כמה שאלות בקשר ללדים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר ללדים

yotam.m

Recommended Posts

רציתי לדעת מה אורך החיים של לד בערך כשהוא פועל קבוע על 12V עם נגד של 1K אם אפשר להעריך דבר כזה.

שמעתי שלצבעים שונים צריכים לתת מתחים שונים...

איך אני אמור לדעת לאיזה צבע לתת איזה מתח?

ועוד שמעתי שלדים נמדדים במשהו שקוראים לו mcd שזה כמות האור או משהו כזה (תקנו אותי אם אני טועה) בכל מקרה איך אפשר לדעת על לד ספציפי כמה הוא?

וכמה לד אולטה ברייט צריך להיות?

תודה רבה לעוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת מה אורך החיים של לד בערך כשהוא פועל קבוע על 12V עם נגד של 1K אם אפשר להעריך דבר כזה.

לא ניתן לדעת כל עוד אתה לא יודע מה דרישות הלד

שמעתי שלצבעים שונים צריכים לתת מתחים שונים...

איך אני אמור לדעת לאיזה צבע לתת איזה מתח?

לא קשור הצבע של הלד למתח שלו אתה יכול לתת ללד אדום 50V וללד כחול גם 50V רק שתצטרך להישתמש בנגד שונה מכייון שלד כחול לפי מה שנרא לי דורש יותר מתח ויותר זרם.

ועוד שמעתי שלדים נמדדים במשהו שקוראים לו mcd שזה כמות האור או משהו כזה (תקנו אותי אם אני טועה) בכל מקרה איך אפשר לדעת על לד ספציפי כמה הוא?

אם אני לא טועה MCD זה עוצת האור שהלד פולט וזה רק אם אני לא טועה!! ולא ניתן לדעת זאת לגבי לד ספציפי שאולים את המוכר/ת

וכמה לד אולטה ברייט צריך להיות?

לא ניתן לדעת כל אולטרה ברייט בצבע שונה זה מספר אחר

תודה רבה לעוזרים...

בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור הצבע של הלד למתח שלו אתה יכול לתת ללד אדום 50V וללד כחול גם 50V רק שתצטרך להישתמש בנגד שונה מכייון שלד כחול לפי מה שנרא לי דורש יותר מתח ויותר זרם.

אם אני לא טועה MCD זה עוצת האור שהלד פולט וזה רק אם אני לא טועה!! ולא ניתן לדעת זאת לגבי לד ספציפי שאולים את המוכר/ת

לא ניתן לדעת כל אולטרה ברייט בצבע שונה זה מספר אחר

בבקשה

למתח שלו אתה יכול לתת ללד אדום 50V וללד כחול גם 50V :nono:

יש לך טעות גבר במקום ה50צריך להיות מ > 4 וולט עד > 5 וולט :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למתח שלו אתה יכול לתת ללד אדום 50V וללד כחול גם 50V    :nono:

יש לך טעות גבר במקום ה50צריך להיות מ > 4 וולט עד > 5 וולט  :smile1:

חחח מה קשור זה היה סתם דוגמא ללד אפשר לת גם מתח של 100V פשוט הבאתי דוגמא שהצבע לא מפשיע על כמות המתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[quote

]

סליחה הכוונה היית לא לדרישות הלד אלה המאפייני הלד כלומר המתח שנימד ב וולט והזרם שנימדד המיליאמפר.

ושובלא ניתן לדעת סתם ככה אלה שואלים את המוכר בחנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...