האם דואל DDR משמעותי ל אתלון XP - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם דואל DDR משמעותי ל אתלון XP

crazydiamond

Recommended Posts

השאלה בכותרת,

שדרגתי סוף סוף את הפנטיום 3 1000 שלי לברטון 2500, הקפיצה בביצועים מורגשת מאוד ב 3DMARK2001 הציון עלה מ 6000 ל 9000 ועוד,

הלוח מבוסס NFORCR 2 ותומך בדואל DDR אם אני אשים שני מודולים של זיכרון הביצועים ישתפרו?

בנוסף אני יודע שקידודי אודיו ווידאו הם עקב אכילס של אך האם זה כזה גרוע? מה יהיה ההבדל מול נגיד נורטווד 2000 או שפשוט לא כדאי לקודד עם המעבד הזה כי זה יקח הרבה זמן לבצע את העבודה.

בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח מבוסס NFORCR 2 ותומך בדואל DDR אם אני אשים שני מודולים של זיכרון הביצועים ישתפרו?

לדעתי הביצועים ישתפרו עם הזיכרונות הפועלים בDC .

ממה שאני יודע מערכת מבוססת צריכה זיכרונות בDC הרבה יותר מA64 למשל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוויתי באתר של טום את המעבד שלי מול פנטיום 4 2.4 שהוא לפי דעתי המתחרה הישיר שלו ולא ה פנטיום 4 2.53 וברוב המבחנים האת'לון ניצח אומנם בהפרש זעום כולל בקידודי , בכל מקרה עד עכשיו רוב הקידודים שלי בוצעו על 4 ווילאמט 1.7 (לא המחשב שלי) אז מעכשיו אני מקווה שאראה רק שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין משמעותי ללא זה תלוי בשימוש שלך, אבל בבדיקות ביצועים יש הבדל: אצלי במערכת הAthlon יש הבדל של כ1-2 שניות בבדיקה של SuperPI 1MB ועד 200Mb/s בבדיקת רוחב-פס בסנדרה.

כמובן שגם הביצועים הכלליים ב"Real-World" מושפעים עקב כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אתה צודק , ואני לא מתווכח איתך .

אבל DUAL CHANNEL כבר "כלול במחיר" , למה לא להשתמש בו ?

in 3dm01 458 point jump in the score

לא הרבה , נכון , אבל זה מבחן של כל המערכת ולא רק של הזיכרונות .

Pifast Here we see a 2.55 second difference between the two. This comes out to roughly a 5% difference in this very memory-intensive test.

גם מוסיף לא מעט .

My conclusions were that yes, running in dual-channel improves performance.

P.S. לפעמים עושים UPGRADE ($$$) של כל המערכת ורואים הבדל ביצועים של 20-30 אחוזים מקסימום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע המצב שלי הוא שיש לי 4 סלוטים של במחשב, ויש לי סטיק אחד של 512 כאשר אני מתכוון להוסיף עוד אחד בעתיד ואז להפעיל אותם בדואל, זה פשוט מיותר היום לקנות שני סטיקים של 256 עם המחירים הנמוכים היום של הזיכרון, עדיף לי לקנות עוד כמה חודשים עוד סטיק של 512 וזה מספיק לי, ואז אני אפעיל אותם בדואל למרות שגם לי נראה שזה לא ישנה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...