פתיחת 4 צינורות העיבוד הנוספים בג'י פורס 6200. זה אפשרי גם בtc? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתיחת 4 צינורות העיבוד הנוספים בג'י פורס 6200. זה אפשרי גם בtc?

mathan

Recommended Posts

זה לא קשור ללוח !! זה ע"י קיצור הדבר שמודד את הוולטים ככה שהוא יחשוב שהכרטיס מקבל פחות מדיי וולטים ואז ייתן לו עוד. אין קשר ללוח זה מתבצע אך ורק על הכרטיס :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי :-) אם איזה תוכנה עושים את זה ואיך פותחים את הצינורות ? אף פעם לא עשיתי את זה אבל זה מאוד מעניין אותי כי עבדתי משהו כמו שבוע ויש לי את הכסף ביד לכרטיס כזה אז אם אתם מסבירים לי איך שיפרתם את ה6200 שלכם כל כך הרבה גם אני יקנה אחד :-) אם תעלו זה יהיה טוב תודה

עריכה: מצאתי את הכרטיסים של ledatek בנועה לגרסאת AGP 64ביט ו128ביט ה128 חזק משמעותית כי הוא גם יקר משמעותית.... רשום שהם עושים משלוחים כי אני גר בירושלים והם בחיפה... איזה עוד כרטיסים או חנויות שכדאי לי לקנות מהם באזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי :-) אם איזה תוכנה עושים את זה ואיך פותחים את הצינורות ? אף פעם לא עשיתי את זה אבל זה מאוד מעניין אותי כי עבדתי משהו כמו שבוע ויש לי את הכסף ביד לכרטיס כזה אז אם אתם מסבירים לי איך שיפרתם את ה6200 שלכם כל כך הרבה גם אני יקנה אחד :-) אם תעלו תמונות זה יהיה טוב תודה

עריכה: מצאתי את הכרטיסים של ledatek בנועה לגרסאת AGP 64ביט ו128ביט ה128 חזק משמעותית כי הוא גם יקר משמעותית.... רשום שהם עושים משלוחים כי אני גר בירושלים והם בחיפה... איזה עוד כרטיסים או חנויות שכדאי לי לקנות מהם באזור?

זה נעשה ע"י שינוי פיזי בכרטיס..... אתה יכול לראות הרבה דוגמאות לזה כאן: http://www.vr-zone.com/index.cgi?c=6&s=4

ודוגמא יותר ספציפית לכרטיס הזה כאן: http://www.vr-zone.com/index.cgi?i=1908&s=1

פתיחת צינורות נעשת ע"י תוכנה..... בדר"כ RivaTuner.

אניממליץ על גרסת ה128BIT שהיא עדיפה יותר....... http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_416_1270&products_id=10220

נ.ב

אחי אתה nico1 מגיימר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ לעשות וולטמוד אם אתה לא מבין באלקטרוניקה ברמה סבירה + או אם אין לך ניסיון ממש טוב עם הלחמות וזה מבטל את האחריות לגמרי ויש סיכון רציני מאוד לגבי שריפת הכרטיס או נזק אחר אם לא עשית שמהו כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שגר בירושלים איפה בירושלים אתה גר?אני גר במבשרת ציון, אעזור לך בשמחה.

בקשר לאיזה כרטיס ובלה בלה.

תקנה מ www.glob-net.co.il מחירים סבירים ומביאים לך את הכרטיס עד לבית(ירושלים או כל מקום אחר) ב35 שקל עם UPS! לא היה להם את הכרטיס במלאי ותוך 3 ימים הוא הגיע אלי!!!!!

את הסופטמוד - פתיחת צינורות עושים בעזרת ריווא טונר.

במידה ותחליט לקנות לידטק מה שאני ממליץ בגלל הזכרונות המהירים והתוכנה הטובה שמגיעה עם הכרטיס אז תעשה OC עם התוכנה.

אלמד אותך גם כיצד לאפשר קריאת טמפ' בכרטיס ועוד כל מיני דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות! ומה זה וולטמוד?

אני לא מבין בכלל באלקטרוניקה אני בן 14... אבל אבא שלי מבין הרבה...

יש לי MMX440 שלא כל כך אכפת לי ממנו הוא ב OC מטורף עכשיו אולי הוא יהיה כרטיס הניסוים שלי לכל הדברים האלה?

עריכה: אני לא nico1 ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תצרוב ביוס עם מתחים אתה תשרוף את הכרטיס. אלא אם כן תבדוק כל רכיב בכרטיס ותראה כמה מתח הוא מסוגל לסבול.

בקשר למה זה וולט מוד זה שינוי פיזי של הכרטיס על מנת שיוכל לקבל יותר מתח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...