זקוק להצעות למפרט ביתי, למחשב די חזק, עד 6000 ש"ח (סופי יצא 7135, תודה לכולם) - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להצעות למפרט ביתי, למחשב די חזק, עד 6000 ש"ח (סופי יצא 7135, תודה לכולם)

Kidney_stonE

Recommended Posts

לא הבנתי, אם להוציא כסף אז רק 820 מה ? ה 3000 עולה 880, או שלא לזה התכוונת ?

הציעו לך לקנות מעבד 3500. במחיר שלו אפשר להשיג 820 שלדעתי יתרום לך הרבה יותר מ 3500. זה מה שאמרתי.

בכל מקרה, ככה זה עכשיו :

דגם מחיר כמות

AMD 64 3000+ Venice 512KB L2 Cache Socket 939 Processor - TRAY 880 ¤ 1

MSI K8N Neo4 Platinum  910 ¤ 1

TWINMOS SPEED PREMIUM 433MHZ 512MB DDR  460 ¤ 2

POWERCOLOR RADEON X800XL 256MB 256 BIT VIVO 2090 ¤ 1

ANTEC TX1050B 500W 850 ¤ 1

ZALMAN ZM-F1 80MM 40 ¤ 2

THERMALTAKE BIGTYPHOON 240 ¤ 1

הרכבת מחשב חדש 170 ¤ 1

MCFLY צודק. קח את ה DFI אם אתה קונה את הטווינמוס פרימיום.

מחיר סופי: ¤ 6140

אם יש איזשהו אחר, שיביא לי ביצועים טובים יותר ב STOCK (בלי OC) אני אשמח, גם אם צריך להוסיף 200-300 ש"ח עליו.

יש טובים יותר. אבל בשביל לקבל משהו באמת טוב שיתן לך גם אפשרות ל OC גבוה וקל בלי מתחים מטורפים כמו שהטווינמוס פרימיום דורשים וגם ביצועים מצויינים מבחינת תזמונים בסטוק תצטרך להוציא 1600 שקל או לפחות 1300. שוב, גם במקרה זה אני חושב שכבר עדיף לשים את הכסף הזה ב 820.

[/quote]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

dude take my build

stronger cpu stronger psu,suitable mobo for the memory.

and at the same price!

YOU FORGOT TO ADD 120 IN THE REAR AND AT LEAST 1 80 IN THE FRONT

PERSONALLY I THINK THAT THE SUNBEAM LOOKS LIKE A TOY AND THE BUILD IS MUCH BETTER QUALITY, MORE ROOM, AND BETTER AIR CIRCULATION

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sooo?

....fans are no big deal

and with all the respect for ,the samurai is just a suggestion,there are meny more cases with a great prices that offer pretty much all that he needs.

like the coolermaster centurion.

i personally dont like the antecs that much,and i think that hell gain much more from a better cpu&psu than better case.

and dont make the samurai\centurion such a sucky case,its still a great case!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

well, adding fans is another 150 shekels which means that you do not offer same price with better PSU and CPU at the same price as you have mentioned.

as for the . it is an excellent and actually more than he needs already. therefore, it is better in my opinion to put the money in a better case to keep the system balanced and not get a super with grade B case

As for your taste - that's ok

I have told him before to buy a case according to his taste, and I think that the ENERMAX 425 is still an excellent choice and 100 NIS cheaper than the OCZ

but again - up to him, his money

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני כנראה הולך מחר לחנות (נעה) אני אתקשר אליהם בבוקר לברר בקשר להרכבה כשאני נוכח שם, זה חשוב, כי בכל מקרה ההרדיסקים והצורבים באים ממני.

מעבד, אני אקח את ה3200 כנראה, או את ה-3000 במידה והזכרונות יתבררו כיקרים

(אני לא חושב שאני אקח בכל מקרה, הוא יקר ב500 ש"ח מה3200)

וביג טייפון לקרר אותו (אלא אם כן אתם מציעים יותר טוב ?)

לוח, רציתי לשאול אם DFI מוכרים בשוק הלוחות, ויש להם נסיון טוב ואיכות, שמעתי שהם לא "מוכרים" כ"כ.., והומלץ לי בחום רב על .

מה דעתכם ?

בהנחה ואני אקח את ה ניאו4, על איזה טוב אתם ממליצים לי , כזה שיהיה אפשר לעשות לו OC בעתיד הרחוק, גם אם זה יקר יותר, תנו הצעות בבקשה.

אישית בינתיים אני נוטה לכיוון ה , אני אשמח אם תציעו לי עבורו.

אני סומך עליכם ועל בעיקר, פחות על אנשים שפחות יודעים על מה הם מדברים, אבל בכל זאת.

כרטיס מסך - לא משתנה

מארז - או שאני אקח את האנטק, או ENERMAX ואיזשהו מארז אחר, ההחלטה תהיה במקום.

נ.ב יש לי חבר, שהייתה לו פעם חנות מחשבים, ועבד עם יבואנים וספקים

מסתבר שיש מחסן של ספקית גדולה בדיוק באותו רחוב, צמוד לנועה, ומשם הוא יכול להשיג לי (בתקווה) את כל הרכיבים (בתקווה שאת כולם) בזול יותר.

מה שמציק לי זה עניין האחריות, כשקונים מספק ישירות, הוא לא נותן אחריות נדמה לי, רק המפיץ...

(אם זה כך, אז אני אשלם בנעה, שיהיה יותר, אבל עם אחריות)

בתקווה שאני אהיה מחר סגור על דעתי מה לקנות.

אני חושב שאני אבלה שם הרבה זמן ואשגע את המוכרים  ;)

תודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU- 64 3200+ Venice 512KB L2 Cache Socket 939 Processor - OEM-¤1,200.00

MOBO-DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D-¤920.00

GPU-POWERCOLOR RADEON X800XL 256MB 256 BIT VIVO -¤2,090.00

RAM-TWINMOS SPEED PREMIUM 433MHZ 512MB DDRX2-¤920

COOLING-THERMALTAKE BIGTYPHOON-¤240.00

Add case and .

and the dfi`s kick the shit out of the neo.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DFI מוכרים מאוד אצל קהל האוברקלוקרים והאנשים שמבינים יותר ממוכרים ג'נריים בחנויות קבר

אם כבר אתה נעול על Neo4 וזה לא חכם לדעתי

אבל זכרונות שאפשר לנצל עם ה Neo4 הם כל מבוססי TCCD כאשר הזולים מביניהם זה:

G.Skill PC3200

OCZ Platinum Rev.2

PQi Turbo Black Copper TCCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אני רק הייתי צריך "אישור" סופי מכם בנוגע ל DFI, אני אלך על זה.

אני אקח את המפרט של JUNGLE , יחד עם מארז וספק שמחר יוחלטו (ENERMAX במקרה שהמארז בא בלי ספק)

אם הכל יסתדר כמו שצריך, מחר או מחרתיים אני כבר יעלה תמונות  ;)

(ואולי בנצ'מארקים, רק שאין לי מושג באיזה תוכנות לבחון מה, אולי אפתח על זה ת'רד בפורום אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-- לא הולך להיות נוכח בהרכבה -- הבנתי שזה באמת לא מקובל

זה אומר שאני צריך להחליט על מארז , או ללכת לראות את המארזים שיש להם במלאי.

(והבנתי שאין להם יותר מדי במלאי זמין שם)

יהיה חכם להוסיף פאנל שליטה על מאווררים ?

פאנל שכזה יוכל לשלוט גם על המאוורר של המעבד (הביג טייפון) ?

אפשר לבחור אם לשים אותו מקדימה או מאחורה של המארז ? או שזה חייב להיות אחורה ? (ומה בנוגע למארז לא ג'נרי, בנוי מראש כמו האנטק ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר טוב מאוד את ה"מחסן" הגדול ברחוב של נועה. מבחינת שרות, הם יתנו לך שרות הרבה יותר טוב מכל חנות מחשבים שאני מכיר בגלל שהם מוכרים לדילרים בלבד ורמת השרות בהתאם. אבל, את המחשב שלך לא תוכל לקנות שם שכן מגוון החלקים שהם מחזיקים מתאים לדילרים שמוכרים בד"כ זבל להמונים. כלומר, את רוב החלקים שאתה רוצה לא תוכל להשיג שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבנתי את זה כשראיתי את הדף מוצרים שלהם (אעלה אותו אח"כ בזיפ לאיזה שרת ואקשר)

בכל מקרה, שאלה אחרונה, אני זז עכשיו לנעה להסתכל על מארזים

את התשובה אני מניח (אם תהיה תשובה עד אז) שאני אקרא כבר בנעה, לפני שאני מראה למוכר את המפרט שלי

השאלה :

בכרטיס מסך שבחרתי, יש יציאת DVI או אין ?

מה ההבדל בין DVI ליציאה רגילה של כרטיס מסך (בתמצות)

ואם אין בכרטיס שלי DVI, יש כרטיס דומה, אבל עם DVI ? ומה מחירו ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבנתי את זה כשראיתי את הדף מוצרים שלהם (אעלה אותו אח"כ בזיפ לאיזה שרת ואקשר)

1) אל תעלה את דף המוצרים שלהם לאתר. זה לא יועיל לאף אחד.

2) מה שאמרתי לא מדוייק ב 100%. הם עובדים עם לא מעט יבואנים, כלומר תוכל להזמין חלקים מסויימים ברמה אם תרצה, אבל לא את כולם, והם לא ממש בנויים לעבוד עם לקוחות פרטיים, לכן יהיה לך קשה להרכיב שם את מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב כדי להתאים את ה-Big Typhoon על ה-Ultra-D השתמשתי ב-H bracket הנוסף שאמור להתחבר מתחת ללוח, כמו בהרכבה על לוחות אינטל.

הבנתי שפשוט הפלטה של ה-Ultra-D לא סטנדרטית ולכן ה-BT לא מתאים לו ישר, אבל ככה זה עובד יופי.

אתה יודע הרכבות זה גם משהו שבד"כ כלל לא עושים על המקום, לרוב החנויות לוקח איזה שבוע לספק את המחשב (בהנחה שהכל במלאי ויש להן קצת לחץ).

DFI מייצרים לוחות מעולים לאחרונה, הלוח הנ"ל כל כך נפוץ אצל כל משתמשי ה- שממש אין לך מה לחשוש.

כל ספק שתבחר, תשים לב שהוא בתקן ATX 2.0 ומגיע עם Dual 12V+.

פאנל שליטה למאווררים בד"כ הולך בקידמת המארז. תוכל לשלוט על המהירות המאוורר של ה-BT אבל זה דיי מיותר, לרוב האנשים ה-Yate Loon שמגיע איתו מספיק שקט גם ב-1400RPM.. מאווררי המארז זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...