מסך רועד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך רועד

DOR_2911

Recommended Posts

המסך שלי רועד משהו נורא כבר חודש וזה רק מחמיר זה הגיע לרמה שאי אפשר לראות טקסט(אני כותב במחשב של אבא שלי) ואין לי הרבה מה לעשות, ניסיתי לחבר למחשב אחר, לפתוח

ולראות אם יש אבק(אין),לחבר את החשמל שלו ישירות לקיר,להעביר אותו לבית של שכן(כי חשבתי שזה הפרעה מגנטית).

בקיצור מה שלא ניסיתי הוא רועד ואני כבר בוכה ברוב כעס אז אם לא תעזרו לי ,מחר הוא יוצא לטיסה מהחלון

המסך הוא "benq g775"

(17" שטוח) וממש לא ישן

תודה רבה למי שעוזר כי אני משתגע פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם כל הפינים בחיבור של הכבל של המסך נמצאים ולא עקומים.

כמו כן, זו יכולה להיות בעיה של הכרטיס מסך.

ניסית לחבר מסך אחר למחשב, או את המסך למחשב אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות שקוראים לה DEGUSS אני חושב שהיא יכולה לעזור, ניסית?? (זאת אפשרות במסך עצמו, לא במחשב)

ניסיתי ושזה עושה את זה לא רואים הבדל

תשנה את הHT ל85

איפה אני משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעידות זה לרוב מבשר בעייה בשפופרת. אם יש אחריות, תממש אותה. אם אין, תפרד מהמסך לדרכו.

בקשר לLCD, מה זאת אומרת לא קולט?

כתוב לי במסך NO SIGNAL או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך של PROVIEW בן 6 שנים בערך (17" CRT). גם לי היו רעידות, אבל לא זוכר מה הפסיק אותם: אם הידוק הכבלים של המסך למחשב, שינוי הרזולוציה לגבוהה יותר (לא נראה לי זה) או שזה פשוט נעלם לבד!

אבל אם אתה אומר שהמסך לא ישן, אז בטח יש עליו אחריות. למה שלא תממש אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך של PROVIEW בן 6 שנים בערך (17" CRT). גם לי היו רעידות, אבל לא זוכר מה הפסיק אותם: אם הידוק הכבלים של המסך למחשב, שינוי הרזולוציה לגבוהה יותר (לא נראה לי זה) או שזה פשוט נעלם לבד!

אבל אם אתה אומר שהמסך לא ישן, אז בטח יש עליו אחריות. למה שלא תממש אותה?

אין לי כבר אחריות

תחבר את הכבל מכ. המסך למסך ותפעיל מחדש את המחשב. אם יש עדיין את ההודעה הזו, ובהנחה שבמסך אחר כן רואים מידע, אז כנראה שהכבל לא תקין.

עשיתי ריסטרט אבל עדיין לא רואים. זה מסך שפועל כרגע על מחשב אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ל-malcomx9, גם לי יש מסך Proview בן 6-7....בכל מקרה, השבוע החלו רעידות רציניות על המסך, התקנתי מחדש את הדרייברים של הכרטיס מסך, וראה איזה פלא - עברו הרעידות.

אני מציע לך לנסות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...