volcano 10 - האם יעיל לקירור amd barton 2500? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

volcano 10 - האם יעיל לקירור amd barton 2500?

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם.

קיבלתי מאוורר של מסוג volcano 10 האם הוא מקרר מספיק יעיל בשביל ברטון 2500 ללא או שהוא חלש מידי?

והאם הוא שקט או מרעיש, אני פשוט רוצה להחליף ערכת ענקית של SPIRE שיש על המעבד והיא מרעישה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שיש לי כרגע ה SPIRE מרעיש כמו טרקטור וה וולקנו קיבלתי באמת בחינם, אני לא יכול כרגע להוציא כסף על קנייה של מאוורר אז אני אאלץ להסתפק בקיים. השאלה היא כזאת: האם ל ברטון 2500 ללא הוולקנו יספיק או שהוא לא יעמוד בעומס החום? ואני יכול לשים אותו מבלי לדאוג שהמעבד ינזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוולקנו מקרר יותר טוב מהSPIRE, נזק ביום אחד אתה בטוח לא תעשה, אתה יכול לבדוק בביוס את הטמפרטורה של ה SPIRE ואחר כך עם הוולקנו ולהחליט לבד אם אתה משאיר אותו.

אם ה SPIRE מרעיש לך כמו טרקטור, אני לא בטוח שתסתדר עם הוולקנו.

אתה יכול לכבות עכשיו את המחשב, ולחבר את הוולקנו בנוסף ל SPIRE (שהוולקנו יהיה אצלך ביד לא מחובר למעבד) ולשמוע את העוצמת קול שהוא מפיק (זה יחסוך לך הרכבה ופירוק במידה ותתחרט).

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

בדקתי את עוצמת הרעש של הוולקנו - מטרידה פחות או יותר אבל עצמת הרעש של הSPIRE היא בלתי נסבלת! אני אבדוק שוב אבל נראה לי שאני אאלץ לשים בסופו של דבר את הוולקנו.

דרך אגב ל SPIRE יש גוף ענק מאלומיניום בהשוואה לגוף הקירור הקטן יותר של הוולקנו.

האם יש מומלץ שאפשר לרכוש בסכום שלא יעלה על 120 ש"ח - רצוי שיהיה יעיל ושקט - אלו הן הדרישות החשובות שלי מקירור כי אני אוהב את המחש שלי שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר ה SPIRE די שקט ולא שומעים אותו אבל המעבד מגיע לי לטמפ מאוד גבוהות אולי בכל מקרה אני אתקין את הוולקנו.

מה שהרעיש היה בסופו של דבר מאוורר של כרטיס מסך שהיה מותקן על המחשב כשהוא לא היה אצלי ועכשיו הוא כבר לא מורכב ה SPIRE הוא די שקט - יותר שקט מהוולקנו. בכל מקרה הגעתי למסקנה שהמדידים שבלוח אם מזייפים בגדול ואין יותר מה להאמין להם.

מדדתי עם מכשיר FLUKE שמחובר למדיד תרמי את החלק התחתון של גוף הקירור שהכי קרוב למעבד ונרשמה טמפ' של בערך 45-46 מעלות בזמן הרצת 2001 וכיןןץ ב WINRAR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...