כוחם של ה Voodoo's - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כוחם של ה Voodoo's

DJO

Recommended Posts

Voodoo 5 6000 מתקרב לביצועים של GTS

רגע, ה 6000 זה זה שלא יצא מעולם בכלל, נכון?

לפי ההערכות אז, הוא היה אמור להוריד את הGF2 Ultra לקרשים, שהיה אז הכי חזק...אז איך אתה אומר שהוא "מתקרב" לביצועי GTS?

אתה כנראה התבלבלת, שהרי ה V5 5500 התקרב לביצועי ה GTS!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וחוץ מזה, יש חיסרון גדול מאוד היום בוודו.....רוב המשחקים החדשים לא נותנים לוודו תמיכה מלאה - וחלק בכלל לא נותנים להריץ את המשחק.

למשל פעם התקנתי והרצתי את המשחק RENEGADE, וממש שנכנסתי למשחק - לא הבינו כלום מהגרפיקה, השמיים היו מולי, הבתים היום אחד בתוך השני וכו'.....ככה גם במשחקים אחרים. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה OMEN?

ומה שאני רוצה להגיד זה שאם היה ה FX קיים עד היום והיו מיצרים תמיכה/דריברים לכרטיסיפ האלה (VODOO) היתי קונה אותם בעיניים סגורות.

למי שלא היה כרטיס כזה בחיים שלא ידבר ! כי יש להם איכות תמונה כזאת שאי אפשר לדמיין (עיגול פינות) הגרפיקה פשוט פצצה !

בימים של ודוו היתה צריך להחליף בתוך המשחק משהו ב SETTINGS ואז המשחק היה תומך בודוו המשחק היה פועל פי 1000000000 יותר יפה ופי100000000 יותר מהיר מה DX למיניהם עם איכות תמונה חרא אני פשוט היתי הבן אדם הכי מעוכזב כששמעתי שהם נסגרו פשוט לא יאומן ! :bash:

אני גם לא יודע למה זה קרא ::)

וגם שמעתי שאנשי הודוו עובדים על ה NV30 אם זה כך אני קונה את הכרטיס הזה כמה שהוא לא יעלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה OMEN?

ומה שאני רוצה להגיד זה שאם היה ה FX קיים עד היום והיו מיצרים תמיכה/דריברים לכרטיסיפ האלה (VODOO) היתי קונה אותם בעיניים סגורות.

למי שלא היה כרטיס כזה בחיים שלא ידבר ! כי יש להם איכות תמונה כזאת שאי אפשר לדמיין (עיגול פינות) הגרפיקה פשוט פצצה !

בימים של ודוו היתה צריך להחליף בתוך המשחק משהו ב SETTINGS ואז המשחק היה תומך בודוו המשחק היה פועל פי 1000000000 יותר יפה ופי100000000 יותר מהיר מה DX למיניהם עם איכות תמונה חרא אני פשוט היתי הבן אדם הכי מעוכזב כששמעתי שהם נסגרו פשוט לא יאומן ! :bash:

אני גם לא יודע למה זה קרא ::)

וגם שמעתי שאנשי הודוו עובדים על ה NV30 אם זה כך אני קונה את הכרטיס הזה כמה שהוא לא יעלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש עדיין במגירה בחדר שלי תוודו בנשי הטוב הזה...

האיכות שלו היתה משהו משהו במשחקים שתמכו בו..

חבל שהחברה נסגרה......

אכן כן.

אני עוד זוכר את הימים הטובים שבהם כולם התלהבו שיש להם וודוו בנשי עם 8MB ואחרי זה voodoo2 עם 8MB

פשוט לא היו כרטיסים חוץ מוודוו-למי שהיה וודוו הוא היה המלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...