ASUS vs Gigabyte. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS vs Gigabyte.

Demon

Recommended Posts

בויכוח קטן עם חבר עלתה אצלנו הסוגייה הבאה: אילו מן הלוחות הבאים (מבוססי KT333) הוא טוב יותר (מבחינת ביצועים, בעיות ידועות, יחס מחיר/תמורה): A7V333 או GA-7VRXP.

העלו פה את דעתכם/טענותיכם.

תודה מראש, וסליחה אם הדיון כבר היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים האחרונים עשית מחקר לא מבוטל על לוחות-אם של ג'יגה-ביט וגילית דברים לא כ"כ נעימים: העמידות של הלוחות שלהם לאורך זמן די מוטלת בספק, בעיקר כשמשווים אותם לאסוס. ה7VRXP לא יכול להריץ ג'יפורס 4. נקודה. האינטרנט מלא בסיפורי זוועה על הלוח הזה, והעצה האישית שלי כאן זה להתרחק מהלוח הזה עד שיתחיל לזרום פידבק על Rev 2.0 של הלוח הזה ולראות האם באמת פטרו בו את רב המכאובים שהיו לקודמיו.

מבחינת , עד לפני משהו כמו חצי שנה הם יצרו לוחות אם וכרטיסי מסך ברמה מעולה, בחודשים האחרונים האיכות שלהם פשוט התחילה לרדת. בין אם זה באיכות הבנייה של כרטיסי המסך שלהם, שבti4200 שהיה לי עד לא מזמן באה לידי ביטוי לא רק בפילטרים המזוויעים(שאפילו על מסך פרויו הצליחו לראות שהם פשוט חרתא לעומת כרטיסים אחרים!!!), אלא גם באיכות הבנייה של הכרטיס שפשוט ראו שזו איכות בנייה זולה, ושהם עשו את זה רק כדי לסגור עניין מהר... אותו דבר עם הלוחות שלהם, ממה שקראתי הA7V333 הדגם הנקי, שהכוונה בלי RAID ובלי FIREWIRE הוא פשוט לוח-אם באיכות בנייה נמוכה שגורם ללא מעט צרות בהפעלה שלו. זה היה עוד איך שהוא בסיידר אם זה היה מסתיים כאן, אבל הפסיקו לענות למיילים שנשלחים לתמיכה הטכנית שלהם, בניגוד למה שהלך שם לפני שנתיים שתוך 48 שעות קיבלתי תשובות מהתמיכה הטכנית שלהם לגבי revision וstepping מסויימים של לוחות BX, שהם בכלל לא היו חייבים לענות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש לוח של GIGA BYTE GA 7VRXP

דבר ראשון זה לוח יציב מאוד אני עובד איתו כימעט שתי חודשים וחצי עדיין לא קיבלתי שום מסך כחול! והתקנתי את כל המערכות ההפעלה!

דבר שני הבעיה עם G4 ניפתרה:

1.למי שיש את הREV1.1 פשוט שיעלה את המתח ל7.5

2.אם אתה לא רוצה לעלות את המתח פשוט תבקש החלפה ללוח REV 2.0 או שאם אתה קונה אתה תקבל עכשיו את REV2.0

עכשיו בקשר לביצועים!

MUSKIN PC3000 SANDRA 2002

ASUS A7V333 GOT 2030

MSI KT333 GOT 1960

I GOT KINGTON 2700 256

7VRXP 2060

אז בביצועים הלוח הזה לוקח את כולם!

KT333 הלוח כי טוב הוא ה GIGA BYTE 7VRXP ולמי שקונה כרטיס מסידרת GEFORCE 4 שידע שהבעיה נפתרה!

הלוח של GIGA BYTE כולל את הפיצרים הכי טובים וביצועים מעולים! וגם את הDUAL שעידכון ביוס שכשל לא משבית את הלוח אתה פשוט עובר לביוס הגיבוי!

לי יש את הREV1.1 ואני ממש מרוצה ממנו! דיברתי עם הרבה אנשים והREV2 פותר את הבעיה! וגם העלת מתח!

הבעיה בASUS שאני שונא שעל השם שלהם אתה משלם הרבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה לוח יציב מאוד אני עובד איתו כימעט שתי חודשים וחצי עדיין לא קיבלתי שום מסך כחול! והתקנתי את כל המערכות ההפעלה!

KT333 הלוח כי טוב הוא ה GIGA BYTE 7VRXP ולמי שקונה כרטיס מסידרת 4 שידע שהבעיה נפתרה!

עדין קיימת הבעיה כל לא כל הלוחות הם REV 2. אגב, אמינות לא נבדקת לאורך חודשים וחצי, אלא לאורך שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KT333 הלוח כי טוב הוא ה GIGA BYTE 7VRXP ולמי שקונה כרטיס מסידרת 4 שידע שהבעיה נפתרה!

עדין קיימת הבעיה כל לא כל הלוחות הם REV 2. אגב, אמינות לא נבדקת לאורך חודשים וחצי, אלא לאורך שנה.

אני דיברתי עם מלא אנשים על הREV 2 והם אמרו לי שהבעיה ניפתרה הכל עובד חלק כמו שצריך!

עכשיו בקשר לאמינות!

אם האמינות נדבקת לא חר שנה אז מתי בדיוק ליקנות לוח? לאחר שנה? ואז יצאו לוחות בכלל חדשים!

חודשיים וחצי לא מספיק? הכל עובד חלק אין לי שום בעיה ואני מקבל ציונים גבוהיים!

ואל תישכח שהפיצרים והמחיר של GIGA BYTE יותר מעודדים אותך ללכת עליו!

ואם תיכנס לאתר של GIGA BYTE תבדוק כמה ה7VRXP קיבל פרסים אתה לא תאמין זה לוח מעולה שהבעיות אם הG4 ניפתרו(מקווה מאוד)

ובלוח החדש של GIGA BYTE ה 7VAXP אני בטוח שהבעיות לא יחזרו עם הG4! או אם כל כרטיס אחר!

לאלה שיש להם REV 1.1 העלו את הVCORE ל7.5 והבעיה ניפתרה! או שפשוט החזירו את הלוח וקיבלו REV 2! שדיברתי עם אנשים בקשר לזה והם לא ידעו על איזה בעיות אני מדבר!

ASUS הוציאה לוח טוב מאוד אבל עדיין הלוח של GIGA BYTE הוא הכי טוב מסידרת KT333!

והייתי רוצה לדבר עם מישהו שהREV 2 לא תיקן לו את הבעיה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו גרסא של לוח (לא כמו אלא בדיוק). בכל rev חדש מוסיפים לפעמים איזה פיצ'רים קטנים או פותרים בעיות.

נ.ב: אין בכלל מה להשוות בין האסוס לגיגה בייט כי האסוס הזה שלהם מציג את עצמו כלוח מאד בינוני אך יקר כמו שאר מוצרי ולכן אין מה לשלם יותר ולקבל פחות, לי יש את ה 7VRXP rev2 ואני מאד מרוצה ממנו עד עתה.

אסוס צריכים לשקול מחדש את הקטע של המחירים שלהם כי עד לאחרונה, הלוחות שלהם נחשבו ללוחות יוקרתיים שהצדיקו את מחירים ואסוס נחשבה לחברה איכותית ויוקרתית (כמו שסוני באלקטרוניקה) אבל עכשיו המצב השתנה ויש שחקנים יותר טובים על המגרש, שלא לדבר יותר זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיברתי עם מלא אנשים על הREV 2 והם אמרו לי שהבעיה ניפתרה הכל עובד חלק כמו שצריך!

עכשיו בקשר לאמינות!

אם האמינות נדבקת לא חר שנה אז מתי בדיוק ליקנות לוח? לאחר שנה? ואז יצאו לוחות בכלל חדשים!

the question of life...

חודשיים וחצי לא מספיק? הכל עובד חלק אין לי שום בעיה ואני מקבל ציונים גבוהיים!

ASUS הוציאה לוח טוב מאוד אבל עדיין הלוח של GIGA BYTE הוא הכי טוב מסידרת KT333!

והייתי רוצה לדבר עם מישהו שהREV 2 לא תיקן לו את הבעיה!

נכון, לוח נבדק באמינות אחרי שנה. אמינות, קרי אמינות לאורך זמן. נגיד לי יש את האסוס P4T-E מדצמבר, והוא עדין לא התפגר, 9 חודשים עוד מעט, על זה יותר קל להגיד אמין. הלוח הכי טוב של KT333 הוא בטוח לא של GB (ואת זה אומר לך בעלים של לוח שלהם) אלא אחד מהלוחות שלא מגיעים לארץ, או הABIT AT7, רוצה עוד PCI ותצורה נורמאלית? KX333 (או שם דומה). הSOYO DRAGON נהדר. אוקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...