איזה חברה נחשבת טובה בתחום הצורבים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חברה נחשבת טובה בתחום הצורבים

JezpeRR

Recommended Posts

קראתי קצת אבל לא הבנתי אני מחפש צורב (רגיל לא דיוידי)

אני מחפש חברה טובה שלא יהרס לי אחרי 2 צריבות כמו הסוני שהיה לי עד עכשיו

ושיהיה מהיר....משמש ככונן רגיל + צורב...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף לתגובה של mardona.

Plextor היא ללא ספק החברה הכי טובה בעולם בתחום הצורבים (והצורבים שלה עולים בהתאם).

יש לי צורב Plextor Premium 52X32X52 שעובד כמו סוס.

כיום עדיף לקנות צורבי (שמתפקדים גם כצורבים רגילים).

שוב, גם בתחום צורבי ה- פלקסטור היא החברה המובילה בעולם. היא גם החברה היחידה שמבטיחה מהירות צריבה X48 (גם לדיסקים לא איכותיים במיוחד) ומקיימת (אלא אם כן מדובר בדיסק ממש לא איכותי).

לי יש צורב של NEC מדגם ND-3500, ואני מאוד מרוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלקסטור לא שווה את הכסף,כיום כמעט כל הצורבים עושים עבודה בדיוק כמו הפלקסטור רק עם חיסכון כספי עצום.

עריכה:

ממליץ על הלייטאון בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלקסטור לא שווה את הכסף,כיום כמעט כל הצורבים עושים עבודה בדיוק כמו הפלקסטור רק עם חיסכון כספי עצום.

עריכה:

ממליץ על הלייטאון בחום.

קניתי את הפלקסטור שלי מזמן, לפני שצורבי ה- היו נפוצים. היום לא הייתי קונה צורב CD, בשל המחירים הנמוכים של צורבי ה- האיכותיים.

לפלקסטור יש טכנולוגיות צריבה ייחודיות שלא קיימות בצורבים אחרים. עם זאת, לצריבות שגרתיות, צורבים רגילים כמו Liteon מספיקים בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הפלקסטור שלי מזמן, לפני שצורבי ה- היו נפוצים. היום לא הייתי קונה צורב CD, בשל המחירים הנמוכים של צורבי ה- האיכותיים.

לפלקסטור יש טכנולוגיות צריבה ייחודיות שלא קיימות בצורבים אחרים. עם זאת, לצריבות שגרתיות, צורבים רגילים כמו Liteon מספיקים בהחלט.

גם לי היה צורב פלקסטור אבל רגיל,בתקופה שהצורבים היו סקאזי בחחחחח,כיום אין שום סיבה what so ever לקנות פלקסטור,לא צורב רגיל ולא צורב דיוידי,בכל הreviews האחרונים שעשו,פלקסטור אפילו לא נכנסה לרשימה....אני לא מאמין בגלל שצורב הDVD שלהם הוא טוב.

למה ללכת ראש בראש עם הצלחות מבוססות כמן הNEC והLG,שני משפחות צורבים ותיקות שהוכיחו את עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה צורב פלקסטור אבל רגיל,בתקופה שהצורבים היו סקאזי בחחחחח,כיום אין שום סיבה what so ever לקנות פלקסטור,לא צורב רגיל ולא צורב דיוידי,בכל הreviews האחרונים שעשו,פלקסטור אפילו לא נכנסה לרשימה....אני לא מאמין בגלל שצורב הDVD שלהם הוא טוב.

למה ללכת ראש בראש עם הצלחות מבוססות כמן הNEC והLG,שני משפחות צורבים ותיקות שהוכיחו את עצמם.

פותח הדיון דיבר על צורבים רגילים ולא צורבי . בכל אופן, גם בתחום צורבי ה- פלקסטור מובילה. הסיבה לכך שהצורבים של פלקסטור לא נכנסו לרשימות המלצה היא בגלל המחיר הגבוה של הצורבים שלהם שלא מתאים למשתמשים בייתים.

צורבי מותאמים לצריבת מדיות . מדיות CD ניתן לצרוב בצורבי DVD רק במהירות של X32 ולא X48 כמוצהר, אלא אם כן מדובר במדיות איכותיות. לעומת זאת, צורבי ה-DVD של פלקסטור יכולים לצרוב מדיות CD במהירות X48 גם אם הן לא איכותיות במיוחד, אבל למשתמשים בייתיים זה לא ממש משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון דיבר על צורבים רגילים ולא צורבי DVD. בכל אופן, גם בתחום צורבי ה-DVD פלקסטור מובילה. הסיבה לכך שהצורבים של פלקסטור לא נכנסו לרשימות המלצה היא בגלל המחיר הגבוה של הצורבים שלהם שלא מתאים למשתמשים בייתים.

צורבי DVD מותאמים לצריבת מדיות DVD. מדיות CD ניתן לצרוב בצורבי DVD רק במהירות של X32 ולא X48 כמוצהר, אלא אם כן מדובר במדיות איכותיות. לעומת זאת, צורבי ה-DVD של פלקסטור יכולים לצרוב מדיות CD במהירות X48 גם אם הן לא איכותיות במיוחד, אבל למשתמשים בייתיים זה לא ממש משנה.

שטויות. נגמרה גדולתה של פלקסטור. בימי החושך, לפני שחברות כמו LG/HITAQCHI ו NEC מצאו את האש, פלקסטור היה משהו.

היום פלקסטור = VERY BAD VALUE FOR MONEY

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=131348.msg1103273#msg1103273

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...