תיוארתית ניתן לעשות רשת של שתי מחשבים הבאים: - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיוארתית ניתן לעשות רשת של שתי מחשבים הבאים:

MasterDK

Recommended Posts

אני לא מתכוון לעשות רשת כי בנתיים יש לי רק מחשב אחד אני רק שואל האם יהיה ניתן לעשות רשת כזו:

שתי מחשבים שניהם אם חלונות PRO

אחד אם כרטיס רשת

שני לא

מודם Terayon TJ715

חשבתי אולי על שאחד מהם סרבר (במקרה שלי זה יהיה המחשב החזק והוא יהיה מחובר כל הזמן) והשני קליינט (זה המחשב ללא כרטיס הרשת אלה רק USB)

האם ניתן לבצע זאת? אין טעם לפרט איך עושים את זה איזה תוכנות צריך כי זה רק שאלה של תיאוריה.

ואם לא אז תגידו האם יש עוד שיטו לעשות בין בני המחשבים הנ"ל (במקרה ולא ניתן לעשות כל עוד לשני איך כרטיס תגידו ואני יקנה כרטיס רשת)

תודה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]how? why? eh!? 1 lan card?!?! network?!?!!?

no it's impossible. and it is by far the dumbest/noobiest question I've heard

edit: if you meant using a usb to usb cable, then it's possible to transfer files from one comp to the other using one, but I'm pretty sure you can't share an connection that way.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

no it's impossible. and it is by far the dumbest/noobiest question I've heard

מאוד מועיל אתה

תלוי בספק ובצורת החיבור שלך - אולי תוכל לחבר את המודם לשני המחשבים ביחד (אחד בכ. , השני ב USB) - סיכוי טוב שזה יעבוד.

אם לא, יש לך שתי אפשרויות - לקנות 2 כ. נוספים - אחד לכל מחשב, לחבר את המודם למחשב אחד, ובעזרת כבל מוצלב לעשות ICS (internet connection sharing) למחשב השני. זה מצריך מהמחשב הראשון לפעול כל הזמן כדי שתהיה גישה לאינטרנט בשני.

אופציה שניה היא לקנות כ.רשת 1 ונתב - ואז הנתב הוא זה שמחובר לאינטרנט, ואין לך דאגה שאחד המחשבים חייב להיות מחובר כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשת ביתית את לא תוכל לעשות עם כ.רשת אחד

אבל מה שתוכל לעשות זה אינטרנט בשתי המחשבים

וזה באמת בתנאי שיש לך חיבור ללא חייגן לכבלים

אתה מחבר את את שתי המחשבים למודם (אחד דרך ואחד דרך כ.רשת ואז שתיהם יגלשו

אבל שוב רק בתנאי שאין לך חייגן וזה לא יהיה מכוון שלא תוכל להעביר קבצים ממחשב למחשב רק חיבור אינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עוד קצת פירוט יש לי חייגן ואינטרנט בכבלים

אז זה מוריד את האפשרות של  dvd21

בקשר לחיבור מודם לשני המחשבים אחד דרך שני דרך כ.רשת אם אתה אומר שזה יעבוד אני מקווה שכן הבעיה היא שהמחשבים יהיו במרקח של לפחות 8 מטרים.

בקשר לנת"ב הוא לא אמור להיוריד את הביצועים? ואיפה קונים אותו אני יצרטך לשלם תשלום נוסף לחברת הכבלים או לספק שלי?

העברת קבצים לא חובה בכלל

הבעיה היא שאני ואחותי מוכנים להרוג זה את זה בשביל לשבת במחשב.

את המחשב שאני כותב ממנו כרגע קניתי לפני שש שנים הוא עובד דיי טוב וחבל לי להחליף אותו בחדש כי יתנו לי על המחשב זה מקסימום 400 ש"ח והוא עלה הרבההה יותר!. אז אני מתכוון לקנות מחשב חדש ואת זה להביא לאחותי הבעיה שנוצרת פה זה החיבור לאינטרנט היא לא צריכה מחשב בלי אז פשוט אם אני לא ימצא דרך זולה פחות או יותר (ללא תשלום נוסף לחברת הכבלים ו/או הספק) אני יאלץ לעשות טרייד אין למחשב הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אפשר לנסות לחבר דרך ורשת - עם מכשירים מסוימים זה עובד.

(2. אפשר לחבר בכבל שני מחשבים ע"מ להעביר קבצים).

3. אני הייתי קונה כרטיס רשת נוסף וזהו.

טוב עוד קצת פירוט יש לי חייגן ואינטרנט בכבלים

אז זה מוריד את האפשרות של dvd21

בקשר לחיבור מודם לשני המחשבים אחד דרך שני דרך כ.רשת אם אתה אומר שזה יעבוד אני מקווה שכן הבעיה היא שהמחשבים יהיו במרקח של לפחות 8 מטרים.

בקשר לנת"ב הוא לא אמור להיוריד את הביצועים? ואיפה קונים אותו אני יצרטך לשלם תשלום נוסף לחברת הכבלים או לספק שלי?

העברת קבצים לא חובה בכלל

הבעיה היא שאני ואחותי מוכנים להרוג זה את זה בשביל לשבת במחשב.

את המחשב שאני כותב ממנו כרגע קניתי לפני שש שנים הוא עובד דיי טוב וחבל לי להחליף אותו בחדש כי יתנו לי על המחשב זה מקסימום 400 ש"ח והוא עלה הרבההה יותר!. אז אני מתכוון לקנות מחשב חדש ואת זה להביא לאחותי הבעיה שנוצרת פה זה החיבור לאינטרנט היא לא צריכה מחשב בלי אז פשוט אם אני לא ימצא דרך זולה פחות או יותר (ללא תשלום נוסף לחברת הכבלים ו/או הספק) אני יאלץ לעשות טרייד אין למחשב הזה

"נתב" פירושו לנתב. זה לא קיצור של משהו.

הנתב לא אמור להוריד את הביצועים (אולי במהירות תגובת הקשר - פינגים אם זה משנה לך -), קונים אותו בכל חנות מחשבים כמעט (ע"ע זיגזאג, פנדה, KSP באינטרנט), לא משלמים עליו תשלום נוסף.

עם הנתב (=ראוטר=ROUTER) תוכל גם להעביר קבצים ברשת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית ממליץ לך לקנות נתב +כ. רשת

ככה גם:

1) כל המחשבים יהיו מחוברים ברשת וכמובן גם לאינטרנט ובנוסף אם בעתיד תקנה מחשב נישא תוכל גם לחבר אותו לרשת האלחוטית (נתב נורמאלי תומך על 200 מחשבים אלחוטים)

2)וגם זה לא משנה איזה ספקית תשתית/אינטרנט אתה תהיה ,אתה חופשי לגמרי

3)לא אתה לא תשלם אקסטרה על האינטרנט

המינוס היחיד הוא המחיר ,כל העסק בערך יעלה לך כ-800 ש"ח(השערה בלבד)

וכל זה כמובן רק אם אתה יודע להתקין אלחוטית בבית -כי אם לא ,שעה של תכנאי שיתקין לך את הכל עולה בסביבות ה-200 ש"ח (שוב השערה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים..

אם תחבר מחשב אחד עם הUSB ומחשב אחד עם הכרטיס רשת, רק אחד מהם יוכל לגלוש בזמן נתון..ז"א שאם אחד גולש, השני לא יכול להתחבר..

אם אתה עושה רשת רגילה, אז כרטיס רשת לא אמור לעלות יותר מ50 שקל, וראוטר רגיל[לא אלחוטי] עולה קצת יותר מ200 שקל..

ההתקנה יכולה להיות מעניינת..אבל אם אתה לא מבין בזה, ואין לך סבלנות ללמוד תוך כדי ההתקנה, יכול להיות שכדאי שתשלם לטכנאי שיעשה את זה..

בכל מקרה, מודם אחד ושני מחשבים, בלי עוד חשבון , או ראוטר או האב או משהו, לא תוכל לגלוש בשני המחשבים בו זמנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...