מתקפת טרור בלונדון - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתקפת טרור בלונדון

MiniMizer

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3109372,00.html

החגיגות על אירוח האולימפיאדה וההפגנות נגד הג'י-8 הוחלפו בדם ופאניקה גדולה: במה שנראה כמתקפת טרור משולבת, נפגעו הבוקר שתי תחנות רכבת ושלושה אוטובוסים בבירת בריטניה. כ-90 בני-אדם נפגעו וכמה נהרגו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שזה עצוב והכול זה מדהים כמה הם לא מאורגנים כבר עברו שעתיים והם אפילו לא יודעים אם זה פיגוע או תאונה!!!! ושלא נדבר על מספר הנפגעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שזה עצוב והכול זה מדהים כמה הם לא מאורגנים כבר עברו שעתיים והם אפילו לא יודעים אם זה פיגוע או תאונה!!!! ושלא נדבר על מספר הנפגעים

אנחנו לצערינו מתורגלים בנושאים האלו, ברוב בעולם עדיין לא מחזיקים בכוננות עשרות צוותי זק"א.

אתה לא יכול להשוות ביננו לבין כל העולם.

עוד איזה 10-20 פיגועים גם בלונדון יהיו מתורגלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי אייי אייי,

שם פיגועים הולכים בגדול, 6 מוקדים של פיגועים...

שלא יידעו עוד פיגועים, זה אף פעם לא נעים...

הבריטים עוד איכשהו כן מתורגלים, בגלל הIRA, אבל לא לכזה היקף.

למען האמת גם אנחנו לא מתורגלים לכזה היקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר זה הצרפתים, קודם העירו לאנגלים על האוכל שלהם, אחרכך נלקחה מהם האולימפיאדה, ועכשיו מתקפת טרור על לונדון. מעניין מה הצעד הבא של אנגליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסלאם זאת דת של שלום ואהבה חברה... ואלו התוצאות של השלום ואהבה

לפי מה אתה קובע שאיסלאם מגדירה את עצמה כדת של שלום אהבה וחברה? :\

אני מריח משתמש חדש ל-airborn-i

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסלאם זאת דת של שלום ואהבה חברה... ואלו התוצאות של השלום ואהבה

הם כ"כ אוהבים אותנו, עד כדי כך שהם מתים להעביר אותנו לעולם שכולו טוב. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השחרור משחרר. :screwy:

:lol:

אהבתי!

הכיבוש אכן משחית... אבל כשהאפשרויות הן מוות או "השחתה עצמית" כפי שאתה מגדיר את זה, אני בוחר בהשחתה עצמית... הייתי קורא לזה הקרבה עצמית לצורך חיסול המפלצת... אגב, המשפט הזה, עד כמה שאני יודע, נובע בגלגולו המקורי ממשפט של פרידריך ניטשה,

When you stare into an abyss, the abyss also stares into you , and he who fights monsters must see to it that he himself does not become one.

אני לא בטוח אם הציטוט מדוייק, אבל בכל מקרה זה בגרמנית במקור, אז מה זה משנה ? 8)

מהמשפט הזה -ל-א- נובע בשום אופן "אם אתה רואה מפלצת שתוקפת אותך, אל תלחם בה, תן לה להרוג אותך פן תהפוך למפלצת בעצמך" - למען האמת, ניטשה היה לוחמני בדיעותיו, באופן כללי... ימני, אם תרצו... (ונדמה לי שזה עומד בקנה אחד גם עם דיעותיו החברתיות-כלכליות)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמה זה לא עסק לג'נטלמנים.

על-מנת לנצח במלחמה מול אוייב אכזרי וחסר רחמים, אתה צריך להיות יותר אכזרי וחסר רחמים ממנו, ולהמם אותו בכוח ברוטאלי חסר פרופורציות שישלול ממנו את הרצון והיכולת להמשיך ולהילחם, כאשר המטרה המוצהרת שלך היא לא להכניע את האוייב, אלא להשמיד אותו.

דרך אגב, bla7 אם כבר מזכירים את ניטשה, אז יש לי שאלה אליך: תקווה זה דבר טוב או רע (ולמה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...