שאלה קצת מסבכת לגבי כתיבה של טקסט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קצת מסבכת לגבי כתיבה של טקסט

taotao

Recommended Posts

טוב אז תתכוננו להסתבך קצת אז ככה

אני רוצה לרשום משהו לא משנה מה לצורך העיניין נגיד סתם את השם באנגלית (TAOTAO) עכשיו ואני רוצה שהטקסט יראה כמו בתמונה

כאילו אדום והכסף הזה באמצע רק במקום STI שיהיה רשום את השם שלי או כול דבר שאני יבחר

יש מצב לעשות דבר כזה? :silly:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אא בתור אחד שהתקין תתוכנה אתמול בלילה פעם ראשונה אא נראה לי שיש לי בעיה כי אני

קצצצצתתת לא יודע כלום בתוכנה הסתכלתי במדריכים באתר וכו ולא מצאתי

ואם לא היה מסובך אז לא הייתי שואל אז אם אפשר בבקשה :screwy::smile1: עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לא אחים שלי לא הבנתם זה תמונה מאוטו אמיתי

זה גריל של אימפרזה טורבו (דגםSTI) אם זה אומר לכם משהו ואני פשוט רוצה לכתוב באותו סגנון כמו שרשום

יש מצב (בפעם ה3 נראה לי)? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אני רוצה רק את הטקסט בלי כאילו חשבתי לרשום תטקסט ואחרה זה להדביק את זה על התמונה הקימת (זאת עם הגריל)

ככה שזה לא ממש משנה

בוא נתחיל אם התטקסט :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח חבר'ה

אני לא חושב שזה טקסט בכלל

זה לוגו של 3 אותיות לא ?

אין פונט כזה.. אבל אפשר לאלתר בסגנון דומה את המילה שרצית ואפשר לעשות את זה בקלות בתוכנת עם טיפה חשיבה יצירתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לקחתי את זה כאתגר, עבדתי על זה חצי שעה, וזה מה שיצא

taotao.jpg

אני יודע שזה לא מי יודע מה

למי שרוצה להשוות עם המקור, לנוחותכם :

index.jpg

התהליך היה בערך משהו כזה :

1. לקחת את התמונה המקורית, ליישר אותה, לבודד את הפונט ולצבוע אותו בשחור (את החלק הפנימי שלו !)

2. להעלות את התמונה עם הפונט השחור, לאתר הזה : http://www.myfonts.com/WhatTheFont

** זה אתר נהדר לחיפוש פונטים, הוא מוצא לפי תמונה שאתם מעלים לו

כשגיליתי אותו לראשונה פרסמתי כאן : (פלאשו) http://www.flashoo.co.il/community/index.php?act=ST&f=4&t=8446

3. מצאתי איזשהו פונט שבערך דומה, דרך האתר, לא היה לי יותר מדי כח לחפש דברים יותר דומים או לשפר את התמונה המקורית בשביל החיפוש.

4. מכיוון שהפונט עולה כסף, ולא היה לי כח לפתוח אימיול או כל דבר אחר בשביל לחפש אותו, פשוט ערכתי את הטקסט דוגמא שמציג את הפונט, לטקסט הרצוי

(TAOTAO)

5. צילמתי את המסך, והכנסתי לפוטושופ, בודדתי את הדגימה הכי גדולה של הטקסט ושמרתי אותה בלי רקע (רק טקסט שחור)

cutoutfont.jpg

6. חיברתי את האותיות, שיהיו כמו בלוגו (קו שחור בכל מקום שצריך, בדיוק חצי דקה) , ואת התוצאה הגדלתי ומילאתי, וחתכתי ממנה את המקור החוצה

ככה בעצם נוצר הטקסט ה"חלול"

outlined.jpg

7. BEVEL , EMBOS, משחקי אור וצל, בשביל המראה המטאלי (אני מודה, יצא בכלל לא משהו)

8. על שכבה מאחור הגדלתי ומילאתי חללים, וצבעתי בסגול, זה הרקע, גם איתו שיחקתי אור וצל ו BEVEL עד שיצא חביב.

withbkg.jpg

9. שיטחתי את 2 השכבות יחדיו, מתחתי ועיוותתי בצורה כזאת מוזרה פרספקטיבה.

10. הוספתי אפקט אור וצל כללי לתמונה, זה הדבר שהכי הוסיף אותנטיות.

כמובן שיש עכשיו רקע שחור מאחורה.

11. זהו בעצם, לחתוך לשמור.

ועוד 10 דקות לכתוב את כל זה :)

לא שמרתי PSD, שיטחתי הכל ושמרתי רק JPG בסוף, אז אין לי אפשרות להעלות קבצי עבודה...

(לא השקעתי בסדר, שמירה, ונקיון כי זאת לא עבודה שהייתה חשובה לי במיוחד האמת..)

אני אשמח לראות עוד מישהו שניסה ויצא לו יותר טוב משלי, שלי די גרוע , אבל התחלתי ולכן הייתי חייב לסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...