! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...