שאלה על גרסאות אופיס.... - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על גרסאות אופיס....

compman112

Recommended Posts

יש שוני מהותי אחד בין 2000 לבין XP ו-2003.

מאז גירסת 2000, ה- תומך ב-Unicode, אולם משום מה, ה-unicode של 2000 שונה מעט מזה של ו-2003. השוני מתבטא בהצגת מספרים שיש ביניהם מקף (-).

לדוגמא, אם ב-2000 היה לך מסמך שבו היה כתוב המספר 972-2-5666777, אז ב- ו-2003 הוא יוצג כ-5666777-2-972 (מספרים ללא מקף ביניהם לא מתהפכים).

אז קח בחשבון שאם אתה משדרג (או מעביר קבציי Word 2000) לגירסאות מתקדמות יותר, התצוגה של מספרים כאלו תהיה משובשת, ואתה, או מי שיקבל את המסמך, יצטרך לתקן אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא השתמשתי....

אני שואל מידע כללי

בד''כ גרסא חינם או נסיונית פחות טובה מגרסא מקורית או קנויה....

תרוצה להגיד שאופיס 2000 או XP או 2003 פחות טוב מOPEN OFFICE

זה ממש לא נכון.

בגירסאות Beta יכולים להיות באגים, אבל אני לא מדבר על גירסאות Beta או על גירסאות ניסיון.

אני מדבר על גירסה מלאה של Open Office שאתה מקבל בחינם.

למרות שמדובר בתוכנה חינמית, מדובר בתוכנה מקצועית שמשתווה לחבילות Office של Microsoft (אם לא יותר מכך).

לא אמרתי שהחבילות Office של Microsoft לא טובות (לי אף פעם לא היתה בעיה איתן).

אני אומר ש-Open Office יותר טובה מ-Microsoft Office, מכיוון שמדובר בתוכנה באותה רמה מקצועית (אם לא יותר), והיא בחינם.

מלבד זאת, נחשבת למערכת הפעלה הרבה יותר טובה ויציבה מ-, והיא בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה טוב או רע?

מזתומרת? אם יש לך הרבה מסמכים בגירסת 2000, והרבה מהם מכילים מספרים עם מקפים בתוכם, אז כשתעבור ל-XP/2003 תצטרך לעבור מסמך מסמך ולתקן אותו. אם אתה אוהב עבודה כזו אז זה טוב. אם לא, אז זה רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזתומרת? אם יש לך הרבה מסמכים בגירסת 2000, והרבה מהם מכילים מספרים עם מקפים בתוכם, אז כשתעבור ל-XP/2003 תצטרך לעבור מסמך מסמך ולתקן אותו. אם אתה אוהב עבודה כזו אז זה טוב. אם לא, אז זה רע.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...