מחפש צורב DVD{צריך הרבה המלצות} - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש צורב DVD{צריך הרבה המלצות}

swg

Recommended Posts

אני מעוניין לרכוש צורב חדש. יש לי כבר אחד בבית, הבעיה איתו שהוא מהראשונים שהגיעו של . לוקח לו לצרוב דיסק אחד קרוב לשעה, אם לא יותר.

התקציב שלי גמיש, כעקרון התקציב הוא 300 + -.  אני רוצה שיהיה מהיר ככל האפשר{בהתחשב למה שיש לי עכשיו},תומך DUAL, צורב גם + וגם -, גם רב וגם חד פעמי. אשמח מאוד אם תיתנו כמה תגובות רציניות ותעלו כל מיני דגמים. כמובן שאני רוצה את המילה האחרונה בתחום, אבל אי אפשר לקחת את  המילה האחרונה בתקציב שלי, אז תיתנו לי את המילה האחרונה בתקציב הנ"ל. 

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NEC ND-3500

NEC ND-3520

NEC ND-3540

ההבדל בין שלושת הדגמים הנ"ל לא משמעותי.

הצורבים של גם אמורים להיות טובים, אבל אני לא מתמצא בדגמים שלהם.

המילה האחרונה בתחום היא הדגמים האחרונים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט מסכים איתך  :silly:. פלקסטור אחרונים היום אחרי ו NEC ו BENQ בכל הקשור לאיכות ולמחיר.

:s05:

לפלקסטור יש את הצורבים הכי טובים ואיכותיים בעולם, והמחירים שלהם הם בהתאם (בשמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NEC ND-3500

NEC ND-3520

NEC ND-3540

ההבדל בין שלושת הדגמים הנ"ל לא משמעותי.

הצורבים של גם אמורים להיות טובים, אבל אני לא מתמצא בדגמים שלהם.

המילה האחרונה בתחום היא הדגמים האחרונים של .

נתת לו בעצם את אותו הצורב,למה לקנות היום את ה3500 (ושלא נדבר על ה 3520 שהוא הגרוע מבני השלושה) שאפשר לקנות את הכי חדיש 3540? זה לא שיש הבדל רצח במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתת לו בעצם את אותו הצורב,למה לקנות היום את ה3500 (ושלא נדבר על ה 3520 שהוא הגרוע מבני השלושה) שאפשר לקנות את הכי חדיש 3540? זה לא שיש הבדל רצח במחיר.

הוא ביקש הרבה המלצות. :)

כיום עדיף לקנות את הצורב החדש של NEC (דגם ND-3540), אבל ההבדל בביצועים בינו לבין ND-3500 ממש זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s05:

לפלקסטור יש את הצורבים הכי טובים ואיכותיים בעולם, והמחירים שלהם הם בהתאם (בשמים).

ההבדל בין הצורבים של פלקסטור לחברות הגדולות כבר מזמן לא קיים. האמת היא שהיו להם לא מעט בעיות עם הצורבים האחרונים שיצאו. בזמנו, כשצורבי היו יקרים ובשוק שלטו פיוניר ופלקסטור יכלו פלקסטור להתחרות. כאשר חברות כמו NEC ו בתוך השוק הענק הזה, חברות ענק עם יכולות הפצה ורכש שחזקות בהרבה מפלקסטור, עם מחלקות פיתוח שברגע שקיבלו את התקציבים הדביקו במהרה את הפער שנוצר, אז לפלקסטור הקטנטנה קשה מאוד להתחרות. הידע של החברות המובילות בתחום היום גדול בהרבה משל פלקסטור והן מחזיקות ברוב הפיתוחים. ההבדל במחיר לא נובע מהבדל האיכות - רק מההבדל ביעילות וגודל המערכות. ואם או NEC בוחרים קצת לרדת ברמה כדי לשמור על יכולת התחרות אחת מול השנייה, זה לא בגלל שאינם יכולים אלא בגלל שאינם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...