Deep Purple project עדכון עמ'4 (7/10) עדכון קטן - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Deep Purple project עדכון עמ'4 (7/10) עדכון קטן

ETB

Recommended Posts

אחרי הזנחה מתמשכת של הפרוייקט שלי, החלטתי לחזור למודינג קצת. הפרוייקט נקראה  סגול עמוק לא בגלל הלהקה בגלל שזה הצבע שאחותי בחרה לפרוייקט.

אני מכין את הפרוייקט הזה כמתנה ליום ההולדת לאחותי, וכיוון שאין לה מחשב נורמלי, והיא כל הזמן התעלקת על המחשב שלי, החלטתי לבנות לה מחשב, על בסיס חומרים שיש לי כבר בלי לרכוש הרבה חומרים, כולל חומרה, חוץ מפאנל מוסקטיר שאני ירכיב בחזית המארז, וצבעים ופרספקט.

הצבע החיצוני יהיה סגול מטאלי, ובפנים כחול עם תאורה כחולה.

המארז גנרי של חברת Macase KA-80, הבעיה עם המארז הזה שהדלתות הצדדיות מחוברות לגג, בדומה למארזים הישנים מתקופת הAT, ולכן יהיה בעיה לחבר הרבה מאוררים, ולחתוך חתוכים מסובכים, אבל אני כבר ימצא פתרון לנושא.

תמונה של המארז (השני משמאל):

pc-galaxy-0.jpg

כרגע אני עובד על הפנאל הקידמי, שכולל יישור כל הפנאל על ידי בונדו, סתימת המפרצים של הפלופי, ושתי מפרצים של כוננים אופטים כי אין להם שימוש, וגם  כי אין לי את הפאנלים לכסות.

לתמונות:

הפאנל לפני תחילת העבודה:

PICT0251.JPG

אחרי שיכבה ראשונה של בונדו, ושייוף הצבע.

PICT0254.JPG

שמתי רשת של במפרצים כקונסטרוקציה לבונדו, הדבקתי את הרשת לפלסטיק עם פלסטלינה אפוקסית מיוחדת.

PICT0256.JPG

ליד הבניין שלי משפצים, אז ירדתי למטה ולקחתי צינור PVC בקוטר 110 מ"מ שישמש כתעלת איורור מיקדימה למאורר 120 מ"מ, חתכתי בגודל הרצוי, וחתכתי עיגול בקוטר הצינור על הפנאל הקידמי.

PICT0261.JPG

PICT0262.JPG

עדיין לא הדבקתי את הצינור לפאנל הקידמי, כיוון שאני עדיין לא סגור על המראה שאני רוצה.

כיסיתי את הרשתות עם שיכבה ראשונה של בונדו, צפוי עוד הרבה עבודה עד הכל הפנל יהיה חלק, ומוכן לשיכבת פריימר.

PICT0264.JPG

תמונה של כל העסק מאחורה:

PICT0265.JPG

ולסיום קדחתי חור לכפתור  הוונדל המואר.

PICT0267.JPG

PICT0268.JPG

PICT0269.JPG

זהו להיום..

אשמח לתגובות..

עדכונים בהמשך (בתקווה מחר לגמור את הפאנלים)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על התגובות המחמיאות..

מאיפה המתג המואר???

נקנה בחול.

אבל היה לי את האתר של היבואן בארץ, אבל נמחק שלי הbookmark.

כבר שוייף כל החלק של המפרצים , ומרחתי שיכבה שניה של בונדו, כמו כן הודבק התעלה ונמרח שיכבה ראשונה.

מקווה שמחר יהיה שהכל ישר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט נראית התחלה מבטיחה. :xyxthumbs::yelclap:

יש לך כבר תכנונים לאיך ייראה הפאנל אחרי הבונדו?

או שאתה מתכוון להשאיר אותו חלק(כלומר רק שיוף וזהו).

ואם תעשה מאמץ ותמצא מאיפה קנית את המתג, אני מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד אודה לך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיכנון של הפנאל הקידמי הוא לישר אותו כמה שאפשר, ובאזור הכונס אויר לתת לו בליטה כמו בפרוייקט הבא:

nemesis9gallery5.jpg

וגם לאמץ את הרעיון של הצינורות מול המוסקיטיר

DSCF0063.jpg

לבנתיים אני לא אוהב את התוצאה של הכונס, הוא לא מתאים למראה החלק, אני מתבלט עם לשנות שהמגרעת תהיה כלפי פנימה, כלומר שכונס יראה כאילו הוא שוקע.

PICT0271.JPG

כמובן שיש עוד מלא עבודה על הכונס, ואזור מפרצי ההסידי שוייף, ונמרח עוד שיכבה.

. :xyxthumbs::yelclap:

ואם תעשה מאמץ ותמצא מאיפה קנית את המתג, אני מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד אודה לך ;D

את vendel swich קניתי בחול, אבל היה לי אתר של היבואן שמיבא כפתורים דומים, גם כסופים בלי תאורה (בדומה לכפתורים שיש לרמזורים של הולכי הרגל של מע"צ)וגם עם תאורה.

אני ינסה למצוא את אתר של היבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...